Povilas Vitkauskas. Apie žydus
politika

Žydų žudynės Kaune        Neseniai perskaičiau Valentino Mitės straipsnį apie žydus. Nors nesu nei žurnalistas, nei koks nors žinomas veikėjas, aš pasiryžau atsakyti į kai kuriuos žurnalisto iškeltus klausimus: už ką buvo taip skaudžiai baudžiami Lietuvos žydai, kokie žmonės tai darė, koks pastarųjų likimas. Išlikdamas nuoseklus, pradėsiu, už ką. Lietuviai nuo seno laukia vado, tokio kaip genialusis Vytautas, tokio, kuris mus nuvestų netgi toliau nei iki Juodosios jūros. Mūsų tauta nemėgsta kitataučių, veltėdžių. Mums reikia artojėlių, kurie dirba tikrą darbą.

 

Prieš 90 metų mano senelis, nuvežęs sūnų į straipsnyje minėtą Linkuvos gimnaziją, savo kaimynams pareiškė: darbininko nebus, bus vagelis. Jis, kaip ir visi aplinkiniai, buvo įsitikinę, kad nedirbantys žemės yra veltėdžiai, visaip trukdantys tikriesiems darbo žmonėms.

 

Kadangi žydai žemės nedirbo, vien dėl to buvo į juos įtartinai žiūrima. Žydai buvo kiekvieną dieną bažnyčiose apgiedami, minimi visose maldose dėl Jėzaus Kristaus nužudymo. Lietuvoje bankuose, teismuose, medicinoje, prekyboje įsigalėjo žydai, daugelis prasimušusių lietuvių šiose srityse jautė konkurenciją.

 

Vienas pagrindinių smūgių mūsų ūkininkams buvo tai, kad jau apie 1940-uosius metus dalis ūkių buvo praskolinti žydams, prasidėjo varžytinės. Mano mama vaizdžiai papasakojo apie mūsų artimiausią kaimyną, kuris sukrovė į ratus visa, kas brangiausią – savo šunį, kailius, samovarą, milo rietimą, nuvežė į miestelį. Ten pirmam pasitaikiusiam vokiečiui atsiklaupęs bučiavo batus, atidavė atvežtas gėrybes. Taip kaimynas džiaugėsi, kad jam paliko praskolintas ūkis, atsidėkojo vokiečiams už, anot jo, "prakeiktų žydų" sušaudymą.

 

Mama dažnai pasakodavo apie žydšaudžių „kontingentą“ – tai buvo chuliganaujantys paaugliai 14-16 metų, kurie buvo vaišinami degtine, galėjo patenkinti savo sadistinę prigimtį. Mama pasakojo apie vieną kaimyną, kuris, jau būdamas suaugęs, prie žydams iškastos tranšėjos pareiškė, kad prakeiktam žydpalaikiui gaila kulkos, jis mažus vaikus imdavo už kojos ir trenkdavo jų pakaušius į pušies kamieną. Tai buvo ramus, geras ūkininkas Klemensas. Jis apie 1956 m. grįžo iš Sibiro ir toliau pamaldžiai gyveno.

 

Man atmintin yra įsirėžęs vieno ruso, pasiteisinusio dėl savanoriško žygio į Afganistano karą: nematau kitur tokios galimybės pašaudyti į gyvus žmones. Tačiau atsivertus DELFI, pasklinda jaunimo atsiliepimai, kurie visiškai atitinka 1941-ųjų metų nuotaikas.

 

Mano kaimynas, jaunas vyras prasitarė nekenčiąs žydų todėl, kad jie daro iš lietuvių vaikų kraujo macus. Manau, kad dabar žydų šaudytojų būtų kur kas daugiau. Tam palanki dirva. Iš tūkstančių taikliųjų šaulių Lietuvoje nė vienas nenubaustas. Jeigu kas norėtų, kaimuose dar likę daug žudynes mačiusių liudininkų, jie papasakotų. Dabar tai yra daug realiau negu buvo prieš 30 metų. Visi, kas pakėlė šautuvus prieš beginklius žmones, jų nepaleido per visą karą, o po jo, kurie liko neišvežti, nepabėgo į Ameriką, nuėjo į mišką, prisidėjo prie baudžiamųjų būrių, dalis grįžę iš lagerių, apsigyveno prie savų. Štai tokių žmonių visi bijojo, apie juos vienas kitam nepasakojo, nes jautė, kad dėl neatsargių kalbų prasideda neaiškios mirtys. Dažnas yra savo kaimo patriotas, norėtų, kad apie kaimą „sklistų Birutės daina“.

 

Mūsų valdžia irgi suinteresuota, kad Lietuvio įvaizdis būtų geras. Dirbtinai jo nesukursi. Būtina susitaikyti, kad mes gyvename nors ir didvyrių žemėje, bet mūsų žygiai namie ir net Vakaruose jau pastebimi plačiame pasaulyje. Dažnai prie „eilinio“ kraujo klano susimąstau, o gal ten buvo ne gerbiamo žmogaus, o žydšaudžio palikuonio darbas?

 
„Vox Populi“, delfi.lt
2009 12 23
 
Taip pat skaitykite:

 

Komentarai  

 
0 # Ale tikrai kodėl tai buvo nemėgstamiausia tauta pasaulyjeViktoras Butas Y-m-d H:i
Jau kazkur anarchija.lt atrodo daviau savo mėgiamo gurų filmuko nuorada http://www.youtube.com/watch?v=poPjzwToVmw&feature=related O čia radau dar vieną įdomų straipsnį, kuris mano manymu atskleidžia visą tiesą http://www.nflietuva.org/index.php?option=com_content&task=view&id=28&Itemid=112
Atsakyti | Atsakyti cituojant | Citata
 
 
-1 # CituojuViktoras Butas Y-m-d H:i
Aštuoni Romos popiežiai pasmerkė Talmudą. Protestantiškos bažnyčios įkūrėjas Martinas Liuteris ragino deginti talmudą. Popiežius Klementas VIII pasakė: „visos nedoros Talmudo ir Kabalos knygos, kaip ir kitos piktybiškos žydų knygos, visada turi būti smerkiamos ir uždraustos, ir šio įstatymo turi būti griežtai laikomasi".http ://www.nflietuv a.org/index.php ?option=com_con tent&task=view& id=28&Itemid=11 2
Atsakyti | Atsakyti cituojant | Citata
 
 
0 # joodisidentas b. Y-m-d H:i
imkit vaikai pagaliuka...
Atsakyti | Atsakyti cituojant | Citata
 
 
0 # taigineo Y-m-d H:i
imkit vaikai po tautinį pagalį, bo kitaip nubaus jus tata kaip nubaudė viktoriuką..
Atsakyti | Atsakyti cituojant | Citata
 
 
0 # Neapykanta jiems - įgimta...MikasA Y-m-d H:i
Kažkur seniai skaičiau, kad paradoksas, bet gimstame su neapykanta ž-dams. Ir tikrai!!! Pats tai pajutau. Būtų galima smulkiau apsakyti, bet - jei neklystu - šnd kūčios, nei laiko nei noro.. Trumpai: kai dar minimaliai žinojau apie ž-delių darbelius ir juolab apie ž-dų sionistų veiklą, tada piktumas gal ir nebūtų galėjęs peraugti į veiksmus esant reikalui, o dabar... Tik gaila, kad visi esam tik žaisliukai išminčių rankose, jie visada laimės... Beje, kas ten ž-delius kaimynais vadina...
Atsakyti | Atsakyti cituojant | Citata
 
 
0 # Įdomi vokiečių istorikų knygaen arche Y-m-d H:i
Tie, kas moka vokiškai, paspauskite paskutinę nuorodą "Ernst Klee, Willi Dreßen, Volker Rieß. Schöne Zeiten, Judenmord aus der Sicht der Täter und Gaffer"

Tai yra 1988 m. Vokietijoje išleistos knygos fragmentas apie Lietuvą su nuotraukomis.

Visą knygą galima atsisiųsti http://ldn-knigi.lib.ru/JUDAICA/Judenmord.htm
Atsakyti | Atsakyti cituojant | Citata
 
 
0 # vis del toKostia Y-m-d H:i
vis del to jokio antisemitizmo Lietuvoje nebuvo, nera , ir nebus. Jeigu del holokausto , tai uz ji atsakingas III Reichas - kaip organizatorius, ir SSSR - kad neevakuavo zydu, nors puikiai zinojo, kas bus su jais.
Dar karta pabresiu, kad del LT ivykusios zydu tautos tragedijos nesijauciu ne truputelio kaltas, nes kolektyvines atsakomybes savoka neigiu kaipo absurda. Kam patinka saviplaka - tegul jauciasi kaltais, bet savo psichologiniu probelemu tegul neuzkraduineja.
O straipsnis - lievas, is ciklo " mano vieno draugo pazystamo bobute pasakojo" I-je " Archipelag Gulag" dalyje yra surasyti visi Gulag vadovai. Slaviskos pavardes ten nerasite - beveik 99% zydai. bet del to kaltiniti zydu tauta butu absurdiska.

___ sveikinu visus draugus ir nedraugus su Kristaus gimimu !!! tegul Dievo Sunaus sviesa apsviecia moralinio sifilio suestus anarkystu , feminisciu bei pyderasu protus. Amen. - gebe operigaliotinis Kostia.
Atsakyti | Atsakyti cituojant | Citata
 
 
0 # Idomu.The Filtering Machine Y-m-d H:i
Idomus straipsnis...Ka žkaip idomu,kad Lietuva vadinama žydšaudžių tauta net labiau už Vokietiją...Bet o,gera buti netikinčiu...ne reikia galvoti tokių nesamonių...pvz kad Jezu nužude žydai...ir pan..
Atsakyti | Atsakyti cituojant | Citata
 
 
0 # Povilas Vitkauskas. Apie žydusValera Y-m-d H:i
Kazkokie vieno zmogaus pasamprotavimai , be jokiu irodymu, pvz mano seimos apsuptyje buvo pasakojama priesingai, kai kaime visi zydus slepe ir saugojo, nors ir nemego ju, bet cigonu tai nesaugojo, bet cia del kitu priezasciu jau.
Atsakyti | Atsakyti cituojant | Citata
 
 
0 # Kitas lazdos galassmalsutis Y-m-d H:i
Žydai!
Mylėkite vienas kitą, remkite vienas kitą, būkite vieningi net jei esate atskirti didžiulių atstumų arba esate šalia, bet nekenčiate vienas kito. Mūsų jėga vienybėje – joje slypi mūsų sėkmės priežastis, mūsų išsigelbėjimas ir klestėjimas. Daugelis išblaškytų tautų išnyko, kadangi neturėjo aiškios veiksmų programos ir draugiškos paramos.http://www.eurotel.lt/ssrs_zydu_katekizmas/
Atsakyti | Atsakyti cituojant | Citata
 
 
0 # Talmudas?Kitas lazdos galos 2 Y-m-d H:i
Talmudas yra sudarytas iš 63 knygų ir 524 skyrių, bei dažnai išleidžiamas 18-oje didelių tomų. Jį parašė rabinai tarp 200 ir 500 mūsų eros metų. Jos turinio pagrindu yra įstatymai, kurie nustato santykius tarp pačių žydų ir tarp žydų ir gojų (ne žydų, pagal Talmudą).
Talmude yra teigiama, kad tik žydai yra pilnaverčiai žmonės, o likusieji - gojai (tai reiškia „gyvuliai" arba „ žvėrys"). Toliau rašomas tekstas yra citatos iš įvairių talmudo dalių. [???]
1. Sanhedrin 59a: "Užmušti gojų tas pats kas užmušti laukinį gyvūną".
2. Aboda Zara 26b: "Net geriausius iš gojų reikia žudyti".
3. Libbre David 37: "Jeigu žydas bus priverstas aiškinti kokias nors rabino knygos ištraukas, jis privalo pateikti tik melagingus paaiškinimus. Tas, kuris nesilaikys šio įstatymo, bus sunaikintas".
4. Chosen Hamm 388, 15: "Jeigu įrodoma, kad kas nors atidavė izraeliečių pinigus gojams, tai turi būti surastas būdas tokį žmogų nušluoti nuo žemės paviršiaus".
5. Choshen Hamm 266,1: "Žydas gali pasiimti viską, jei tai priklauso Akumu (gojui). Tas, kuris grąžina nuosavybę gojui, nusideda įstatymui, didindamas nusikaltėlių jėgą. Tačiau tas poelgis vertas pagyrimo, kai jis priverčia krikščionis liaupsinti žydus ir žiūrėti į juos kaip į sąžiningus žmones".
6. Szaaloth-Utszab ot, Jore Dia knyga 17: "Žydas gali ir privalo meluodamas prisiekinėti, kai gojai jo klausia, ar yra jų knygose kas nors prieš juos."
7. Baba Necia 114, 6: "Žydai yra žmonės, o kitos pasaulio nacijos ne žmonės, o žvėrys".
8. Nidrasch Talpioth, p. 225-L: "Jehova sutvėrė nežydus žmogiškam pavidale tik tam, kad žydams nereikėtų naudotis gyvulių paslaugomis. Nežydai - tai gyvuliai žmogaus pavidale, kurie privalo tarnauti žydams dieną ir naktį".
9. Seph. Jp., 92,1: "Dievas davė teisę žydams valdyti visų nacijų kraują ir nuosavybę".

http://www.nflietuva.org/index.php?option=com_content&task=view&id=28&Itemid=112
Atsakyti | Atsakyti cituojant | Citata
 
 
0 # hmkokskirtumas Y-m-d H:i
As tai suvokiu taip: jeigu zude ir dar masiskai vadinas buvo uz ka. Juk nesusigalvojo siaip sau pramogai miesto centre pazudyti zydus. Kodel niekas neiesko zuduniu motyvo? As nebandau pateisinti zudiku, taciau issaiskinus motyva manau butu daug kas aiskiau. Ir beje tas eilerastukas:". .imkit vaikai pagaliuka.." ar irgi nebus susijes kaip vienas is motyvu,a?
Atsakyti | Atsakyti cituojant | Citata
 

Pridėti komentarą

Saugos kodas
Atnaujinti