Anti-Flag: Tavo priešo anatomija (tekstas ir video)
menas

anti-flag        10 paprastų žingsnių, kaip sukurti priešą ir pradėti karą. Klausyk įdėmiai, nes šis ginklas bus naudojamas dar mums gyviems esant. Jį galima naudoti ir visiškai tamsioje, ir puikiausiai išsilavinusioje visuomenėje. Į jų metodus turime žiūrėti ne kaip į tiesą, o kaip į ginklą, nukreiptą prieš žmoniją.

 

Pirmas žingsnis: Sukurk priešą. Kartais kažkas tą padarys už tave.

 

Antras žingsnis: Žiūrėk, kad pasirinktas priešas būtų visai nepanašus į tave. Rask akivaizdžius skirtumus – rasinius, kalbinius, religinius, maitinimosi įpročių ar rengimosi būdo. Pabrėžk, kad jų kariai nedirba savo darbo ir yra tik beširdžiai žudikai, besimėgaujantys žudymu.

 

Trečias žingsnis: Kai tik nužengsi šiuos tris žingsnius, juos įtvirtink skleisdamas įvairią propagandą.

 

Ketvirtas žingsnis: Pasirūpink, kad žiniasklaida skleistų tik valdančios klasės informaciją. Tam galima pasitelkti valstybei priklausančias žiniasklaidos priemones. Atmink, kad kritiniu metu visa komercinė žiniasklaida kartoja valdančios partijos informaciją, todėl visa komercinė žiniasklaida tampa valstybinė.

 

Penktas žingsnis: Parodyk priešo elgesio keistumą, karingumą ar tiesiog kitoniškumą. Priešą turi visada atrodyti kaip nežmoniška, šėtoniška žudymo mašina.

 
(Choras)
Šitaip reikia kurti priešą.
Šitaip reikia skelbti karą.
Šitaip reikia kurti priešą.
 

Šeštas žingsnis: Pašalink valdančiosios partijos opoziciją. Sukurk „mes prieš juos” mentalitetą. Jokių tarpinių nuomonių. Tas, kuris neremia visų valdančiosios partijos veiksmų, turi būti laikomas išdaviku.

 

Septintas žingsnis: Veiksmams apibrėžti naudok nacionalistinius arba religinius simbolius ir retoriką. Tam galima naudoti šūkį: „Mylintys laisvę žmonės prieš nekenčiančius laisvės”. Tą galima pasiekti iškeliant vėliavas.

 

Aštuntas žingsnis: Veiksmus derink su vyraujančia religija. Labai veiksminga vartoti frazes: „Tai Dievo valia” arba „Dievas laimina mūsų tautą”.

 

Devintas žingsnis: Propagandą sutvarkyk taip, kad atrodytų, jok kariai turi jausmus, viltis, šeimas ir mylimuosius. Turi būti aišku, kad kariai atlieka pareigą ir nenori žudyti.

 

Dešimtas žingsnis: Sukurk baimės, nestabilumo atmosferą ir tada pristatyk valdančiąją partiją kaip vienintelę visuomenės baimių nugalėjimo galimybę. Atmink, kad stipriausia baimė yra nežinomybės baimė.

 
(Choras)
Šitaip reikia kurti priešą.
Šitaip reikia skelbti karą.
Šitaip reikia kurti priešą.
 

Mes nesame šalys. Mes nesame tautos. Mes nesame religijos.

Mes nesame dievai. Mes nesame ginklai. Mes nesame šaudmenys. Mes nesame žudikai.

Mes nebūsime įrankiai.
 
Jūs, močkrušiai!
Aš nemirsiu!
Aš nežudysiu!
Nebūsiu jūsų vergas!
Nekariausiu jūsų karo!
Nežūsiu jūsų mūšio lauke!
Nekariausiu už jūsų gerovę!
Aš – ne kareivis!
Aš – žmogus!
 
azlyrics.com vertė RB
2009 06 01
 
                  
 

 

Komentarai  

 
+2 # (|)Fock Y-m-d H:i
"Pirmas žingsnis: Sukurk priešą. Kartais kažkas tą padarys už tave." ir "Penktas žingsnis: Parodyk priešo elgesio keistumą, karingumą ar tiesiog kitoniškumą. Priešą turi visada atrodyti kaip nežmoniška, šėtoniška žudymo mašina." tai vat iš kur tolerastai ir anarchodebilai ištraukė pagrindus savo isterijoms. Pastarojo meto klyksmai idealiai nulipdyti pagal šiuos lozungus. Šaunuoliai.
 
 
0 # (-)zis iz Y-m-d H:i
O tu skiri gynybą nuo puolimo? Nu ten, fulėj, kašėj>>
Kiek matau, tai f čia ir yra didžiausias isterikas. Gerai dar kad garso nėr, nes jaučiu kolonkės nusprogtu.
 
 
0 # darpinčius Y-m-d H:i
Isterikas Fockas dar užmiršo parašyti skundą Saudargui ir Grubliauskaui, kad a.lt naudoja "sovietinę simboliką" - Anti-flag albumo viršelį su penkiakampe žvaigžde...
 
 
0 # bybenčiui ir kitam lopuiFock Y-m-d H:i
Na skundų rašinėjimas tai jūsų pomėgis ;-) na kažkaip putojimąsis ir šūdų pylimas ant tų kam klijuojami leiblai "naciai" ir "mažburžujai" (jie tokiais vadinami nes nėra sofos revoliucionieri ai, apsimyžę pusbomžiai ar pedikai) nepanašus į gynybą.
 
 
0 # krcgonduraso ziurke Y-m-d H:i
galit pykt ant sito kiek norit, bet didziausi pykciai kogero kyla is to , kad dazniausiai jis teisus buna?:-)
 
 
0 # žiurkeider ewige fock Y-m-d H:i
Kada gi tas isterikuojantis pusbobė buvo teisus?
 
 
0 # Sveikas, Fockmazylis Y-m-d H:i
Sveikas, Fock.
Nežinau kuo tau anarchistai neįtinka, bet šiame pranešime yra nemažai tiesos. Priešas, jei jis pakankamai stipriai išreikštas ir suvokiamas sutelkia bendruomenę, nukreipia dėmesį nuo vidinių problemų (juk gera žinoti, kad dėl tavo nesėkmių ir netobulumo yra kaltas kažkoks klastingas priešas). Pavyzdžiui stalinistai užsiėmė nuolatiniu ,,kontrų'' paieškomis ir jų fizinių sunaikinimu. Hitleristams toks priešas buvo ,,žydija''. Putinas norėdamas įtvirtinti valdžią tokiais priešais padarė čečėnus , gruzinus prieš, ukrainiečius. Bušo administracija negalėdama sutramdyti terorizmo, užpuolė Afganistaną, vėliau Iraką (Oficiali karo priežastis atominio ginklo gamyba - bet keista, kad nė vieno įrodymo nebuvo rasta), jei ne pasaulinė ekonominė krizė ko gero vėliau būtų Irano eilė. Dabartinė mūsų vyriausybė savo ekonominį neveiklumą ir nekompetenciją bando dangstyti paduodama į teismus profsajungų lyderius. Netgi bandė teigti, kad riaušes organizavo nepatenkinti rusofilai. Fock šis kūrinėlis tiesiog pasako - daugiau galvok, ir mažiau tikėk tais kuriems tu visai nerūpi.
 
 
0 # mazyliuiFock Y-m-d H:i
"juk gera žinoti, kad dėl tavo nesėkmių ir netobulumo yra kaltas kažkoks klastingas priešas" pvz. "naciai" ir "mažburžujai" gyvenantys šeimomis ir auginantys vaikus ir patys save išlaikantys (akivaizdžios nacizmo apraiškos kaip, kad teigia mielieji anarchijos bybiai)?
 
 
0 # mažyliui+ Y-m-d H:i
Tavo komentare viskas gražu ir politkorektiška , kaip naujametinėj Bušo kalboj. Tikrovėj buvo kiek kitaip. Hitlerizmas turėjo dar vieną priešą, minimą ne rečiau ir su ne mažesniu įniršiu kaip "žydija" - marksizmą.
Ui vei.
 
 
0 # pliusuiminusas Y-m-d H:i
Bolsevikeli tu kada nors aprimsi;-)Mazyl is viska tikrai neblogai ideste.
 
 
0 # Skirta fock ir ,,+''mazylis Y-m-d H:i
Sveikas, Fock.
Noriu papasakot šiek tiek apie save. Gimiau daugiavaikėje šeimoje, nepasiturinčioj e, ir tėvukas buvo mėgėjas išgert, kartais ir kumščiais paauklėdavo. O ir valgyt kartais nebuvo gausiai ( duona ir pavariavę lašiniai)ir ir bendraamžiai (mažaburžujai) šaipydavosi iš ubagėlio. Gyvenau kariniam dalinyje ir bendraamžiai rusai vadindavo fašistu (naciu). Ir dabar stengiuosi neplaukt pavėjui ir kitų nežeminti ir ieškau tiesos stiprybės savyje.
Beje ,,pliusui'' - noriu priminti,kad nors Hitleris ir matė marksizme priešą, ta nesutrukdė 1939 metų rugs, tarybų Rusijai ,,apginti'' dalį Lenkijos teritorijos, įvesti ten savo kariuomenę, o vėliau 20 000 lenkų belaisvių ( tai reiškia beginklių) nužudyt ir užkasti šalia Katynės (to net rusų istorikai neneigia).
 
 
0 # mažyliui+ Y-m-d H:i
Su "žydija" Hitleris irgi turėjo bendrų reikalų. Toks jau tas politiko gyvenimas, nieko čia nepadarysi.
Tarp kitko, banderos per karą išpjovė kelis šimtus tūkstančių lenkų, Volynėj ir šalia Volynės (to net amerikiečių istorikai neneigia). Tokie reikalai su tais lenkais, čia jau irgi nieko nebepadarysi.
Matai, koks pasaulis liūdnas.
 
 
0 # Fock'uimazylis Y-m-d H:i
Beje, Fock.

Taip ir nesupratau tavo neapykantos priežasties. Kodėl tu nekenti anarchizmo. Pasakyk. Jei tu teisus ir aš tave suprasiu - paremsiu tave.

Mažylis.
 
 
0 # pliusuimazylis Y-m-d H:i
Pakankamai rimtas kaltinimas (dėl banderovcų), gal galėtumėt duoti nuorodą į informacijos šaltinius
 
 
0 # Del banderovcuPliusui Y-m-d H:i
Jei turi pakankamai faktų turėtum juos pateikti, nes tavo kaltinimai iš tikro rimti.
 
 
0 # demokratų entuziazmas+ Y-m-d H:i
Ar kuris nors iš jūsų moka, pavyzdžiui, anglų kalbą ir naudotis "Google"?:-) Tai nėra slapta informacija, o aš ne Lenkijos prokuroras. Švieskitės, piliečiai, prieš puldami ką nors mokyti istorijos.
P.S. Jei jau apie tokį daiktą nesugebėsit rasti, tada visai prasti reikalai.
 
 
0 # :)vaciukas Y-m-d H:i
tai kaip supratau ,pliusas apsitriohinai? ::-)). pavaryk mums ,neismaneliams, linka, a?:-)
 
 
0 # :)gaidžiukui Y-m-d H:i
O į apatinę akį nenori?
 
 
0 # Volynės tragedijaumhu Y-m-d H:i
Pasidairiau. Yra šis bei tas. Šitas va gerai parašytas atrodo: http://www.mw.ua/1000/1030/37668/ Nužudyta apie 50000 lenkų ir 17000 ukrainiečių pagal lenkų istorikus. Ukrainiečiai sako, kad mažiau (15000 ir 12000). Nelabai suprantu kas tie banderovcai yra, nes tekste apie tokius nekalbama. Ten rašo, kad tragedijos priežastys įvairios, bet pagrindinė ta, kad nacionalistinė Ukraina norėjo kurti savo nepriklausomą socialistiniu modeliu besiremiančią valstybę, etniškai ir religiškai gryną, ir su autoritarinu, kvazidemokratin iu ar net totalitariniu valdymu. Su tokia pompa, aišku, buvo brėžiamos ir atgimusios Ukrainos naujos ribos, į kurias pateko ir ginčytinos Volynės teritorijos, kur iki šiol ardėsi represyvi lenkų valstybė. Toliau buvo jau tik laiko klausimas kada pykštelės pirmas šūvis. Baisu, bet su anarchija ryšį įžiūrėti šiuo atveju sunku.

Su anarchijos istorijos tamsiąja puse daugiau ryšio turi šitas tekstas:
http://www.walde.ca/?q=node/3&PHPSESSID=b1dc51c8af4ad5a44841ea5895c34ac6 Čia liudininkas pasakoja, kaip Machno užima jų Zagradovkos kaimą. 45 žmonės nužudyti, daugiausiai valstiečiai, bet yra ir moksleivių, mokytojų. Žiaurūs laikai buvo. Ir nepamirškim, kad tuo metu valstybės žudė (ir dabar žudo) milijonais.
 
 
0 # mazyliuiFock Y-m-d H:i
Kodėl? Gal todėl, kad esu pakankamai skaitęs ir žinau kuo baigėsi utopizmo iškilimai, anarchizmas teoriškai atrodo labai gražiai, kaip komunizmas ir nacionalsociali zmas, tačiau visi puikiai žinom kuo baigėsi pastarųjų įgyvendinimas praktikoje. Istorijoje žmonija jau užsirovė ant dviejų panašaus tipo "grėblių", tai kam reikalingas trečias? Nes abiem atvejais kuriant utopinę "dievo karalystę" (tiek arijišką, tiek ir proletariškąją) gavosi šūdas, milijonai išskerstų žmonių utopijos vardan (nepakankamai grynų arijiška ar darbininkiška prigimtimi). Tuo tarpu anarchizmas net teorijoje yra per daug skylėtas (na gražios teorijos paremtos perdėtai idealizuota žmogaus prigimtimi ir ką?), kad norėtųsi praktikoje tokią santvarką matyti. O prisiminus "didžiuosius" anarchizmo patriarchus kaip Machno, kuris buvo toks pat pydaras jefreitorius kaip Bermontas - Avalovas mėgęs betvarkę, plėšikavimą ir savivalę, o ne kažkoks tai revoliucionieri us tai vaizdas darosi dar labiau atstumiantis. O kai nuo sofos pakilę a.lt fiureriai dar pradeda rašyti panegirikas RAF, kuri buvo net ne anarchistinė, o komunistinė teroristų organizacija,fi nansuojama Rytų Vokietijos slaptosios policijos Stasi, užsiiminėjusi politinėmis žmogžudystėmis (žinant finansavimo šaltinį kyla klausimas ar iš idėjos ar pagal užsakymą), tai ir pamatai, kad tai tėra supistų komuniagų sambūris. O komuniagas reikia šaudyti (ir nesvarbu, kad jie bando lipdytis anarcho- ). Paprasta.
 
 
0 # volynė+ Y-m-d H:i
Na va. Kai kas sako, kad net ir labai kujovas šaltinis - vis geriau negu visai jokio šaltinio:-)

Angliškai:
Pradedam nuo durnių enciklopedijos:
en.wikipedia.org/wiki/Massacres_of_Poles_in_Volhynia
en.wikipedia.org/wiki/Historiography_of_the_Massacre_of_Poles_in_Volhynia
Straipsnelių privalumai - pateikiama bibliografija, nemažai nuorodų, etc. Dalį nurodytų knygų galima pasiskaityti per "Google Books".

Čia konkretesniems atvejams: en.wikipedia.org/wiki/Poryck_Massacre
en.wikipedia.org/wiki/Janowa_Dolina
en.wikipedia.org/wiki/Huta_Pieniacka_massacre
http://www.ipn.gov.pl/portal/en/19/188/ (lenkiškas LGGRTC analogas apie Huta Pieniacka).

Truputis lenkų prisiminimų:
http://www.kresy.co.uk/aniversary.html

http://artukraine.com/events/ukr_rep65.htm
(žurnaliūgų straipsniai; padrikesni, bet truputėlį įvairesni negu tas "mv.ua")

Rusiškai:
www.historyfoundation.ru/dl.php?url=/upload/ac742ec1c533f3fe2443ac036912774e.pdf&nn=volyn (šviežiai išleista rusų istorikų knygutė leidėjo saite)
szturman.livejournal.com/ (OUN-UPA lenko akimis, daug dėmesio skirta Volynei "ir po to")

Lenkiškai:
http://www.bj.uj.edu.pl/~plok/genocide/index.html

O dėl konkrečių skaičių nebus susitarta niekad. Banderos sakys, kad jie nužudė tik 15 tūkstančių, lenkų nacionalistai sakys, kad iki 500 tūkstančių; dabartiniai oficialūs Lenkijos istorikai stengsis taikytis prie banderų, nes "Vašingtonas taip liepė", rusų istorikai taikysis prie lenkų nacionalistų, kad užtvotų banderoms, ir taip toliau. O sužinoti tiesą - galbūt po kelių šimtų metų, jei tada ši tema jau nebebus politinė. Ir taip visada, net ir apie Katynę, kur paprastesnė situacija, labai daug kas lieka nežinoma.

O faktas tas, kad "gerieji", "pažangieji" ir NWO propagandos visaip kaip apdainuotieji ukrainiečių nacionalistai vykdė masines ir sistemingas daugiausia beginklių lenkų skerdynes, galimas daiktas, prilygstančias genocidui.

Pasaulis liūdnas.
 
 
0 # der ewige fockDer Ewige Fock Y-m-d H:i
Fackai, būkim biedni, bet teisingi: ar nacionalsociali stus ir visus kitus arijiškos "dievo karalystės" statytojus reikia šaudyti? Taip ar ne?
 
 
0 # pliusuiFock Y-m-d H:i
Pamiršai, paminėt, kad tą patį darė AK, tiek Ukrainoje, tiek Lietuvoje. Vis dėl to lenkams reiktų susimastyti. Kodėl jų visi taip nekenčia: lietuviai, ukrainiečiai, rusai, vokiečiai, net baltarusiai. Gal tiesiog jie visus užpiso nuo senų laikų? Na, o jei Volynėj jie buvo tokie pat urodai kaip dabartiniai Vilniaus krašto lenkai tai taip jiems ir reikia.
 
 
0 # amzinajamFock Y-m-d H:i
Atsakyk sąžiningai į tokį klausimą: ar reikia šaudyti visus utopinio proletariško rojaus statytojus ir žinosi mano atsakymą.
 
 
0 # fackuiDer Ewige Fock Y-m-d H:i
Bet aš apie tave klausiu. Ką aš pats galvoju, aš dar atsimenu, tu nebijok.
 
 
0 # Del saudymomazylis Y-m-d H:i
Į žmones šaudyti, nepaisant jų įsitikinimų, geriau nereikia. Labai bjaurios ilgalaikės pasekmės. Pavyzdžiui Lietuvoje 9 tam dešimtmetyje kovojant dėl nepriklausomybė s laimėjo tie kurie šaudyti vengė. Manau jei būtume šaudę pasekmės būtų liūdnos.
 
 
0 # amzinajamFock Y-m-d H:i
Ak tas politkorektišku mas.
 
 
0 # Del internetoZyklas Y-m-d H:i
Suprantu, IT technologijos sparčiai plinta, net psichiškai neįgaliems žmonėms jos tampa pasiekiamos... Na, bet, kad ant tiek...
 
 
0 # >>Zis iz Y-m-d H:i
Apie ką tu čia?
 
 
0 # >>iz Y-m-d H:i
Jam fiurerio pimpalas gerklėj įstrigo, aiškiai kalbėti nebesugeba.
 
 
0 # volynė+ Y-m-d H:i
AK nebuvo šventieji, bet iki banderų žvėriškumo, kiek žinau, jiems buvo oi kaip toli. Jei kas turit informacijos apie AK organizuotas skerdynes su dešimtimis ar šimtais tūkstančių aukų - pasidalinkit. Bet tai net nesvarbu.

Lenkams gal ir derėtų susimąstyti. Bet lygiai taip pat derėtų susimąstyti vakarų ukrainiečiams, kurių irgi nė vieni kaimynai, švelniai tariant, nemyli. Susimąstyti derėtų ir lietuviams, dėl panašių priežasčių. Matyt, susimąstyti derėtų visai žmonijai, nes nežinau nė vienos tautos, kurią mylėtų visi jos esami ar buvę kaimynai. Jei kas žinot, praneškit. Bet ir tai nesvarbu.

Svarbu štai kas: jeigu tai, kas atsitiko Volynėje, yra pateisinama - tada nemažiau pateisinama ir tai, kas atsitiko Katynėje. Nes ir čia, ir ten aukos buvo tie patys "bjaurieji lenkai, kurių visi nekenčia". Ir arba beginklių, bejėgių ir nekaltų žmonių negalima žudyti niekam (nei bolševikams, nei banderoms) - arba juos galima žudyti visiems (jei banderoms, tai ir bolševikams). Arba - arba, labai paprasta.

O jei žmogus iki užkimimo klykia apie Katynę, bet išgirdęs apie Volynę, ima aiškinti, kad arba nieko tokio ten nebuvo, arba taip tiems bjaurybėms lenkams ir reikia - vadinasi, tas žmogus neturi nieko bendra nei su "humanizmu", nei su "žmogaus teisėmis", nei su kova už "istorinį teisingumą"; jis turi daug bendra tik su pačia vulgariausia fašistine propaganda. Irgi labai paprasta.

Tai tiek.
 
 
0 # offtopas+ Y-m-d H:i
kasparai nerasinek man zinuciu. tarp musu nieko nebuvo. tu tik paciulpei ir viskas :D
 
 
0 # uz tautiska meile!uz lietuva! Y-m-d H:i
Встретились два скина на вокзале,
Видимо, не виделись давно.
Долго обнимались, целовались,
Пока хуй не встал у одного.
 
 
0 # komunizmo gynėjams+ ir - Y-m-d H:i
Jeigu dar nežinojot http://www.lietuvos.org/istorija/communism/communism.htm
O po to gal kitaip losit.

Ir iš vis, atsigaukit bent kartą, visi (tiek komunistai, tiek nacionalistai) žudė nekaltus žmones. Tad ginčytis kas daugiau nužudė yra beprasmiška.
 
 
0 # Del cenzuravimomazylis Y-m-d H:i
Kodėl, pašalinot tuos du komentarus (dingę 34 tas ir 35). Nejaugi anarchija ir cenzūra suderinami? Jei taip tai kaip????
 
 
0 # Del numeravimomazylis Y-m-d H:i
Atsiprašau gal suklydau, gal aš suklydau. Aš apie tuos komentarus kur vienas rusą labai nepagarbiai ,,pasiunčia'' , o kitas kur anarchistą (nesupratau kodėl) ten pat ,,pasiunčia''.

P.s. beje cenzūrininkai neįsižeiskit - tiesiog bijau, kad prasidėjo haliucinacijos - dvi dienas mačiau, o dabar ne.
 
 
0 # trisdešimt ketvirtam+ Y-m-d H:i
Pilieti, prieš ką nors mokydamas, išmokite pats bent jau skaityti.
Daugiau neturiu ką pridurt.
 
 
0 # cenzūramažylis Y-m-d H:i
Buvo čia lyg nutarta nieko netrint, ir netrina, jei bent kiek sugeba ką nors logiškesnio nei bybių čiulpimas ir siuntimas naxuj suformuluot. Bet matosi, kad papuola postų, kuriuos galima priskirt tiesiog šiukšlių kategorijai. Tokie, tikriausiai, ir šalinami. Čia ne cenzūra.
 
 
0 # Del cenzūrosmazylis Y-m-d H:i
Vis dėlto manau, kad tai buvo cenzūra. Nes dėl tam tikrų priežasčių buvo paminta dviejų nepraustaburnių žodžio laisvė. Beje nesakau, kad šis aktas nemoralus ir neteisingas - nes negalima toleruoti ,,ne tolerancijos''. Bet anarchistų puslapyje cenzūruojant gal geriau vertėtų prirašyti prierašą - ,, ŠIS KOMENTARAS SKATINA NEPAKANTUMĄ IR MŪSŲ NUOMONE JO NEVERTĖTŲ SKAITYTY'' ar ką nors panašaus.
 
 
0 # jostebetojas Y-m-d H:i
cia sitie pedikai cenzuruoja viska kas tik jiem nepatinka. "anarkistai" tvoju mat..
 
 
0 # taiGuest Y-m-d H:i
O tokie,kaip stebetojas, visus, kurie nepatinka vadina pedikais ir galvoja, kad nu jau labai kietai jis cia pavaro.
 
 
0 # taiGuest Y-m-d H:i
O tokie,kaip stebetojas, visus, kurie nepatinka vadina pedikais ir galvoja, kad nu jau labai kietai jis cia pavaro.