Zacho Weinerio komiksai: „Paklibinkime visuomenės normas satyra“ (1)
menas

zach weiner 0        Zacharijus Weineris (g. 1982), save vadinantis Zachu, yra internetinių komiksų „Šeštadienio pusryčių dribsniai“ (Saturday Morning Breakfast Cereal, SMBC) autorius. Gyvena Kalifornijoje, piešti pradėjo 2000-aisiais, neseniai kartus su savo giminaičiais subūrė „Šeštadienio pusryčių dribsnių teatro“ trupę. Daugiau apie jį skaitykite interviu.

 

 

 

 

 

zach weiner 1

 

 

zach weiner 2

 

 

zach weiner 3

 

 

zach weiner 4

 

 

zach weiner 5

 

                 Parinko ir vertė Ilythiiri

                 2010 01 05 

 

Komentarai  

 
0 # affgw Y-m-d H:i
Šmaikštuolis. Paskutinis geras.
 
 
-1 # Nors komiksai bukina betViktoras Butas Y-m-d H:i
Hitleris atrodo turėjo silpnybe saldumynams aš prisipažinsiu dėl savo vaikišku silpnybių tai fantastika, komiksai ir anime. Iš komiksų autorių aišku geriausias Frank Miller ir jo Sin City, filmas irgi nerealus(dabar laukiam Sin City 2). Iš anime(šlovė japonams) geriausi tai Afro Samurai 1(iš penkių dalių) ir Afro Samurai 2 duodu nuorada į online gur galima žiureti tiesiogiai http://crackteam.forum-free.org/you-got-dubbed-anime-f10/afro-samurai-t145.htm Ir be abejo mano pats, pats mėgstamiausias serialas(kurį visą pražiurėjau mažiausiai 4 kartus) tai Cowboy Bebob iš 26 serijų jame kiekviena serija yra atskiri nuotykiai, kartais linksmi, kartais visai rimti, bet pamažu žiurint nuo pat pirmos serijos išaiškėja visa herojų istorija ir gyvenimas. http://www.crackdubz.com/2008/10/blog-post_9534.html Vien kiek reiškia šitų filmų garso takeliai. Afra Samurai garso takelį prodiusavo pats RZA iš Wu Tang Chlan(ka juodaodziai sugeba tai kurti muzika)O Cowboy Bebob tai išvis nerealus bliuzas. Va tai tiek iš mano vaikiskumo, nors galbūt tuose anime yra parodytas tolimesnis mūsų pasaulio likimas nežinau, bet Cowboy Bebob nerealus serialas.
 
 
0 # vai vai vaineo Y-m-d H:i
Viktariukas mūsų labai idomus personažas:-)Ka ip gali būti vaikiška silpnybe fantastika, komiksai ir anime? Niekaip nesuprantu. Bet suprantu, kad vaikiška silpnybė yra vis dar gyventi su motina:-)
 
 
0 # Ar komiksai bei anime bukina?Viktoras Butas Y-m-d H:i
Kai kartais pasiziuri i amerikonus, tai pagalvoji ar tikrai komiksai nebukina, bet uztenka pasiziureti i japonus ir iskarto pradedi galvoti kitaip. Polinkis komiksam ir anime matyt liko nuo vaikystes, kai megdavau piesti kazka panasaus i sarzus. Nu o fantastika tai matyt dar nuo Video Kauko laiku ikalta. Taigi ,,Sveiki fantastikos megejai"