anarchija.lt
AKTYVIZMAS

       PARK(ing) Day Vilniuje, 2007 09 22

       Sveiki,
       kviečiame jus sudalyvauti renginyje, kuris vadinasi PARK(ing) Day. Lietuviškai galima būtų pavadinti „PARKuotė“. Ši idėja priklauso grupei REBAR Group Inc., tai žmonės, kurie gyvena San Franciske ir domisi alternatyviais erdvės panaudojimo būdais.
       Kiek medžių ar kitų augalų jūs matote pro savo kambario langą? O kiek automobilių? Jei pastarųjų daugiau, vadinasi, jūsų kieme mažiau švaraus oro, nei galėtų būti.
       PARK(ing) Day – edukacinis renginys, skirtas atkreipti gyventojų dėmesį į sveiko miesto erdvės panaudojimo galimybes, o taip pat priminti, kaip svarbu saugoti aplinką ir rasti laiko poilsiui.
       Renginio esmė – sukurti laikiną parką miesto centre. Parkas bus kuriamas automobilių stovėjimo aikštelėje. Mokamos aikštelės naudojimo laikas bus apmokėtas. Parkas bus nedidelis, bet kiekvienas norintis galės jame pailsėti ir pabendrauti su kitais dalyviais.
       Oficiali renginio data – rugsėjo 22-ąją dieną, 12-tą valandą, automobilių stovėjimo aikštelėje prie Katedros (ten, kur dažnai stovi taksi). Būsime parke tiek, kiek pavyks!

       Daugiau sužinoti apie šį renginį ir kitas REBAR Group Inc. idėjas galite šiose internetinėje svetainėse: http://parkingday.org, http://rebargroup.org.
       Laukiame jūsų.

        

       Jei norite padėti organizuoti PARKuotę, arba turite klausimų, susisiekite su mumis:
       zemleroika@yahoo.com, 861197896 – Olga
       your_poison@myway.com, 869666208 – Aleksandras

Į viršų