Eilinis ultradešiniųjų sambūris po stilizuotomis svastikomis (fotoreportažas)
politika

homofobai kovo 29 1        2010 m. kovo 29 d. Vilniuje, Europos aikštėje, grupelė ultradešiniųjų homofobų surengė mitingą, reikalaujantį iš valdžios uždrausti „Baltic Pride“ eitynes, kurios įvyks š.m. gegužės 8 d. Į mitingą susirinko apie 100 žmonių – daugiausia jaunų neonacių ir pagyvenusių „megztųjų berečių“. Iš šalies mitingas priminė vokiečių nacionalsocialistų susibūrimą su isteriškomis prakalbomis ir akį rėžiančiomis svastikomis (nors ir stilizuotomis).

 

Mitingas paliko labai slogų įspūdį. Tikėjausi išvysti tūkstantinę minią – bent dalį iš beveik 20 000 internautų, užsiregistravusių „Facebook“ grupėje „prieš homoseksualistų paradą“, tačiau teko vėl žiūrėti į tuos pačius atsibodusius veidus, sutinkamus per kiekvieną „patriotais“ pasivadinusių neonacių renginį – M. Murzą, V. Mažoną, A. Svarinską, S. Buškevičių, P. Gražulį, V. Šustauską. Štai šie ultradešiniųjų ideologai ir buvo pagrindinė renginio „vinis“, nustūmusi į šoną jaunuosius organizatorius – Edmundą Girskį, Miglę Nargėlaitę ir Mindaugą Valaitį. Be to, ryškios „murzininkų“ vėliavos ir griežta militaristinė uniforma nustelbė būreliais susispietusius skustagalvius bei keletą karingų moteriškių – „doros“ saugotojų. Jei kas nors paklaustų, kas ten mitingavo, atsakyčiau: „Svarinskas su murzininkais“...

 
 homofobai kovo 29 1

Štai tiek žmonių, pasirengusių žūti už Lietuvą be žyd..., atsiprašau, homoseksualų

 
homofobai kovo 29 2

Žvilgsnį iš tolo rėžia ryškūs murzininkų fetišai

 
homofobai kovo 29 3 

Nacionaldarbininkų „raudonraiščiai“ atrodo grėsmingi

 
homofobai kovo 29 4 

A. Svarinskas burnoja prieš „Lietuvą žudančius gėjus“

 
homofobai kovo 29 5 

Tauraus veido „megztosios beretės“ – pačios aktyviausios parašų rinkėjos

 
homofobai kovo 29 6 

Jaunoji „megztųjų berečių“ karta

 
homofobai kovo 29 7 

Už neapykantos kurstymą nuteistas E. Girskis reguliuoja, kur kam stovėti

 
homofobai kovo 29 8 

Basagalviai stoviniavo nuošalyje ir aiškiai nuobodžiavo

 
homofobai kovo 29 9 

Gudri „murzininkų“ taktika – „nusavinti“ sau mitingą

 
Parengė en arche
2010 03 29

 

 

Komentarai  

 
0 # na taipKostia Y-m-d H:i
murzilkos eilini karta sugadino reikala. Itariu, kad murzilkas samdo anarchija.lt redkolegija, kad galetu diskredituoti oponentus.
 
 
0 # Murza juokdarysFar Y-m-d H:i
Eilinis Murzos ir murziukų mitingas patyrė fiasko
 
 
0 # niekinga: Y-m-d H:i
niekingas tikslas, niekingas renginys ir apgailėtini dalyviai, bei organizatoriai
 
 
0 # ?kaukas Y-m-d H:i
Saliai geda daro ir tiek. Tipo pederastai - didziausia pasaulio problema! Ha ha ha!
Zydai, negrai ir pederastai - visu problemu saknys! Ha ha ha!

Kaip primityvu :sad:
 
 
0 # ados Y-m-d H:i
beje, sekmadieni, per Verbu sekmadieni, prie vienos baznycios du senukai labai aktyviai agitavo ateinancius i banzycia (o ju buvo labai daug) pasirasyti pries eitynes. kadangi stovejau netoliese, su draugais ir tevais zvilgtelejome kiek nekaltu sielu sugunde tie karingai (arsiai) nusiteike senukai...ogi is daugybes zmoniu (i Baznycia visi netilpo) pasirase apie 15-20 zmoniu...Nemaza i, ypac jaunimo, tiesiog kvatojosi is tokio elgesio, kiti - saltu veidu praeidavo pro juos net neatsigrezdami. Taigi, vox populi - vox dei.
 
 
0 # dfgdfgdfdg Y-m-d H:i
nu anarkistai, kaip vertinate jusu kolegu is Graikijos vakarykste bombike? vienas vaikas zuvo, kitas suzeistas. Gal jie naciai buvo?
 
 
0 # yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy Y-m-d H:i
beje, en erche, kur tavo atsakymas anarchistu ultru temoje? suslubavo ideologija? :D
 
 
0 # ~~~pekA Y-m-d H:i
A dvi mergičkos ale madingos? Attention,madas kuria gėjai! :D
 
 
0 # perfrazuota patarlė :)toks Y-m-d H:i
bijo kaip anarchoidas svastikos
 
 
0 # labai keistaman tai ta ryža Y-m-d H:i
kodėl ta tautiška mergina dažosi plaukus, juk tai - nenatūralu.
 
 
0 # apgailetina... Y-m-d H:i
Minciu tvarkingai ir konstruktyviai matau autorius reiksti nemoka
visa kas ne pagal ji tai blogis kuri reikia dergti

kiek tau? 13?
 
 
0 # :(- Y-m-d H:i
:sad:
 
 
0 # VATVAT TAIP VAT JUMS Y-m-d H:i
užgauliojimai ištrinti
 
 
0 # ttttttttttttttt ttttttttttttttttttttttt Y-m-d H:i
en erche nesusirado moters, todel pasirinko gejaus kelia...
 
 
0 # taip taip taip!skinkedas Y-m-d H:i
nešvankybės ištrintos
 
 
0 # a kur?? Y-m-d H:i
akur tas saima narys Fainulis kur tai apie šakės kotą tai apie šautuva vamzdį šuok, toks teisings giminiej vieni kunigai, gal net abu tėvai vyrai? mytinge nedalivava vaanas tai tiem tautas tvirkintojam būt parodęs,
A kur tas signatars, kaip ten anuo net pavardie kaip pas pahgalį tik latveška ar tai skruoblas ar anžuols, vien žuo tvirts vyrs ką i anuo nebuva? Bet tie uniformuoti berniukai tai faini, galėtų kada užsukt į berniukų klubą atsipalaiduotų. ..
 
 
0 # bleJustelis Y-m-d H:i
na liūdna matyti šalia murzininkų jaunų ir (gražių) merginų ir kažkokių subkultūrininkų a la metalistų. Nesuprantu, ką jie ten veikė ir ko užvartoję nusipaišė tuos idiotiškus plakatus. Pzdc. :/
 
 
+1 # heil hitler,lietuva be pederastu!!!mazonas Y-m-d H:i
musu bendraminciai parode,ka reiskia but tikru patriotu,ypacia i a.svarinskas,ku ris mane dar 1968m. per rudaja skyle dulkino,a po to ir as ji papisau...trisk art valio,valio,val io,tegyvuoja kraliku baznycia,kuri ypatingai myli vaikus,nes jie musu svarios ir sveikos tautos ateitis.Mano nesantuokiniai vaikai nuo svarinsko ir dalyvavo susiejime,turej ot matyt,blizganci om galvom,vyrai murai azuolai.taigi heil,zemej lietuvos zydai ir gejai negiedos.....
 
 
0 # TiesaAnalitikams Y-m-d H:i
Jūsų žiniai - trumpa gėjų propagandos metodika, išdėstyta dar 1987 m. Harvardo auklėtinių Marshall K. Kirk ir Erastes Pill parašytame straipsnyje “Overhauling of Straight America“, kuris buvo publikuotas “Guide Magazine“ ir tapo homoseksualistų judėjimo GLF įrankiu. Štai kokias strategijas ir technikas jis rekomenduoja:

1. “Kalbėti apie gėjus, kiek įmanoma garsiau ir dažniau“. Tokiu būdu, laikui bėgant, skeptikų prieštaravimai homoseksualistų atžvilgiu bus mažiau refleksyvūs, filosofiniai ir emocionalūs.

2. “Vaizduoti gėjus kaip aukas, ne kaip agresyvius prieštarautojus “. Šiam tikslui pasiekti straipsnyje siūlomi 2 būdai – 1) teigti, jog gėjai yra likimo aukos, kurios niekada neturėjo pasirinkimo priimti ar atmesti savo seksualinę orientaciją; 2) vaizduoti gėjus visuomenės aukomis. Kaip teigia autoriai, visur turi būti parodomi sukrečiantys gėjų žeminimo vaizdai.

3. “Suteikti gynėjams priežastį (motyvą)“. Rekomenduojama homoseksualistų rėmėjams suteikti pagrindą kovoti už homoseksualizmą . Pasak autorių, tinkamiausia būtų naudoti diskriminacijos temą ir kalbėti apie teisę laisvai kalbėti, tinkamą atlyginimą, lygias teises ir pan.

4. “Sukurti gerą gėjų įvaizdį“ . Šioje propagandos kompanijos stadijoje rekomenduojama parodyti ypatingą gėjų indėlį į visuomenę – panaudoti žymius veikėjus, nuo Sokrato iki Šekspyro, nuo Aleksandro Didžiojo iki Aleksandro Hamiltono, apkrikštijant juos gėjais, tačiau taip pat pažymima, kad kompanija turėtų būti agresyvi ir optimistiška.

5. “Sudaryti blogą persekiotojų įvaizdį”. Autoriai tvirtina, kad oponentai turi būti apšmeižti. Straipsnyje teigiama: “mūsų tikslas dvilypis. Mes siekiame pakeisti vyraujantį teisingą pasididžiavimą homofobija į gėdą ir kaltę. Antra – sieksime sudaryti kuo bjauresnį oponentų įvaizdį, kad vidutinis žmogus nenorėtų savęs su jais asocijuoti“.

6. “Siekti finansavimo“. Šiam metodui taip pat skiriama ypatinga reikšmė, nes strategijos kūrėjai tvirtina, jog bet kuriai tokiai kompanijai reikės neribotų išlaidų. (Marshall K. Kirk, Erastes Pil, 1987)_

Turint omenyje jog tai buvo parašyta mažiau nei prieš 2 dešimtmečius, galima akivaizdžiai matyti, kiek daug homoseksualistų judėjimas yra pasiekęs naudodamas šias strategijas.
 
 
0 # Jo, primena Siono išminčių protokoluspinčius Y-m-d H:i
Adminui siūlyčiau trinti tokias nesąmones