Vilis Normanas. Kas susprogdins Briuselį?
politika

 

alt       Šį trečiadienį Briuselyje praūžė iki šiol neregėtas proletarų streikas. Vargetos (apie 70 000 žmonių) protestavo prieš juos vis labiau veržiančius taupymo diržus, kai tuo tarpu išpampę Briuselio politiniai kopūstai ir toliau sočiai pampsta. Rezultatų, aišku, nebuvo jokių.

 

Jeigu paprasti piliečiai galvoja, kad streikas Briuselyje gali ką nors pakeisti, tai jie yra visiški kvailiai. Kodėl sotūs ir laimingi politikai turėtų daryti nuolaidas paprastai darbo liaudžiai, jeigu jiems rūpi tik tai, kaip suvaldyti krizę ir toliau laimingai gyventi? Jeigu jie gyvena darbininkų sąskaita. Ar paprasta liaudis dar nesuvokė, kad ES politikai gerai gyvena dėl to, kad nurėžia gerą gabalą kiekvieno paprasto darbininko uždarbio?

 

Ir apskritai, kokiam politikui ir kokiais laikais rūpėjo koks nors supistas darbininkas? Politiku ir tampama tik todėl, kad tau ni chuja nerūpi kiti žmonės.

 

Paradoksalu, bet ES buvo sukurta kaip sąjunga, kuri turi padėti Europai gyventi geriau, o išėjo kaip visada – geriau gyvena tik tie, kas ją valdo. Visiems kitiems iš šios sąjungos mažai naudos. ES valdovų kabinetuose susirinkę toli gražu ne buvę fabrikų darbuotojai ar dar kokie nusmurgę žmogeliai. Ten susirinkę visi amžiais nepripuntantys paršai. Pažiūrėkit vien tik į Lietuvos atstovus ES parlamente – krūva šūdo. Ar ten yra nors vienas paprastas žmogelis?

 

Klausimą apie paprastus žmogelius keliu ne šiaip sau: man atrodo, kad jau laikas suprasti, jog milijonierius oligarchėlis, blet, nuvykęs į ES parlamentą, siekia vieno – savo asmeninių tikslų, ir nieko daugiau. O tokių ten dauguma. Visiems jiems amžiais negana, jie amžiais nori dar vieno milijono. Jie visi yra idiotai.

 

Skurdas, badas, chujovos gyvenimo sąlygos ir kiti nepritekliai visai nejaudina Briuselio ponėkų. Tų neva svarbių personų, tų propagandos mašinų, kurios aiškina, kokia nuostabi ši Sąjunga ir kaip reikia ją mylėti. Už ką ją mylėt? Už išplautas smegenis? Už amžinus renginius, skirtus jos šlovinimui? Už tai, kad ji milijardus išleidžia paprasčiausiai propagandai? Už tai, kad iš kiekvieno paprasto darbininko ji vagia savo valdovų naudai?

 

alt

 

Nejuokinkit manęs šitos sąjungos nauda ir jos prasmingumu. Eina jinai na chuj. Teoriškai ji atidarė sienas, ir tai labai gerai. Vakarai įsileido milijonus baltų vergų ir jiems visai nesunku numesti kelis milijonus tokiai šaliai kaip Lietuva. Nes lietuviai jai uždirbo tiek, kad gavus visus tuos pinigus, Lietuvoje jau būtų rojus žemėje.

 

ES yra sistema, kurios tikslas – užtikrinti stiprių Vakarų valstybių dominavimą Europoje ir kiek galima našiau panaudoti tokias nunešiotas klumpes kaip Lietuva. Tai – išnaudojimo sistema, kurioje nėra absoliučiai nieko gero. Visas ES valdymo aparatas kainuoja daug brangiau už naudą, kurią jis teikia.

 

Nes naudos, kaip jau sakiau, čia nėra jokios. Žmogaus teisės? Kokios, na chuj, teisės? Teisė būti išnaudotam? Taip, atspėjote. Būtent ši teisė yra pati ryškiausia ES teisė ir ją reikėtų laikyti pamatine.

 

Apskritai ar ne keista, kad Briuselio ponėkams mokama kažkokios kosminės sumos už darbą, kurį gali atlikti net R. Paksas? Nereikia stebėtis. Juk, kaip sakiau, ES sukurta įtvirtinti stipriųjų Vakarų valstybių išnaudojimą, todėl ponėkai tikrai savęs nenuskriaus.

 

Ką daryti? Kodėl, aš nesuprantu, 70 000 vargetų negalėjo, blet, susprogdinti viso Briuselio ir sulyginti jį su žeme? Kokios policijos pajėgos būtų juos sulaikiusios? Žmogiškumas? Nėra čia jokio žmogiškumo. Akis už akį, dantis už dantį.

 

Tik tada, kai darbininkai suvoks, kaip šita sąjunga funkcionuoja, kad ji neneša jokios naudos paprastam piliečiui, bet labai sočiai papeni ir taip nutukusį paršą, tik tada su automatais ir granatom bus galima eiti į Briuselį.

 

Ne protestuoti reikia, o sprogdinti. Ir niekam nuo to blogiau nebūtų. Tik geriau: bent jau nebūtų to akivaizdaus fakto, kad tu sūriu prakaitu uždirbi pinigus krūvai šūdmalių. Ką jie tokio nusprendė-sumąstė-padarė, kad gautų bent grašį? Nieko. Vemt verčia tos susireikšminusių nususėlių kalbos.

 

Kas susprogdins Briuselį? Darbo liaudis ar koks fanatikų judėjimas? Kad ir kas tai būtų, svarbiausia, kad pasiektų savo tikslą.

 

2010 10 02

 

 

Komentarai  

 
0 # !?!?!? Y-m-d H:i
normano stilius, nei vietoje keiksmazodziai, putojasi, visiskai neargumentuoja nieko, pasiule sugriauti viska ir sulyginti su zeme...jega...a lia tamsta matau yra visiskas bukas zmogelis.
Noreciau priminti apie Bakunino iskelta Jungtiniu Europos Valstiju ideja, apie Proudhono federalizma, nesakau, kad EU ir yra ju idejos, bet jos yra belenkaip artimos. o gal pagalvoti apie a.sindikalizma, kuris galiu lazintis, jei isivairautu taipat kokiam briuseli padarytu europos valstybiu prof.sajungu centrini komiteta.
 
 
0 # darius pocevičiusfascio Y-m-d H:i
Aš nesuprantu, ko tu taip spygauji, jei pats apsiskelbei, kad dirba tik kvailiai, ir pažadėjai niekada nebedirbt ?
 
 
0 # SalotosSalotos Y-m-d H:i
Viliui Normanui, reikėtu priminti, jog tik tokia Briuselinė sistema leidžia jam klykti kaip neteisingai skerdžiamai kiaulaitei, kitoje sistemoje visi Viliai Normanai, tylėtu, nes kapinės nebylus reikalas. Tad autoriui reikėtu mažiau mauroti ir daugiau galvoti.