Madrido LGBT bendruomenė išleido erotišką religinį kalendorių, kuriam pozavo transseksualios moterys (foto)
menas

kataliskiskas transseksualu kalendorius        Madrido gėjų, lesbiečių, transseksualų ir biseksualų kolektyvas (COGAM, Colectivo de lesbianas, gays, transexuales y bisexuales de Madrid) Naujiesiems metams pasiūlė kalendorių, kuriam pozavo transseksualios moterys. Leidiniui, pavadintam „12 Mergelių“, pozavo ir žinoma homoseksualių žmonių teisių gynėja, aktorė Carla Antonelli, nepabūgusi neigiamos visuomenės reakcijos. „Aš pagalvojau, kodėl transeksuali moteris negali įkūnyti religinių personažų, kuriuos jau suvaidino begalė kitų aktorių, vyrų ir moterų?“, − sakė aktorė, pabrėžusi, kad atsisakydama pozuoti paneigtų savo pačios principus. K. Antoneli, kaip ir kiti modeliai, už šį darbą honoraro negaus.

 

Šiuo „religiniu“ kalendoriumi transseksualų bendruomenė religines iškilmes siūlo pakeisti socialinėmis šventėmis. Pavyzdžiui, vietoj Kalėdų – gruodžio 25 d. – siūlo švęsti Tarptautinę demokratijos dieną.

 

Suprasdamas, kad liaupsių nesulauks, fotografas Juanas Antinoo dėl to nesijaudina. „Man tai nerūpi. Svarbiausia, kad žinia pasiektų žmones ir jie suprastų prezervatyvų naudojimo svarbą“, − sako Ch. Antinas, kai kurias madonas papuošęs įvairiaspalviais prezervatyvų vėriniais. Fotografas pabrėžė, kad kalendorių jungianti gija yra ironija, vengianti vulgarumo. „Tai – ne religinių scenų kopijos, o interpretacijos. Manau, kad niekas neturėtų jaustis įžeistas“, − sako Ch. Antinas.

 

„Be jokios abejonės, tai – Katalikų bažnyčios įžeidimas“, − tuoj pat sureagavo katalikiškos organizacijos, grasindamos baudžiamuoju kodeksu.

 
Pgal „El Mundo“ parengė Valdas
 
kataliskiskas transseksualu kalendorius 1
 
kataliskiskas transseksualu kalendorius 2
 
kataliskiskas transseksualu kalendorius 3
 
kataliskiskas transseksualu kalendorius 4
 
kataliskiskas transseksualu kalendorius 5
 
kataliskiskas transseksualu kalendorius 6
 
kataliskiskas transseksualu kalendorius 7
 
kataliskiskas transseksualu kalendorius 8
 
kataliskiskas transseksualu kalendorius 9
 
kataliskiskas transseksualu kalendorius 10
 
kataliskiskas transseksualu kalendorius 11
 
kataliskiskas transseksualu kalendorius 12

 

 

Komentarai  

 
0 # reakcijaGintaras Y-m-d H:i
Net nežinau, ar juoktis, ar verkti :D na bet iš humoro pusės tai neblogai :D
 
 
0 # issigimeliaiVytis Y-m-d H:i
ligoniai issigime. Tyciojasi is religijos. Sulauks jie atpildo.
 
 
0 # vbdfgeew Y-m-d H:i
Jo-o-o-u, prasiskirs dangūs ir didelė, plaukuota ranka švystels žaibus ant bedievių. Cha-cha, linksmas leidinukas.
 
 
0 # ...Fock Y-m-d H:i
Juokinga tai juokinga. Ale kur čia moterys?
 
 
0 # nice onesasyxuj&die Y-m-d H:i
Religija tik ir verta pasityciojumu. Nes rimtai i toki dalyka gali zet tik shizofrenikai. Nueini i koki catholicu puslapi ir zvengi iki asaru.
 
 
0 # nuokrušanuokruša Y-m-d H:i
Bet kokia prasmė tyčiotis? Čia ligoniai nebent taip daro. Ar reikia tyčiotis iš to, kas nepatinka? Pavyzdžiui nepatinka anarchistas, ar reikia ji nupiešti kaip narkomaną su maža birka ir nemokanti nieko tik malti šūdą ir pastoviai paišyti visur jį, juoktis, ar tai neatrodo, kad tas kuris taip daro pats yra nuokruša? Arba kas būtų jei bažnyčioj paveiksluose gėjai būtų vaizduojami kaip velniai? Čia būtų "prikolna"? Išniekinkime viską kas nepatinka, taip smagu :-)

Tokie plakatai greičiau parodo kad žmonės serga, po kažkiek laiko jau pradedi priprast, kad tam tikros ligos būtinai turi lysti į viršų, nes kitaip negali. Čia kaip ir fekalijos, kai kurie jas panaudoja ir išmeta, o kiti valgo ar žaidžia. Ir filmuoja po to rodo. Taip smagiau. Įvertina.
 
 
0 # grcfyughewg Y-m-d H:i
TYčiojasi?! Kas, kur? Tuomet bažnyčia tyčiojasi iš religijos nei kiek nemažiau. Pasidairyk po bažnytinius kalendoriukus , kantičkų knygas ir kitą lektūrą, ten tiek įtartinų veidelių, dalis kurių garantuotai neaiškios seksualinės orientacijos. Nematau įpatingo skirtumo. Gal čia tik linksmiau- tie pilvūzai arkangelai...
 
 
0 # aaaaaaa Y-m-d H:i
tikras naciofobas su staciu ziuret turi i sitas nuotraukas! tolerancija!
 
 
+1 # Ar gražu tyčiotismazylis Y-m-d H:i
Man atrodo akivaizdu, kad kalendoriaus leidėjai norėjo pasityčioti iš kitų žmonių tikėjimo. Tad visiškai suprantama tikinčiųjų reakcija - kam patinka kai iš tavęs šaipomasi.

Kita vertus tipiškas atkirtis į bažnyčios priešiškumą transseksualams ir kitiems ,,netipinės'' seksualinės orientacijos žmonėms.
 
 
0 # aaaato + Y-m-d H:i
tai kodel homikai ir anarchistai tai daro?
 
 
0 # @Anarchist Y-m-d H:i
Juokingai dabar nuaidės, bet pritariu "nuokrušos" nuomonei...Visi škai pilnai sutinku su kiekvienu žodžiu.
Žmonės turi turėti laisvę tikėti į ką nori,tegul meldžiasi ar garbina ką nori, čia jų reikalas ir pašiepti to nevalia..o dabar būtent tą ir matome.
Dar juokingai nuskambėta iš fotografo, kad čia interpretacija. tai tada galima tokių interpretacijų prisigalvot ir geriausias aišku ir yra "nuokrušos" pavyzdzys...
Asmeninė laisvė baigėsi ten kur prasideda kitų laisvė.
Mano manymu visi lytiškai iškrypę(o tai yra gryniausia tiesa,jog tai iškrypimas) būtų labiau gerbiami visuomenėje,jei jie patys norėtų prie jos pritapt,bandyt adaptuotis,ir kas svarbiausia PASILIKTI ASMENINIĮ GYVENIMĄ NAMIE,o ne šūkaut,visokias tokias akcijas daryti,kurios tik kitų požiūrį įžeidžia...
 
 
0 # nedydh Y-m-d H:i
Klausyk žmogau, dar kartą pabrėžiu, kad iš to tikinčio žmogaus šiuo konkrečiu atveju nieks nesityčioja. Žmogus gali tikėti į ką nori, čia jo valia. Aš galiu apgailestauti, stebėtis, džiaugtis ar dar kaip nors į tai reaguoti ir tai irgi mano valia. Bet tyčiotis tokiais atvejais nepridera, neverta ir beprasmiška. Taigi, pamirškime tą tikintį žmogų. Bet visai kita kalba kalbant apie bažnyčią ir religiją apskritai. Nei vienas šventakupris neuždraus man badyti pirštais į religinius nesusipratimus, akivaizdžias apgavystes, sukčiavimus ir gobšumą, neuždraus tyčiotis iš veidmainystės ir žaidimo žmonių likimais. Ir tu neteisus, sakydamas, kad joks fotografas negali interpretuoti religijos ar tikėjimo tiesų. Labai netgi gali, ir labai laisvai tai daro, ir ne tik jis, ar jie, ir tu tą patį darai. Taip, kai kas gali prisigalvoti siaubingų interpretacijų. Ir tai puiku...
 
 
0 # deviacija niekada nebus normaTikintis zmogus Y-m-d H:i
Nu as esmi tikintis. Nors siaip labai liberalus esu ir visokiems ilgaskverniams parodau pirsta (jei manau, kad jie neteisus), taciau sitie paveiksliukai mane labai izedzia. Man sventi dalykai niekada nebus pajuokos dalykai. Ir tai mane piktina ne maziau nei kvailas kataliku kunigas Klaipedos Juozapo Darbininko baznycioje nezinantis ST. Pasakysiu stai ka - man tai tas pats kas butu cia tyciojamasi is mano motinos (nors ir kokia ji bebutu). Ir nieks neturi teises to daryti. Kaip jau minejau, nors esu liberalus, uz tokius dalykus pridauzyciau snuki. Gaila, kad valstybe nekontroliuoja tokiu dalyku ir iskrypeliams leidzia labai toli eiti. Ko gero kitaip butu jei kas isleistu kalendoriu, kuriame pavaizduota nuoga Grybauskaite (ar Ispanijos karalius siuo atveju) besikrusanti su penkiais tranzikais. Nors ko gero save gerbiantys "anarchistai" to niekad neisdris. Smirda.
 
 
0 # Death to anarchyAnti-anarchist Y-m-d H:i
Atheistic/anarc hist crap.
 
 
0 # debilams nebera ribu!!!!!!!!pasipiktines Y-m-d H:i
Idomu kuriais metais sulauksim pedofilu kalendoriaus su nuogais vaikais ir nuogais dedemis?tikriau siai ilgai laukti nebereikes jei tokios nesamones daro. Tikriausia issigimeliai nebeturi kur pasireiksti ir kaip atkreipti i save demesi.Na manau neatlaikys kam nervai ir paskelbs genocida tokiems, nes jie naudos nei musu mylimai zemelei nei dar kam neduoda tik musu vaikus gasdina ir veda juos is kelio!!!
Naikinti isskrypelius!!! !