Stambulas, 2009 m. spalio 6-7 d.: Kviečiame prie pasipriešinimo laužo!
aktyvizmas

resistanbul 2009        2009 m. spalio 6-7 d. Turkijos mieste Stambule įvyks eilinis valstybinių valdininkų ir transnacionalinių korporacijų vadovų susitikimas, pavadintas Pasaulio banko (PB) ir Tarptautinio valiutos fondo (TVF) valdybos posėdžiu. Jame, be abejonės, bus priimami sprendimai, griaunantys milijardų žmonių gyvenimus. Tai bus dar vienas susitikimas, siekiantis išlaikyti ir padidinti kapitalistų pelnus, jame bus aptariami ekonomikos rekonstrukcijos projektai bei griežtos politinės sąlygos, sustiprinančios neturtingųjų išnaudojimo grandines visame pasaulyje. Argentinos, Jamaikos, Nigerijos, Kenijos ir kitų šalių patirtis rodo, kad PB ir TVF politika neatneša jokios naudos, tik skurdą ir išnaudojimą.

 

 Šios organizacijos – tai pasaulinio kapitalizmo architektai, kurie vykdo miestų gentrifikacijos, komercializacijos bei vandens išteklių monopolizacijos politiką ir taip siekia išvyti neturtinguosius iš jų rajonų. Ištekliai perduodami kelioms transnacionalinėms korporacijoms, žemės ūkyje pradeda vykdyti vietinius ūkininkus žlugdanti neoliberali politika, priimami nauji darbo santykius reguliuojantys įstatymai, ribojantys dirbančiųjų teises.

 

Jų apsaugai bus pakviesti apie 13 000, o gal ir daugiau nusikaltėlių, apsigyvensiančių mūsų mieste ir išeisiančių patruliuoti į gatves. Tos spalio dienos greičiausiai virs pragaru – prasidės policijos kratos, bus įvesta pasų kontrolė, užblokuotos gatvės, užtverti praėjimai.

 

Tad imkime ir parodykime jiems, kaip iš tikro atrodo pragaras! Tegul mūsų pasipriešinimo laužas virsta tikru jų košmaru!

 

Spalio 1-8 dienomis kviečiame į Stambulą, į globalaus pasipriešinimo ir veiksmo savaitę prieš Pasaulio banką ir Tarptautinį valiutos fondą. Tuo metu Stambule mes planuojame rengti seminarus, parodas, demonstruoti kino filmus, organizuoti diskusijas ir renginius, nukreiptus prieš PB ir TVF politiką.

 

Atvykusiems iš kitų miestų suteiksime pastogę. Norinčius prisidėti prie paruošiamųjų mobilizacijos darbų prašome susisiekti su mumis el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o. Jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai . Smulkesnę informaciją galite rasti nuolat atnaujinamoje interneto svetainėje http://resistanbul.wordpress.com/

Mes laukiame tarptautinio solidarumo ir tikimės, kad pasipriešinimo dienų laužą uždegsime bendromis pastangomis.

 

Žmonių autonomija prieš globalų kapitalą!

Įsijunk į bendrą antikapitalistinių balsų chorą!

 
2009 08 11
 
direnistanbul 2009

 

Komentarai  

 
0 # PB ir TVFVilma-Fiokla Y-m-d H:i
va kas tikrieji satanistai,o davatkos vaikus persekioja, kurie apversta kryziu uzsideda...
 
 
0 # ...hm Y-m-d H:i
hm, o riaušių kurstymas nebaudžiamas LR įstatymais?
beje, tai gal man kas nors gali papasakoti apie alternatyvą, kurią siūlo PB ir TVF priešininkai? kaip turi būti remiamas III pasaulio šalys ir sprendžiamos globalios ekonominės problemos? jei galima, lozungų apie privačios nuosavybės panaikinimą ir panašių nesąmonių nerašykite, būtų gerai sistemingas ir argumentuotas atsakymas.
 
 
0 # Kaip remtiHeh Y-m-d H:i
O kam remti? Nereikia nieko remti. Reikia sumokėti tinkamą kainą už išvežamą naftą, deimantus, metalus, medieną, darbo jėgą, reikia nebekeisti ginklų į žaliavas, reikia nebežlugdyti vietinio žemės ūkio užpilant dotuojamais produktais ir nebežlugdyti smulkaus verslo mėtant iš dangaus nemokamus daiktus, reikia palikti juos patiems spręst apie savo gyvenimą. o galų gale, reikia atsisakyti to vakarų pasaulio misionieriškumo ir tariamo supratimo apie tai kaip visi planetos žmonės turi tvarkytis, apskritai tariant- atsisakyti kapitalizmo, laisvos rinkos ekonomikos ir pseudodemokrati jos- kaip tik to, ką kiša PB ir TVF. Sistemingo ir argumentuoto atsakymo nebus, nes ir į knygą nesutilptų.
 
 
0 # ir kaip neatsibostaevaldas Y-m-d H:i
Turtingi suskiai renkasi ir planuoja kaip[ dar daugiau žmonių nuskurdinti, jų pasamdyti galvažudžiai žaloja ir net žudo protestuotojus, o visuokie turtingų žudikų padlaižiai, tipo "hm' bando pamokslaut apie riaušių kurstymą ir pagalbą III pasaulio šalims. Tarptautinis valiutos fondas ir pasaulio bankas užsiima skurdo ir bado platinimu ir turi būt sustabdyti. o visokie "hm" tegu dulkina savo ir taip tuščias galvas patriotų saituose
 
 
0 # to ...eiknx Y-m-d H:i
hm, o gal EIK PIST CIULPIKE IR UZSIMASTURBUOK SU SAVO KAPITALISTINIU VIBRATORIUM ASILE TU BLED
 
 
0 # Evaldukai ir mergaitėsEvaldukai ir mergaitės Y-m-d H:i
Tam, kad pasipriešinti sistemai reikia trumpam žaisti pagal jos taisykles arba sukurti savo.

Ką Jūs siulote? Kaip matau nepatinka TVF ir PB tai kokios alternatyvos bus? Reikėtų bent jau kažkiek žmonių, kad sukompromituotų veiklą šių sistemų, ten įsidarbindami. Tokie maištai ir mitingai gal ir nieko, tačiau reik platesnio veiksmo. Ar nemanote? Kiekviena revoliucija turi atnešti ir naujų idėjų, o ne vien tik "panaikinkime". Kitaip nebus įdomu ir atsibos žmonėms.
 
 
0 # DDDpasakoriui Y-m-d H:i
tai tu ugu nori ir įsidarbink o nori išsivoliok toj mėšlo krūvoj vadinamoj TVF ir PB . man smirda
 
 
0 # pinponganarcho-penis Y-m-d H:i
"Jame, be abejonės, bus priimami sprendimai, griaunantys milijardų žmonių gyvenimus."

Sitas sakinys labiau tinka debilams kurie susirinks kurti lauzo ir filosofuos heroino susileide. As garantuot galiu, kad is 1000 ten atvaziuojanciu tik 1 zinotu kas yra TVF ir PB ir gebetu apibudint ju veikla. Psiaudo ekonomistai... net interneto neturetumet sudai gyvendami savo anarchistinei visuomenei, kur visi idirbinetu zeme ir zvejotu zuvi... pidarai is akmens amziaus islinde. Jeigu jums tokia bloga valstybe, tokia nudurnejus visuomene, susikta ta civilizacija. Susirinkit visi i miska ir gyvenkit ten savo uber komunoje, be valstybes ir laisvi. Bet bibi jus taip darytumet, nes tik papezet sugebat, kaip reik visiems gyvent i supista interna nauja straispni isperde, paskui isjunget kompa pirkta is kokiosnors pardos ir einat i lova kuria taipogi, nenusikirte medi ir neissiobleme gavot.

krc o as pisu atgal i miska pas tikruosius anarchistus, dabar serveri surinkinejam is vabalu.
 
 
0 # visur tik bybiaineo Y-m-d H:i
Ei tu sens bybiau, aš tai ten varysiu, bet reik pirma pašalpą susivairuot iš valstybės. Anksčiau lengviau buvo, dabar bambalio politika mums, narkamanams, ne į naudą. Beje, kas tas TVF ir PB. Čia tipo TeleVizinis Frontas ir Pusė Bokalo?
Dar beje, pasakyk kaip mišką susivairavai? Tipo, užskvotinai?
 
 
0 # neo-bybiuianarcho-penis Y-m-d H:i
Ei tu jauns bybiau, kogi ten blt vaziuosi? Sita kaip manai, gal ten graziu sliundru privaziuos? Tai butu ir man tada idomu apsilankyt, pravesciau paskaita apie grybu rinkima, tiek maistui, tiek i prezidentura. Tuo paciu ka nors suzavejes dar ir laisvamanisko sekso gauciau. Paskui pasimustumem su policajeis ir vel pistumemes, kad nusiramint. Bendrai ir bobu nereik, vaziuoju ir taip. As gi patriotas. Stacia birka pries policininka eisiu.. dabar net jaudinuos...
Tai is kur busi neo-bybi? susitikt galetumem ir kartu blt keliaut, as dar karocia kaip aktyvas tave atbaksnociau, kad kelione neprailgtu.. ka manai? Tuo paciu ir apie tvf, pb papasakociau.
O miska tai nelygis man skvotint, cia tik tokie anarchistai kur ausu neplauna taip daro. Mes su chebra issikasem metalo, ir pasigaminom pinigu spaustuve. dar ten popieriaus gamykla ir kitoki bybi. Karocia kaip ir turi but diy viskas. Tai prisispauzdinom pinigu ir nusipirkom miska is kazkokiu bybiu. Cia infliacija litu kiekvienais metais tie ~2% del to, kad vis pinigu nauju isleidziam i rinka. cia mes zadam bybeis ta lietuva zinai paverst, kad visi kaip mes gyventu, nes tipo jie debilai nacei, jei negyvna taip kaip mums atrodo, kad reik gyvent. nu pats zinai kaip yra viskas blt gi. nu tai vo nusipirkom miska ir tipo dar ten mes medzius kelis naujus pasodinom, kad atrodytu, kad miskas cia rimtas kazkoks, tai eurosajuzas dar irgi pinigu duoda.. nu o mes blet zinai karocia ten viduri misko samagona varom, geriam, pisamias ir nedirbam, nu kaip ir turi but tipo anarchistinei bybionesio svajonei. nuo spirito medziai dar kaip bybei stojas, tai jei reiktu kartais kokios puseles, tai blet laisvai. duodat pist mes jums medi. karocia blet dabar serveri pakurem tai pizda internetas kaip veikia. Cia ramu truko ant kompo tai simtakoju susirast tereikejo, kurva kokie dabar greiciai, cia blet ne kapitalistinis bybis.
krc nu ir naxui kaip nusisnekejau, bet man poxui, as dabar irgi ant heroino. su bybeis dabar sedim ir rasom sita debilizvonija.
 
 
0 # anarcho-peniska s haliucinogenasanarcho-penis Y-m-d H:i
vaizduote arkliui, bybiui ir fioklai
 
 
0 # apie anarcho-penįen arche Y-m-d H:i
Matosi, kad žmogui fantazijos su kaupu dribtelta. Ir gyvuliškos energijos - nors vežimais vežk. Tik va, elementarios savigarbos ir santūrumo baisiai trūksta - nors verk.
 
 
0 # bilekas valdo?Neziniukas Y-m-d H:i
O jums neatrodo, kad PB ir TVF yra valdomas tam tikros tautybes asmenu? Taip kaip ir FED. Turiu omeny isrinktaja tauta.
 
 
0 # ...hm Y-m-d H:i
oho, matosi kad tarp anarchistų tikrai vienas iš 1000 žino kas tas TVF ir PB, o ir argumentuoti nelabai sekasi, juk čia ne akmenis svaidyti ir svetimais lozungais taškytis, čia galvoti reikia :-)

to Heh - aš visai sutikčiau su teiginiu, kad III pasaulį reikia nustoti remti dabartiniais metodais ir leisti jiems patiems tvarkytis ir žiūrėti savo interesų. nemanai kad tokiu atveju ir dabartinės šalys donorės turės teisę žiūrėti savo interesų, o tai reiškia savo gamintojų protekcionizmą, kvotas, tarifus, muitus įvežamai produkcijai ir pan.? ar nebus tada kad tiems, kurių nereikia remti bus dar blogiau, kai jie iš viso negalės realizuoti savo produkcijos?

p.s. beje, o kas didesni galvažudžiai - tie kurie nusiaubia miestus, dažnai patys nesuprasdami dėl ko, ar tie, kurie saugo visuomenės narius?
 
 
0 # susigedes ir kulturingaianarcho-@%#$% Y-m-d H:i
Brangus drauge, En Arche, o kas yra ta savigarba ir santurumas? Aplamai argi etiketas jums ka nors reiskia? Gi kam jis daugiau reikalingas jei ne suvarzyt zmogaus laisve nurodant kaip jam reikia elgtis. Ar anarchistai vistik yra labai dori ir kulturingi? As besilankydamas tiek sitam jusu puslapyje tiek forume, susidariau nuomone, kad esat kvaisteleje narkomanai ir tiesiog norejau bendraut su jumis jusu paciu kalba.

Pagarbiai,
anarcho-@#$@%
 
 
0 # susigėdusiam ir kultūringamen arche Y-m-d H:i
Kokia netikėta perversija! Brutalusis anarcho-penis virto kukliuoju anarcho-@#$@%!

Anarchistai nėra labai dori ir kultūringi, bet kvaištelėjusių narkomanų į kompaniją ieškok kur nors kitur.

Nemanau, kad mums reiktų įsileisti į tuščius debatus apie tokius konvencinius dalykus kaip žmogaus laisvė, etiketas, santūrumas ir laisvės varžymai. Formulė paprasta: kaip tokiais klausimais susitarsi tarpusavyje - taip ir bus. Taigi.