Turtingiausia pasaulyje moteris sako, kad neturtingieji turėtų mažiau linksmintis ir daugiau dirbti
aktualijos
Sekmadienis, 02 Rugsėjis 2012 12:07

gina rineheart2     Jeigu netyčia pradėjote manyti, kad turtingieji yra smarkiai neteisingai suprasti ir kad jie jaučia mažiau sėkmingų žmonių skausmą, tuo atveju pateikiame turtingiausios pasaulio moters, Australijos kalnakasybos magnatės Ginos Rinehart naudingą patarimą.

 

     „Jeigu pavydite tiems, kurie turi daugiau pinigų, nesėdėkite vietoje ir nesiskųskite“, sakė ji žurnalui. „Padarykite kažką, kas uždirbtų jums patiems daugiau pinigų – praleiskite mažiau laiko gerdami, rūkydami ar bendraudami su draugais, o daugiau laiko dirbdami."

 

     Taip, leiskim jiems valgyti pyragą.

 

     Rinehart uždirbo savo pinigus senamadišku būdu – ji juos paveldėjo. Jos šeimos geležies rūdos gavybos verslo turtas, kuris vertinamas 30,1 milijardų dolerių, padarė ją turtingiausiu Australijos asmeniu ir turtingiausia planetos moterimi.

 

     „Nėra monopolio draudžiančio tapti milijonieriumi“, sakė ji padrąsinančiu tonu.

 

     „Tapkite vienu iš žmonių, kurie sunkiai dirba, investuoja bei tuo pačiu metu kuria darbo vietas ir galimybes kitiems.“

 

     Bam! Beveik per lengva.

 

     Kodėl žmonės yra nepasiturintys? Rinehart kaltino tai, ką ji apibūdino kaip „socialistinę“, „anti-verslišką“ valdžios politiką, ir tuo pačiu paragino Australijos politikus sumažinti minimalų uždarbį bei mokesčius, jeigu jie nenori atsidurti Graikijos situacijoje.

 

     „Milijonieriai ir milijardieriai, kurie pasirenka investuoti Australijoje, yra iš tikrųjų tie, kurie labiausiai padeda nepasiturintiems ir jauniems žmonėms,“ teigė ji. „Ši paslaptis turi būti plačiai platinama.“

 

     Ir dabar ji išplatinta.

 

     Ačiū jums, turtingieji. Mes to neverti.

 

     Kita vertus, kad ir kaip būtų keista, ne visi liko patenkinti tokia milijardierės šneka ir net Australijos politikai bei aktyvistai atkreipė dėmesį į tai, kad ponia Rinehart savo turtą "neuždirbo, o  paprasčiausiai paveldėjo iš šeimos."

 

    "Tuo pačiu metu bandydama importuoti kuo daugiau pigios darbo jėgos ir vengdama mokėti mokesčius, Rinehart teigia, kad milijonieriai ir milijardieriai yra labiausiai nusipelnę visuomenės socialiniai gerovei", sakė kalnakasybos darbuotojų profsąjungos prezidentas Tony Maher. "Kurioje Planetoje ji gyvena? Ji turėtų praleisti mažiau laiko pamokslaudama ir daugiau laiko dalindamasi." 

 

     Pagal  latimes.com ir Google News paruošė Nojus Vala

 

     anarchija.lt

 

     gina rineheart

 

Komentarai  

 
+1 # tpfu+ Y-m-d H:i
Eee... O kur tautininkų komentarai su pagyrimais šiai tikrai Lietuvių intelektualei ir tikrai Arijų gražuolei? Vėl nuo pat ryto geriat vodką ir klausotės rusiško blatniako, ponai patrejotai? O kas kovos "uz Letuva", kol jūs pramogaujat?
 
 
0 # Oho!Asta Y-m-d H:i
Sita ponia su jos milijardais savaite i Lietuva!!!!! Wow, musiske kiauliu organizacija Seime per savaite pasaulio multimilijardie re paverstu plikse ubage!!! Moteriske aiskiai drigniu apsiedusi!!!
 
 
0 # mombom Y-m-d H:i
ka tu cia pezi. Jai cia butu rojus kaip ir visur. bapkes valdo
 
 
+3 # eat the rich(literaliai )aldonanedurna Y-m-d H:i
Oho kokia stambi kiaulaite, tokia iskepes pasertum kokius 200 badaujanciu afrikos vaiku!
 
 
+12 # ATS: Turtingiausia pasaulyje moteris sako, kad neturtingieji turėtų mažiau linksmintis ir daugiau dirbtiMindaugas Y-m-d H:i
Laukiam Užpakalnio straipsnio, apie tai kaip gerai Ponios pastebėta ir neįtikėtinai taikliai varguoliams įkasta.
 
 
-4 # ATS: Turtingiausia pasaulyje moteris sako, kad neturtingieji turėtų mažiau linksmintis ir daugiau dirbtiAnonimas Y-m-d H:i
O čia matau dauguma pikti, nes kaip gi drįso pasiūlyti kažkam dirbti.
 
 
+3 # burzujus i sibiraravacholis Y-m-d H:i
tai kad tie paprasti varguoliai viska ir nudirba kol tokie riebus lasiakai nesugebantis pakelt savo riebalo nuo sedines kazka pliurpia apie darba.

O verslo kurimas tai cia yra magija, tik isrinktieji turi tinkamas salygas, tinkama kapitala ir galu gale tinkama atsitiktine sekme sukurti sekminga versla. Kai sistema pagrista tokiu ribotumu, visi tie pliurpalai "kad nieks nedraudzia ta ir ana, tu viska gali ir t.t." yra visiski niekai 99% visos populiacijos atzvilgiu.
 
 
+3 # ATS: Turtingiausia pasaulyje moteris sako, kad neturtingieji turėtų mažiau linksmintis ir daugiau dirbtiMindaugas Y-m-d H:i
Cituojamas Anonimas:
O čia matau dauguma pikti, nes kaip gi drįso pasiūlyti kažkam dirbti.


Jo, ir dar kai siūlo žmogus kruvinu praikaitu savo pinigus užsidirbęs, dieną naktį aręs nei gėręs nei rūkęs, net su draugais nebendravęs... Dievaži tinginiai visi kažkokie. Gėda.
 
 
+3 # anonimui+ Y-m-d H:i
Kodėl? Pasiūlymas geras. Ypač pačiai siūlytojai būtų labai naudinga paklausyti savo pačios pasiūlymo ir eiti dirbti. Gal laikui bėgant taptų panaši į žmogų, nes dabar atrodo kaip tikra lašininė kiaulė.
 
 
-3 # ATS: anonimuiAnonimas Y-m-d H:i
Kadangi vienintelis tikras darbas - fizinis darbas?
 
 
+4 # anonimui+ Y-m-d H:i
Kadangi fizinis darbas yra vienintelis darbas, kurį tokios ponios siūlo dirbti "mužikams", kai kalba ne su patyčia, o rimtai. Išskyrus tik tokius "darbus" kaip banditizmas, prostitucija ir pan.
Kadangi "mužikų" fizinis darbas yra tas darbas, kuris sukūrė ponios siūlytojos milijardus ir leido jai užsiauginti kiaulės lašinius. Skolas reikia grąžinti, tsakant.
Ir kadangi fizinis darbas dabar būtų labai naudingas pačios ponios sveikatai ir išvaizdai. Kas žino, gal net mąstymui.
Todėl - tegu ponia eina dirbti. Rankomis. Kaip dirba ponios baudžiauninkai ir baudžiauninkės.
 
 
-4 # jaialfonco Y-m-d H:i
Išknisciau su liezuviu kiekvieną jos rauka,viagros prisirijęs-darb uočiaus iki sąmonės netekimo,kad gaučiau tos būtybės milijardus....
 
 
+1 # deja,alfoncai, Y-m-d H:i
neįlįstum į ją niekaip, kad ir kiek viagros priėdęs
 
 
+1 # ATS: Turtingiausia pasaulyje moteris sako, kad neturtingieji turėtų mažiau linksmintis ir daugiau dirbtiŽmogus Y-m-d H:i
Pamiršo paminėti: "Jeigu tikrai norite būti turtingį, visi važiuokite ir dirbkite mano paveldėtoje kasykloje už grašius. Pasižadu, mokėsiu jums mažai, o mano kapitala kelsite labai"