Liepos 23-25 dienomis LUNI kviečia į edukacinę vasaros stovyklą (atnaujinta)
aktyvizmas

luni vasaros stovykla 2010        Laisvasis universitetas (LUNI) liepos 23-25 dienomis rengia respublikinę vasaros stovyklą. Stovykla prasidės liepos 23-ąją (penktadienį) 12:00 val. ir baigsis liepos 25-ąją (sekmadienį) 12:00 val. Joje gali dalyvauti ne tik LUNI studentai, bet ir visi žingeidūs žmonės, norintys sužinoti ką nors naujo ir pasidalinti savo žiniomis.

 

Stovykla bus šviečiamojo edukacinio pobūdžio. Dvi dienas (penktadienį ir šeštadienį) kas dvi valandos bus rengiami teoriniai ir praktiniai užsiėmimai, atviros diskusijos, filmų peržiūros ir t. t. Taigi liepos 23 d. bus surengti 4 užsiėmimai (14:00, 16:00, 18:00, ir 20:00 val.), o liepos 24-ąją – 6 (10:00, 12:00, 14:00, 16:00, 18:00, 20:00 val.) Abu vakarus nuo 22:00 val. planuojama surengti koncertus – DJ ir pankroko.

 

LUNI vasaros stovykla vyks stovyklavietėje „Laisvas vėjas“, įsikūrusioje Lepelionių k., netoli kelio A16 (E28, Vilnius-Prienai). Stovyklavietė nuo Vilniaus nutolusi 65 km, nuo Kauno – 60 km, nuo Alytaus – 37 km, nuo Prienų – 30 km, nuo Stakliškių – 5 km, nuo Aukštadvario – 5 km. Ji išsidėsčiusi vaizdingoje kalvotoje vietovėje netoli Lieliaus ežero, šalia Lepelionių piliakalnio, dar vadinamo „Napoleono kepure“. Šalia vingiuoja senasis akmenimis grįstas kelias, kuriuo riedėdavo pašto karietos ir keliaudavo į Vilnių piligrimai bei pirkliai iš visos Europos. Netoli stovyklavietės yra Liešiškių šaltinis, turintis gydomųjų savybių. Kita arti esanti kalva vadinama Sienakalniu, ją senovėje pagonys laikė šventa. Už keleto kilometrų teka srauni upė Verknė, kurioje rengiami žygiai baidarėmis.

 

LUNI stovyklautojai gyvens palapinėse, kurioms pasistatyti skirta atskira vieta. Stovykloje yra WC, dušas, sauna, nedidelis baseinėlis. Sename dviaukščiame autobuse įrengtas baras. Įrengtos tinklinio ir žaidimų aikštelės, pastatyta scena, kurioje galima rengti koncertus. Netoli palapinių miestelio pasodintas ekologinis daržas. Daugiau informacijos: www.nemunoantika.lt (Pastaba: už stovyklavimą lunatikams mokėti NEREIKĖS.)

 

LUNI stovykla organizuojama „pasidaryk pats“ principu. Į programą įtraukiami tie renginiai, kuriuos pasiūlo patys stovyklos dalyviai. Liepos 20-ąją bus paskelbta galutinė stovyklos programa.

 
Iki šios dienos atsiliepė 8 lektoriai ir lektorės. Turime 9 užsiėmimų siūlymus:

1. Laurynas Šedvydis. Neįprastas radikaliosios kairės likimas XX a. 3-4 dešimtmečio Lietuvoje.

2. Kasparas Pocius. Paskaita-diskusija „Ekonominė krizė ir radikalaus subjektyvumo paieškos“

3. Diskusija „Kaip kurti nehierarchinius kolektyvus“. Moderuoja Laurynas Šedvydis

4. Robertas Bartašius. Praktinis užsiėmimas „Mazgas, kurio tau prireiks“

5. Ramūnas Jaras. Meditacija 3. Čakros šiuolaikinėje „New Age“ visuomenėje

6. Evaldas Balčiūnas. Radikaliosios profsąjungos: šlovinga praeitis ir niūri nūdiena

7. Darius Pocevičius. Videoperžiūra: Įdomiausios, keisčiausios ir linksmiausios socialinės akcijos

8. Irma Čekanauskienė. Turkiška ebru tapyba ant vandens. Praktinė pamoka

9. Diskusija „Socialinė ekonomika: ar egzistuoja ji Lietuvoje?". Moderuoja Viktorija Šimulynaitė

 

Teorinius bei praktinius užsiėmimus feminizmo tematika žada parengti Feministinis frontas (FeF).

 

Paskaitas ir praktinius užsiėmimus siūlykite koordinacinei grupei iki liepos 19 d. el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o. Jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

 

Registracija „Facebooke“: www.facebook.com

 

LUNI iniciatyvinė grupė

2010 07 07

 

Laisvas vejas zemelapis

stovykla laisvas vejas

 

 

Komentarai  

 
0 # viskas puikukkk Y-m-d H:i
tik siūlyčiau vengti pernelyg rimtų politinių temų, vasarai labiau tinka seksas ir linksmybės:-)
 
 
0 # Darbas rytojViktoras Butas Y-m-d H:i
Čia buvo militaristiniai neblaivaus žmogaus svaičiojimai
 
 
0 # Ne spamasUpe Y-m-d H:i
The Time of Our Lives
http://www.heraldscotland.com/comment/guest-commentary/the-time-of-our-lives-1.1037434
 
 
0 # ole !Kostia Y-m-d H:i
jei ten bus zoles, kokso , vadiaros ir gang- bang as jamuosi darbo destyti sioje sotvykloje Kamasutra ir OS meditacija :-)
 
 
0 # ole !Kostia Y-m-d H:i
anarckystai darosi vis labiau panasus i naSSistus ne tik savo pitekantropisku IQ, ale anie turejo Seligera, o anarkyja .lt - Lieponius . Cha !