Ukrainos jaunimas protestuoja prieš milicijos smurtą ir savivalę (video, foto)
aktyvizmas

ukraina pries mentu savivale 0        Birželio 10 d., ketvirtadienį, 12-oje Ukrainos miestų buvo surengtos protesto akcijos prieš milicijos smurtą. Tai jau antroji protestų diena Ukrainoje (pirmoji įvyko birželio 1-ąją), kai žmonės sužinojo, jog gegužės 26 d. Kijevo Ševčenkos rajono milicijos poskyryje buvo užmuštas 19-metis studentas Igoris Indila. Birželio 10-ąją apie 500 žmonių žygiavo centrinėmis Kijevo gatvėmis. Protestuose aktyviai dalyvavo anarchistinės studentų profsąjungos „Tiesioginis veiksmas“ („Пряма Дія”) nariai.

 
Pagrindinis demonstracijos šūkis skelbė „Ne – policinei valstybei!“. Jos dalyviai nužygiavo iki milicijos poskyrio, kuriame buvo įvykdyta žmogžudystė. Čia jie surengė sėdimąjį streiką ir akciją - ant asfalto buvo nupiešti pastaruoju metu milicijos nužudytų žmonių kontūrai.
 

Protestuotojai piktinosi: „Nuo žmogžudystės datos jau praėjo 3 savaitės, o kaltininkai dar nenubausti“. Buvo prisimintas ir milicijos teroras prieš Charkovo miesto parko gynėjus, ir 3 Kirovogrado jaunuoliai, kuriuos kelias dienas kankino milicininkai. „Tai, kas šiandien vyksta Ukrainoje, yra vadinama policiniu režimu“, – sakė demonstracijos organizatoriai.

 

Ši demonstracija parodė Ukrainos visuomenės konsolidavimąsi, nes joje dalyvavo įvairių politinių pažiūrų žmonės – liberalai, anarchistai, kairieji ir dešinieji.

 

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

 

2010 m. gegužės 26 d. į vieną iš Kijevo studentų bendrabučių buvo iškviesta milicija. Atvykę milicininkai išsivežė neblaivų studentą Igorį Indilą. Rytojaus rytą jaunuolio tėvai susilaukė skambučio, kviečiančio atsiimti savo sūnaus lavoną. Milicija pateikė versiją, kad I. Indila užsimušė krisdamas, nes buvo neblaivus.

 

Demonstracijos dalyviai Ukrainos VRM įteikė peticiją, kurioje reikalaujama atleisti Ševčenkos rajono milicijos vadovus ir skubiai atlikti visų milicijos darbuotojų atestaciją – kad „milicijos gretos būtų išvalytos nuo sadistų“.

 

Pagal http://samozahist.org.ua parengė en arche

2010 06 11
 
ukraina pries mentu savivale 1
 
ukraina pries mentu savivale 2
 
ukraina pries mentu savivale 3
 
ukraina pries mentu savivale 4
 
ukraina pries mentu savivale 5
 
ukraina pries mentu savivale 7
 
ukraina pries mentu savivale 9
 
ukraina pries mentu savivale 6
 
ukraina pries mentu savivale 8

 

 

Komentarai  

 
0 # protestų estetikaestetas Y-m-d H:i
Šią akciją užfiksavo nuostabus fotografas. 1, 3 ir 5 nuotrauka (skaičiuojant nuo apačios) - ramiai galėtų pretenduoti į super puper meną.
 
 
0 # gėdakovingieji antifa būriai Y-m-d H:i
Mes pasipiktinę savo draugų a.lt straipsniu, kuriame pavaizduoti nacionalistai.t ą akciją rengė nacionalistai, ne anarchistai ar antifašistai
 
 
0 # IGARIGAR Y-m-d H:i
spamas nepageidautinas
 
 
0 # :)))Kostia Y-m-d H:i
taip,ten jaunieji UOA - UNO nariai. Jiems aktyviai padeda FEMEN aktyviste (
grazi labai mergina )
 
 
0 # joaha Y-m-d H:i
nešvankybės
 
 
0 # APetras Y-m-d H:i
Ot dundukai, kad ten visai ne anarchistai susirinkę, o ukrainos dešnieji :-) nemažai žmonių mitingę kijevo dinamo ultros (kuriš pažiūros tikrai ne kairiosios :-)

dundukų kompanija