Zacho Weinerio komiksai: „Paklibinkime visuomenės normas satyra“ (2)
menas

Zach Weiner 0        Zacharijus Weineris (g. 1982), save vadinantis Zachu, yra internetinių komiksų „Šeštadienio pusryčių dribsniai“ (Saturday Morning Breakfast Cereal, SMBC) autorius. Gyvena Kalifornijoje, piešti pradėjo 2000-aisiais, neseniai kartus su savo giminaičiais subūrė „Šeštadienio pusryčių dribsnių teatro“ trupę. Daugiau apie jį skaitykite interviu.

 
 
 
 
 
                                     Zach Weiner 10
 
 
            Zach Weiner 6
 
 
            Zach Weiner 7
 
 
            Zach Weiner 8
  

            Parinko ir vertė Ilythiiri

            2010 01 25

 

Komentarai  

 
0 # :)evaldas Y-m-d H:i
linksmi paveiksliukai, ačiū
 
 
0 # Cowboy Bebop mano anime karaliusViktoras Butas Y-m-d H:i
Pats geriausias anime serijalas tai Cowboy Bebop http://www.crackdubz.com/2008/10/blog-post_9534.html Bet kas liečia komiksus visvien Marvel valdo , nors ir popsas. Iš filmų tai geriausiai perteikti komiksai bus Sin City http://www.youtube.com/watch?v=nWy1JLuP8MY O taip neblogai japonų Mango varo(tik skaityti reikia iš kito galo), yra ir lietuiškai išleista. Geriausias tai žinoma Vampire Hunter D. Apskritai kas norit gero siaubako tai pažiūrėkit anime Vampire hunter D. Nėra kolkas pasaulyje sukurto baisesnio Mango anime nei Vampire Hunter D: Bloodlust. Dar neblogas Mango anime serialas apie vampyrus tai Hellsing http://www.crackdubz.com/2008/12/hellsing.html. Aišku šią naktį visiems siūlau pažiūrėti legendinį siaubaką Vampir Hunter D: Bloodlust http://www.crackdubz.com/2008/11/vampire-hunter-d-bloodlust.html
 
 
0 # " itikinkite vaikus"Kostia Y-m-d H:i
kaip edukologas turiu tvirta nuomuone - mes del nieko negalime itikineti vaiku - jie pazinti pasuli ir padaryti isvadas turi tik per savo patyrima. Mes galime jiems rodyti savo pavyzdi ar patarti. Taciau itikineti - niekada.