Paradoksas: sąmokslą sumanę rasistinių ir nacionalistinių pažiūrų JAV kareivos vadinami „anarchistais“
ivykis

kareivos     Korporacinė žiniasklaida pastarosiomis dienomis trimituoja apie JAV atskleistą pasikėsinimą įvykdyti valstybinį perversmą ir nužudyti prezidentą. Pranešama, kad keturi JAV kariškiai sukūrė „anarchistinės milicijos“ grupuotę, kurios tikslas – nužudyti prezidentą Baracką Obamą ir nuversti vyriausybę.

    

     Džordžijos valstijos prokuratūros duomenimis, keturi JAV kariuomenėje tarnaujantys ir tarnavę „anarchistai“ iš Fort Stiuarto miesto Džordžijoje planavo užgrobti šio miesto ginklų sandėlius, susprogdinti Vašingtono valstijos Vidaus saugumo tarnybos pastatą, užtvanką ir panuodyti obuolių derlių Vašingtono valstijoje. Vėliau buvo numatyta įvykdyti pasikėsinimą į prezidentą B. Obamą ir surengti valstybinį perversmą.

    

     Visi keturi įtariamieji – Isaacas Aguigui, Anthony Pedenas, Christopheris Salmonas ir Michaelas Burnettas – sulaikyti. Prokuratūra nustatė, kad sulaikytieji priklausė radikaliai antivyriausybinei „anarchistinės milicijos“ grupuotei „Amžinai nemirtingi, visada pasirengę“ (Forever Enduring Always Ready – F.E.A.R). Jie įtariami nužudę grupuotės narį ir jo merginą, kad išsaugotų savo planus paslaptyje, nes jis buvo nusprendęs palikti organizaciją. Pasak prokurorės Isabel Pauley, „JAV kariuomenės narių grupuotė išleido mažiausiai 87 tūkst. JAV dolerių ginklams ir sprogmenims“.

    

    

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

    

     Nors beveik visose žiniasklaidos antraštėse puikuojasi žodis „anarchistai“, tačiau vos pasigilinus paaiškėja, kad jokiu anarchizmu čia nė nekvepia. Priešingai – kyla įtarimas, kad šis ketveriukės sąmokslas – eilinis nevykęs ultradešiniųjų patriotų bandymas „gelbėti Ameriką“.

    

     Kaltinamieji, kaip pažymėjo prokuratūra, neslepia didelio priešiškumo dabartiniam šalies vadovui vien dėl to, kad jis juodaodis. Anot sąmokslininkų, „juodaodžiui prezidentui, turinčiam svetimą vardą, – ne vieta Baltuosiuose rūmuose“.

    

     Michaelas Burnettas – vienas iš kaltinamųjų, sutikęs duoti parodymus – teismui pasakojo, kad jo bičiulis Isaacas Aguigui supažindino jį su kažkokiu „rankraščiu“, ir pabrėžė, kad tai buvo „knyga apie tikrus patriotus“.

    

     Be to, paaiškėjo, kad tariamas grupės vadeiva Isaacas Aguigui pasižymi anaiptol ne anarchistinėmis pažiūromis, o simpatizuoja dešiniesiems respublikonams. Internete plinta nuotrauka, liudijanti, kad prieš 4 metus jis buvo Minesotoje vykusio respublikonų partijos kongreso tvarkdarys.

    

     a.lt info
     2012 08 30

 

Komentarai  

 
+8 # veganai kanibalaiJV Y-m-d H:i
Viename iš video yra geras komentaras: "dešinių pažiūrų anarchistai ROTFL!!!!!!!!!! ! kas toliau? veganai kanibalai? LOOOOL"
 
 
0 # ATS: veganai kanibalaiGBK Y-m-d H:i
Cituojamas JV:
Viename iš video yra geras komentaras: "dešinių pažiūrų anarchistai ROTFL!!!!!!!!!!! kas toliau? veganai kanibalai? LOOOOL"

O tai į kokius rėmus įspraustum Murray Rothbard'ą?
 
 
+7 # pxnxBandiera Y-m-d H:i
Tada mes pagal tokia ju logika visus valstybininkus, kapitalistus ir pns. galim vadint tiesiog fasistais arba naciai nesirinkdami ir px.
 
 
-2 # n-an-a Y-m-d H:i
kad taip ir darot :D
 
 
+6 # bubaguga Y-m-d H:i
Šitas šaršalas skirtas foteliukuose duobes išgulėjusiems TV žiūrėtojams. Keturiese planavo nuverst vyriausybę ir pašalint prezidentą?! WTF... Vietoj anarchistų galėjo apipavidalint ir socialistais, komunistais, ar profsąjungų smogikais- tas pats briedas būtų buvęs.
 
 
+4 # nenuostabux Y-m-d H:i
fašistuojantys nevykėliai dar ir pavadinimu valdžiai atidirbinėja.
 
 
+6 # dabar tokie laikai+ Y-m-d H:i
Buržujų propagandonus galima suprasti - jiems reikia stengtis atbaidyti nuo panašių grupuočių savo "runkelius" ir ofisariatą. Šiuo atveju, sakydami tiesą, jie to nepasiektų.
 
 
+4 # +++Amazing Y-m-d H:i
Ofisariatas :D geras terminas.
 
 
+1 # ATS: Paradoksas: sąmokslą sumanę rasistinių ir nacionalistinių pažiūrų JAV kareivos vadinami „anarchistais“tuki Y-m-d H:i
Radioanarkista6 66 irgi save laiko anarchistu. Kad ir kaip apsurdiška, bet egzistuoja tas naci-anachizmas (Ričardas Vagneris toks buvo).
 
 
0 # neber ideologijusupernova Y-m-d H:i
Aišku gal čia ir nieko bendro jie neturi su anarchizmu, bet faktas tas, kad viskas šiais laikais suplakta sumaišyta, nebeliko jokių grynų minčių, įdėjų. Liberastizmas suterše viska, todėl visi dabar yra viskas vienu metu, gali but ir anarcho-fasiai ir kas tik nori ir nieko jau čia nebepadarysi. Kas turi bapkes tas valdo$
 
 
-5 # Ko apsitriedėt?Anarchistas Y-m-d H:i
O kas sugalvojo, kad anarchistas būtinai privalo būti pederastuojanti s tolerastinis judofilas?

Aš kaip anarchistas esu giliai bybį dėjęs tiek ant jūsų bekiaušiškos konformistinės- liberastinės pozicijos, tiek ant valdžios.

Taip kad patys ėskit tai, kuo jūs norite prišerti kitus.
 
 
+3 # bubaguga Y-m-d H:i
Gal gali papasakot kas yra nekonformistinė , antiliberastišk a pozicija su galingais kiaušiniais?