Susibūrė interneto aktyvistų grupė „Anoniminis anarchistinis veiksmas“
aktyvizmas

aaa_0„Anoniminis anarchistinis veiksmas“ (Anonymous Anarchist Action, A(A)A) yra pirmoji reali libertarų komunistų grupė, kilusi iš „Anonymous“ – pasaulinio hakerių tinklo, kuris 2010 metų pabaigoje pagarsėjo veiksmais, susijusiais su JAV vyriausybės išpuoliais prieš „WikiLeaks“.

 

A(A)A nėra atskilusi nuo „Anonymous“, greičiau tai grupė, veikianti decentralizuotos bei atviros „Anonymous“ struktūros viduje ir yra susitelkusi į antikapitalistinio solidarumo iniciatyvas.

 

Judėjimas įmanomas ir panaudojant schemas, leidžiančias technikos neišmanantiems aktyvistams paremti bendrus veiksmus – tiesiog  įdiegiant paprastą programą, kuri leidžia grupei vėliau veikti per atstumą. Tai tik vienas iš galimų veiklos scenarijų.

 

Junkitės: http://aaa.status.net/ arba irc.anonops.ru (#anarchism). Prieš prisijungdami turėtumėte imtis kai kurių saugumo priemonių. Kaip tą padaryti, rasite čia: http://www.pdf-archive.com/2011/02/20/sikrit0-2-0/ Turite įsitikinti, kad jūsų IP adreso negalima atsekti (ypač IRC). Nenaudokite sau įprasto interneto slapyvardžio.

 

„Anoniminio anarchistinio veiksmo“ kreipimasis

 

Per pastaruosius keletą metų „Anonymous“ grupė tapo žinoma dėl veiksmų, nukreiptų prieš valstybines įstaigas, užsimančias cenzūra ir interneto priežiūra. Ji platino informaciją ir palaikė protestuotojus, reikalavusius teisių bei laisvių.

 

Tačiau iškilo pavojus, kad šis populiarumas, sukėlęs didžiulį dėmesį ir atitinkamai pakeitęs struktūrą, nukreipė „Anonymous“ grupę nuo decentralizuoto kolektyvinio judėjimo kelio, kuriuo jis anksčiau žengė. Sprendimai tampa vis labiau centralizuoti, o nauji žmonės seka šia mada, tad „Anonymous“ darosi panaši į vieną iš bevaisių reformistinių grupių, kurios pasitelkia geranorišką retoriką, tačiau paklūsta trečiųjų asmenų interesams ir paralyžiuoja savo veiklą valdžios baime.

 

Štai kodėl mes, „Anonymous“ grupei priklausantys anarchistai, nusprendėme sukurti autonominę grupę, kuri sieks platinti anarchizmo, antikapitalizmo, antirasizmo bei saviorganizacijos idėjas. Mes norime pasitelkti naujas hakerių technologijas, kad padėtume tiesioginiams veiksmams gatvėse.

 

       http://libcom.org vertė E.B.

       2011 03 16

 

       aaa

 

Komentarai  

 
0 # jozigmas pamakstutis Y-m-d H:i
o gal AOO - anoniminiu onanistu organizacija? :D. tikslingiau butu..
 
 
0 # jajajaneplautas Y-m-d H:i
A A P
 
 
0 # hm?!? Y-m-d H:i
nu buna buna.. kartais pasismaginu ir taip
 
 
0 # ciaPalieku Y-m-d H:i
Everything Anonymous

http://www.anonnews.org
 
 
0 # mmalignant Y-m-d H:i
Nueinu i ta puslapi ir nieko ten nesuprantu atrodo kaip kazkoks blogas ir ka man ten veikt?
 
 
0 # anon naujienossvogunas Y-m-d H:i
į temą:
http://www.anonnews.org/