Sausio 9 d. Vladivostoke rengiama visuotinė protesto akcija prieš mentų savivalę
aktyvizmas

pries mentu savivale      1905 m. sausio 9 d. Rusijos caro valdžia žiauriai išvaikė taikią Piterio darbininkų demonstraciją, reikalavusią žmogiškų darbo sąlygų. Daugybė žmonių buvo sužeista ir nužudyta.

      2008 m. gruodžio 21 d. Putino režimas žiauriai išvaikė taikią Vladivostoko gyventojų demonstraciją, reikalavusią atšaukti muito mokesčių padidinimą. Iš Maskvos atsiųsti OMON’o daliniai vaikė taikius miestiečius, žurnalistus, netgi atsitiktinius praeivius su vaikais. Milicijos poskyriuose sulaikytieji buvo žiauriai sumušti.


      2009 m. sausio 9 d. Vladivostoke vėl planuojama masinė protesto akcija. Mitingas už piliečių teises ir laisves specialiai rengiamas 1905 m. Kruvinojo sekmadienio metinių dieną.

      Kviečiame palaikyti Vladivostoko gyventojus visus laisvus žmones, visus laisvos visuomenės šalininkus, kurie pasisako prieš valstybės tironiją. Savo gyvenvietėse platinkite informaciją apie baudžiamųjų valstybės gaujų nusikaltimus, renkite skrajojančius protesto mitingus, platinkite atsišaukimus, organizuokite graffiti išpuolius! Nelikite nuošaly!

      1905 m. sausio 9-oji tapo pirmosios rusų XX amžiaus revoliucijos pradžia, tad 2009 m. sausio 9-ąją tegul prasideda pirmoji rusų revoliucija XXI amžiuje!

      Viskas mūsų rankose! Anarchija – tvarkos motina!

      anarcho.front.ru
      vertė dp
      2009 01 06

 

                               1905 01 09

                              

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

 

                               2008 12 21

                              

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.


 

 

Komentarai  

 
0 # ---šiaip žmogas Y-m-d H:i
Taip, visus sulaikytuosius tiesiog naudojo vietoj bokso kriaušių. Tiems kas rašė patiems nejuokinga? O be to, jei jau eini į tokią demonstraciją, turi būti pasiruošęs gauti į kailį, jei ne nuo milicijos, tai nuo kitų... Antra, o ko sulaikytieji tikėjosi?, kad dėdės milicininkai duos po saldainį ir lieps daugiau taip nedaryti? Na o dėl metinių: kiek atsimenu tie revoliucionieri ai iki berods 1906m. bandė kelti neramumus, organizavo išpuolius, per kuriuos žūdavo taikūs žmonės , tame tarpe moterys ir vaikai, kol Stolypinas nesiėmė visų tų revoliucionieri ų rimtai. Prisiminkit, kas per garderobo detalė buvo vadinama "Stolypino kaklaraiščiu".. .
 
 
0 # ??? Y-m-d H:i
ne, bet tu kazkoks atsilupelis. tipo gavot must ir tylekit?
 
 
0 # kažkokiam žmoguiannum Y-m-d H:i
Jo jo, būtinai. O pats prisimink, kaip Stolypinas baigė savo gyvenimą, ir kas atsitiko 1917 m.:-).
 
 
0 # jptvmtakys Y-m-d H:i
atsiprašau už trumpunį, bet kaip atmerkia man akis anarchija.lt. Valsybių prigimtis atsiveria visu jų grožiu. Tikiuosi, mano akys ims vieną dieną ir plačiai atsimerks.