Balandžio 12 d. prie KAM būstinės rengiamas piketas prieš Lietuvos karių siuntimą į Afganistaną (atnaujinta: PIKETAS ATŠAUKTAS)
aktyvizmas

Lietuvos kariuomene Afganistane        Š.m. balandžio 12 d. (pirmadienį), 14:00-15:00 val., Vilniaus mieste, Totorių g. 25/3, prie Krašto apsaugos ministerijos pastato rengiamas piketas prieš KAM vadovybę bei šalies valdžią, kuri jau aštuntus metus siunčia Lietuvos piliečius į karą Afganistane, kuris niekada negrasino Lietuvos gyventojams.

 

Piketo dalyviai kartu pareikš solidarumą su kaimyninės Lenkijos gyventojais, kurie balandžio 10-11 d. Varšuvoje rengia „Antikarines dienas“, nukreiptas prieš Lenkijos karinių pajėgų Afganistane padidinimą nuo 2200 iki 2600 karių.

 

Piketas vyks ne arčiau kaip už 25 metrų nuo pagrindinio įėjimo, kaip ir numatyta Susirinkimų įstatymo 6 str. 3 dalyje. Piketo metu bus laikomi plakatai, pasisakoma už Lietuvos kariuomenės išvedimą iš Afganistano, pasirašoma peticija, kuri bus įteikta KA ministerijos darbuotojams. Jokių viešosios tvarkos pažeidimų ar transporto eismo trukdymo nenumatyta. Apie piketą informuotas Vilniaus savivaldybės viešosios tvarkos skyrius.

 

Lietuvos kariuomenė Afganistane kariauja svetimą plėšrūnišką karą, kuris šaliai neša tik beprasmes žmonių aukas. Tai negali nekelti nerimo visiems mums, gerai prisimenantiems karčią sovietinės okupacijos patirtį.

 

Piketo dalyvių grupė FB: www.facebook.com

„Antikarinių dienų programa Varšuvoje: www.stopwojnie.org
 
Piketo rengėjai
2010 04 09

BALANDŽIO 12 D. PIKETAS VILNIUJE ATŠAUKIAMAS DĖL AKIVAIZDŽIOS PRIEŽASTIES - LENKIJOJE IR LIETUVOJE PASKELBTO GEDULO. ATŠAUKTAS IR VARŠUVOJE TURĖJĘS VYKTI KONCERTAS BEI DEMONSTRACIJA. ŠIAS AKCIJAS PLANUOJAMA SURENGTI PO 1,5 MĖN.
 
Piketo rengėjai
2010 04 10
 
                           Lietuvos kariuomene Afganistane

 

 

Komentarai  

 
0 # blogas laikasComandante Y-m-d H:i
Nu ir kodel gi pirmadieni? :sad: Nejau negalejot savaitgali kada? :|
 
 
0 # kodėl tokia diena?en arche Y-m-d H:i
Todėl, kad sekmadienį Vilnius lyg išmiręs - visos gatvės tuščios, be to, neveikia ir KAM'as. Nors lenkai demonstraciją rengia būtent sekmadienį...
 
 
0 # facebook & syphilispekA Y-m-d H:i
Atsiprašau,čia ne į temą,bet dar kartą socialinius tinklapius(rusų kalba)
http://net.compulenta.ru/517489/
http://net.compulenta.ru/514996/
 
 
0 # teisybė turi būtipilietis Y-m-d H:i
ar gerai ar blogai, kad siunčia karius į afganistaną ne man spręsti, bet kad " Lietuvos kariuomenė Afganistane kariauja svetimą plėšrūnišką karą, kuris šaliai neša tik beprasmes žmonių aukas" tai tikra nesamonė. Goro provincijoj nei tų sukilimų būna nei jų numalšinimų, vienintelis ten žuves žmogus tai lietuvos kariškis. kuris bandė taikiai spręsti sukilimo problemas ir gavo kulka.
 
 
0 # PIKETAS ATŠAUKIAMASen arche Y-m-d H:i
Piketas Vilniuje atšaukiamas. Lenkijos "Antikarinių dienų" organizatoriai irgi parašė, kad likę jų renginiai (koncertas ir demonstracija) atšaukiami. Akcijos bus daromos už 1,5 mėn.

Dziekujemy za wsparcie i wspolczucie. Koncert i demonstracja sa odwolane. Ludzie, ktorzy sie zgromadzili na
konferencji zdecydowali, ze tez sie... nie odbedzie. Prawdopodobnie demonstracja bedzie miala miejsce za ok. 1,5 miesiaca. Bedziemy o tym informowac droga mailowa. Wiecej info bedzie mozna znalezc na stronie
stopwojnie.org Pozdrawiamy antywojennie, Inicjatywa "Stop Wojnie"