Kontržvalgybininkas Domas Grigaliūnas: „Lietuvoje galėjo būti įrengti kalėjimai „Al-Qaeda“ kovotojams“
politika

                        

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

 

        Video reportaže – šokiruojantys kontržvalgybininko Domo Grigalūno parodymai apie CŽV kalėjimus Lietuvoje. Pasirodo, kad šiuos nusikaltimus žmogaus laisvei galėjo vykdyti aukščiausi krašto apsaugos sistemos ir karinės žvalgybos bei kontržvalgybos pareigūnai. Vienas jų, Jonas Markevičius, tapo Lietuvos Respublikos prezidentės D. Grybauskaitės vyriausiuoju patarėju nacionalinio saugumo klausimais. Kitas, Gintaras Bagdonas, šiuo metu vadovauja Europos Sąjungos karinės žvalgybos padaliniui. Ypatingos paskirties tarnybos vadas Saulius Guzevičius, tapęs generolu, berods, vadovauja Lietuvos kariuomenės specialiosioms pajėgoms. Kaip šie pareigūnai padarė tokias svaiginančias karjeras, už kokius nuopelnus buvo taip paskatinti? Ar mes visi galime jaustis saugūs, kai aukščiausius postus užima šie galimai nusikaltę „generolai”? Pažiūrėjęs reportažą, kiekvienas į šiuos klausimus galės atsakyti pats.

 
2009 09 06

 

Komentarai  

 
0 # Žydai-Masonaiaav Y-m-d H:i
Kada a.lt pagaliau baigs remtis konspirologų medžiaga (kalbu apie atoveiksmis.lt) . Net gi Chomsky pasisake prieš 9/11 konspiraciją. O vienam garsiam anarchistų forume išvis duoda banus jei sukuri tema apie Alex Jones, David Icke ir Illuminati.
 
 
-1 # .:D Y-m-d H:i
Musu mokytojas praeitu metu mokslu pradzioi dar pasake kad yra galimybe kad LTU sukurta buvo CZV kaleimai . Tai varjantas yra kad taip buvo. Juk Ltu soka pagal eropos sajungos ir usa dudele
 
 
-1 # gėdaevaldas Y-m-d H:i
yla po truputi lenda iš maišo... Normalioj šalį JAV pasiuntinį iškvistų ant kilimo ir paprašytų išvykt iš šalies ir be paaiškinimų negrįžt.
 
 
0 # to aaaanonimasIlythiiri Y-m-d H:i
Pakentek, dar metu 10 ir ishsipildys tavo svajone. Tik, "marksistu anarchistu" ne fontanai, ant puses karjero per visa Lietuva - o karjeru daug ... ir automatu uzhtenka.

Ir, jau yra automatiniu automatu. 35mm (:

http://www.boingboing.net/2007/10/19/robot-cannon-kills-9.html

Aaaasilai, kurie laiko automatus, pamazhu taps nebereikalingi. Paminiu tai, nes 95% aaaaavigalviu save kazhkodel isivaizduoja ne toje automato puseje :D Reikia ardyti naivias iliuzijas.
Nors, save apgaudineti joks menas - kuo zhmogus kvailesnis, tuo tai lengviau jam sekasi.
 
 
0 # tikraikomantatorius Y-m-d H:i
norisi pakritikuot,

koky suda is tu nacionalistu konspirologu ydejot? kvailo populizmo vis daugiau ir daugiau..