Akcijos Alytuje:

STORAS EURAS kviečia lenktis MACHIMOMS

 

Alytus sparčiai tampa ne kurortu, ne pramonės, o MACHIMŲ (plačiau žinomų kaip „Maxima”) miestu. Klausinėjom pirkėjų, koks maksimalus maksimų kiekis juos patenkintų. Žinome tai, kad šiomis dienomis turi būti atidarytos 4 naujos MACHIMOS. O kur dar kitokios parduotuvės.

Šį trečiadienį iškilmingai atidaryta viena iš naujųjų MACHIMŲ. Penktadienį – dar viena. Vienas reikšmingesnių dalykų yra MACHIMOS bei Alytaus autobusų stoties santykis – senąją stotį iš miesto centro perkelia į miesto pakraštį. Buvusioje stotyje bus nauja MACHIMA, o naujojoje stotyje JAU YRA nauja MACHIMA (viena iš dviejų jau minėtų). Keleivių patogumui KAUTRA ir MACHIMA siūlo nemokamą autobusą, važiuosiantį maršrutu „Senoji – naujoji autobusų stotys“. Dar kartą primename faktą, kad abiejose (esamoje ir buvusioje) bus MACHIMOS. Taigi.

Spėju, kad norima, jog žmonės neatvažiuotų į Alytų. Norima, kad jie atvažiuotų į MACHIMĄ. Na, jei jie norės, nemokamu autobusu galės pasiekti kitą MACHIMĄ. Ten apsipirkę galės grįžt į pradinę MACHIMĄ. Labai patogu. Valdininkai teigia, kad toks autobusas padės tirti eismo būklę ir tendencijas mieste.

 


 

Visa laimė, kad yra drįstančių kalbėti. Tų, kurie kalbės ir ateityje. Mūsų mieste tarsi betmenas pasirodė žmogus – STORAS EURAS. Jis kvietė „mankštai pagal STORĄ EURĄ”, kurios metu reikia lenktis jam ir visoms MACHIMOMS.

 

Straipsnelis apie pirmąjį STORO EURO pasirodymą: http://alytus2.blogspot.com/2007/12/sekmadien-16d-eksperimentinio-kino.html

 

Antrasis STORO EURO pasirodymas Alytuje: http://alytus2.blogspot.com/2007/12/mankta-pagal-stor-eur.html .

 

 


STORAS EURAS kviečia daryti mankštą ir lenktis MACHIMOMS IR EURUI

 

  

 

Informaciją parengė ANDRIUS GANDRIUS