FeF feministai padovanojo A. Šliogeriui pačių numegztą šaliką
aktyvizmas

sliogeriui - plutarcho mezgimo vadovelis 0        Filosofas A. Šliogeris, pasižymintis itin dogmatišku požiūriu į moteris, susilaukė netikėtų dovanų. Balandžio 30 d., penktadienį, VU seminare „Filosofija ir politikos mokslas“, kuriame dalyvavo trys konservatyvūs dešinieji filosofai A. Jokubaitis, V. Radžvilas ir A. Šliogeris, apsilankė Feministinio fronto (FeF) atstovai ir padovanojo vaikinų numegztą šaliką bei mezgimo vadovėlį, aplenktą Plutarcho viršeliu.

 

Išrėžę profesoriui „Kol merginos skaitė Plutarchą, vaikinai numezgė šaliką“, jie įteikė dovanas ir draugiškai atsisveikinę išėjo. Plutarcho knygos (iš tikrųjų – mezgimo vadovėlio) priešlapyje buvo įrašyta ironiška dedikacija: „Kol gyvuos jūsų drąsi filosofinė mintis, tol patriarchatas klestės mūsų Marijos žemėj! Nuoširdžiai jums už tai dėkojame! VU FeF (Feministinis frontas), 2010 04 30“.

 

Taip pat skaitykite: „A. Šliogeris: mergaitėms – mezgimo vadovėlis, vaikinams – Plutarchas

 

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o. Jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
+37061617324
 
2010 05 01
 
sliogeriui - plutarcho mezgimo vadovelis 1
 
sliogeriui - plutarcho mezgimo vadovelis 2
 
sliogeriui - plutarcho mezgimo vadovelis 3

 

 

Komentarai  

 
0 # ?... Y-m-d H:i
nu i ka jis sake?
 
 
0 # liuksliuks Y-m-d H:i
liuks, saunuoliai!
 
 
0 # ahajo jo Y-m-d H:i
užgauliojimai nepageidaujami
 
 
0 # oooooooooo Y-m-d H:i
Vyrai daro zmonijos pazanga - faktas
Daro tai del to, kad jie SUTVERTI daugiau rizikuot (kas matyti ir tarp gyvunu). Testosteronas -> rizika -> emimasis ivairiu projektu -> pralaimejimas arba pazanga.
Ten, kur pelnas, pazanga, galia - vyrai. Nes tai naturalu, ir nieko jus nepakeisit.
Taciau as (ir, manau, daugelio vyru vardu galima pasakyt)- padaysiu viska, kad mano moteris butu patenkinta.
Kuo jum, feministam, nepatinka sitas subtilus santykis?
 
 
0 # Švelniai sakant, keistaMarija Y-m-d H:i
perskaičiau straipsnį, kuris paskatino šią akciją. ten anaiptol nepasakyta, kieno tos šviesios akys, vaikinų ar merginų. mano galva centrinė bėda yra ta, kad šviesių akių vis rečiau bepasitaiko. tačiau pripažinti siaubingą savo ir kitų tautiečių bukumą yra sunku. nuo jo vaduotis - dar sunkiau. matyt todėl dėmesys nukrypsta į mažiau reikšmingus dalykus - lengviausia kovoti su gulinčiu priešu šiuo atveju patriarchaline pasaulėžiūra. Megzti šaliką vaikinams lengviau negu suprasti "Dvasios fenomenologiją" - tą ir daro. Gal mes moteriškės imsimės siekti šviesių akių? nors visiems drauge būtų linksmiau.
 
 
0 # aaaaTOooooNuomone is salies Y-m-d H:i
1. Žmogus pasirenka, kaip jam matyti ir interpretuoti gamtą :-) 2. Jeigu manysim, kad vyrus vairuoja testosteronas, galima bent jau iš dalies pateisinti, pavyzdžiui, išprievartavimu s - na, gal ir negerai pasielgė, bet juk jis vyras, jį testosteronas valdo... O jei dar moteris prieš tai ir pamirksėjo, ir trumpą sijoną segėjo... 3. Be to, jei laikysimės Jūsų pateikto požiūrio, individą su rizika susijusiose srityse galima vertinti ne tik pagal kompetencijas - ir pagal lytį. Dėl to jau galim pradėt šnairuot į kokią Rasą Juknevičienę - turbūt su niekuo nekariausim, bet moteris LR krašto apsaugos ministrė - savaime nesąmonė. 4. Regis, kad vyrus siejate su dalykais, kurie Jums atrodo dar ir svarbesni: projektai, žmonijos pažanga. Moterys lyg ir nedalyvauja savo pačių (jos gi sudaro pusę žmonijos, ar ne?)istorijoje ar bent jau jokios nekuria. Na, kažkaip išsikovojo tą balsavimo teisę, na, na šmėkšteli ir toj politikoj, bet išimtys patvirtina taisyklę. 5. Mano moteris - labai jau savininkiška :-) Feministams nepatiks, bet ne viena čia atsidustų :-)

FeF nepriklausau
 
 
0 # Ne į tąSkłodowska Curie Y-m-d H:i
Mariją orientuojasi kaimynai lietuviai. Kol vaikinai skaito Plutarhą, merginos galėtų perskaityti mano biografiją. Gal suprastų, kuriai iš tiesų verta pašvęsti savo žemę.
 
 
0 # o ašCupu lupu Y-m-d H:i
nemoku megzti šalikų ir išvis nieko, gal gali tie feministai man pirštines numegsti?
 
 
0 # :DRunkelis Y-m-d H:i
Na ir? Nesupratau kazkaip kam tokiom nesamonem laika svaistot.
 
 
0 # :)Mantvydas Y-m-d H:i
šaunuolės(iai)
 
 
0 # MindėMindė Y-m-d H:i
Oho. Pusę metų paslėpę kumštį laikė. Trūktelėjo, vadinasi. O kodėl tiek laiko tampėsi? Verkšleno dėl etikos komisijos neigiamo atsakymo? :D