Ukrainos feminisčių solidarumo protestas: „Krūtys stipresnės už bananus“ (foto)
aktyvizmas

femen zydrieji svytureliai 0        Gegužės 27 d. Ukrainos milicija jėga sustabdė Ukrainos moterų judėjimo „Femen“ atstoves, ketinusias surengti solidarumo akciją prie Rusijos ambasados Kijeve. Feministės norėjo pareikšti solidarumą su Rusijos „Žydrųjų kibirėlių bendrija“, kuri kovoja prieš milicijos savivalę ir neteisėtą specialiųjų priemonių „švyturėlių“ ir spec. ženklų naudojimą keliuose.

 

„Femen“ aktyvistės buvo sulaikytos akcijai dar neprasidėjus, kada jos viename iš netoli nuo ambasados esančių skersgatvių dažėsi krūtis mėlyna spalva, simbolizuojančia „žydruosius kibirėlius“. Milicininkai jėga susodino feministes į automobilį ir išvežė į Solomensko milicijos poskyrį. O prie ambasados buvo išsirikiavęs specialiosios policijos „Berkut“ būrys. Feminisčių nuomone, prašymas suimti akcijos dalyves buvo gautas iš Rusijos ambasados.

 

„Tai, kas šiandien vyksta Ukrainoje, yra bandymas „suformatuoti“ pilietinius judėjimus valdžiai palankiu formatu. Aktyvistės buvo suimtos neteisėtai, todėl mes kausimės iki paskutiniųjų, kad išlaikytume savo teisę reikšti savo nuomone tokia forma, kuri mums patinka“, pareiškė „Femen“ atstovė Ana Gucol.

 

Feministės milicijos poskyryje praleido 3 valandas. Joms surašyti administraciniai tvarkos pažeidimo protokolai: „Jos apsinuogino viešoje vietoje ir taip pažeidė viešąją tvarką. Nereagavo į daugkartinius milicijos įspėjimus, žemino kitų piliečių orumą“. Artimiausiu metu „Femen“ organizacija kreipsis į teismą.

 

Pagal http://femen.livejournal.com/ parengė N.K.

2010 05 29
 
femen zydrieji svytureliai 1
 
femen zydrieji svytureliai 2
 
femen zydrieji svytureliai 3
 
femen zydrieji svytureliai 4

 

 

Komentarai  

 
-1 # respekciuksKostia Y-m-d H:i
va tokios feminystes man patinka, su ironija , su ugnele tsakant. Pasiuri i jusu nida vasiliauskaite, ausra -marija povilioniiene , tai min. savaitei sutinka erekcija, bl.
o cia - ukrainietes smagios, drasios, grazios. Mokinikites, nevykeles !!!
 
 
-1 # jHOT Y-m-d H:i
sita blondine tai HOT
 
 
-1 # Dešinioji rankelės klubasViktoras Butas Y-m-d H:i
Gal turit video
 
 
-1 # oojukubas Y-m-d H:i
nešvankybės trinamos
 
 
-1 # pekA'aikaukas Y-m-d H:i
Bjaurios feministes - atstumiancios. Grazius ir simpatiskos feministes - traukia.