Nauja grupės „Voina” akcija: „Padėk vaikui – apversk mentų automobilį!” (video)
menas

apversk mentu auto 0        Rugsėjo 17-osios naktį radikalaus meno grupė „Voina” („Karas”) Sankt Peterburge surengė naują beprotišką akciją „Padėk vaikui – apversk mentų automobilį”. Menininkai susirinko miesto centre prie Michailovsko pilies ir apvertė aukštyn ratais kelis čia budėjusius milicijos automobilius. Anot akcijos dalyvių, tai buvo padaryta norint grąžinti vaikui po ratais nuriedėjusį kamuolį.

 

„Padedi vaikui – padedi visai šaliai!”, – savo akciją įprasmino menininkai. Vienas milicijos automobilis buvo apverstas prie Michailovsko pilies, dar keletas – prie Moikos ir Fontankos upių, netoli centrinės autoinspekcijos būstinės. Kiekvienam automobiliui apversti menininkai sugaišo po 9 sekundes. Galų gale kamuolys buvo grąžintas nusiminusiam vaikui.

 

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

 

Grupės „Voina” dalyvis A. Pluceris-Sarno aiškina, kad šia akcija menininkai atliko „perversmą“ milicijos organuose ir nurodė būdą, kaip reikia vykdyti vidaus reikalų ministerijos reformą.    

 
Pagal http://plucer.livejournal.com parengė en arche
2010 09 20
 
apversk mentu auto 1
 
apversk mentu auto 2

 

 

Komentarai  

 
0 # Milicija turi pakeisti piliečiaiViktoras Butas Y-m-d H:i
Išvis manau, kad miliciją ir policija reikia reorganizuoti. Policija turėtų labiau atlikti tiriamąjį darbą dėl tarptautinių nelegalių dalykų, tai nelegalų, narkotikų gabenimą ir ttt.
O dėl viešojo saugumo pilnai sutinku su anarchistais, kad tai reikia palikti pačiai visuminei. Viešąją tvarką pilnai galėtų palaikyti iniciatyvių piliečių būriai, savotiškų draugovininkų atitikmuo. Tokie būriai linksmai nusirteikę galėtų budėti ir marširuoti miesto gatvėje pastoviai. Štai lietuviškas klipukas kur pavaizduotas senamiestis ir linksmas inicityvus žygiuojantis jaunimas http://www.youtube.com/watch?v=NLZnuPKvaH0
 
 
0 # idiotaihipy Y-m-d H:i
na, ok, jeigu drasus - galima neslept VEIDO,
ale jie neslepia savo VARDU!!! idiotai