Įkvepiantis pavyzdys: LGBT solidarizuojasi su darbininkų judėjimu (video)
aktyvizmas

caught in a bad hotel        LGBT aktyvistai anaiptol ne visada kovoja tik už savo, t.y. seksualinių mažumų, teises. Geras pavyzdys – San Francisko LGBT judėjimas, remiantis viešbučių darbuotojų kovą už sąžiningas darbo sutartis ir prieinamą sveikatos priežiūrą. Dvi LGBT judėjimo iniciatyvos – „Orus darbas“ (Pride At Work) ir „Miegokite su teisingais žmonėmis“ (Sleep With the Right People) sudarė koaliciją su UNITE HERE profsąjunga, vienijančia daugiau nei 300 000 paslaugų sferos darbuotojų visoje Šiaurės Amerikoje. Šios koalicijos tikslas – kovoti už vienodas darbo sąlygas visiems viešbučių darbuotojams.

 

Filmuke užfiksuota akcija, įvykusi 2010-ųjų gegužės 8 d., yra viena iš daugelio, surengtų boikotuojant Amerikos viešbučius, kurie pažeidinėja darbuotojų teises. Keliolika LGBT aktyvisčių vieno San Francisko viešbučio vestibiulyje sudainavo Lady Gaga dainą „Bad Romance“, pakeistą į „Bad Hotel“. Joms pritarė kairiųjų aktyvistų orkestras „The Brass Liberaton Orchestra“. Tai puikus LGBT ir kairiųjų darbo judėjimų solidarumo pavyzdys.

 

Boikotuojamų viešbučių sąrašas: www.hotelworkersrising.org

 
 
Parengė en arche
2010 07 08

 

 

Komentarai  

 
0 # kaip ne uz save?kaip ne uz save? Y-m-d H:i
Kaip tai ne uz save? LGBT gauna toki financavima, kad jau dirbt jiems nebereik? :D
LGBT prisijunge prie profsajungos nes kartu kovot lengviau, jiems reik issikovot, kad homoseksualai, transvestitai darbe nebutu diskriminuojami . Taipogi sveikatos tos sutartis visos homoseksualam ale brangiau kainuoja > todel jiems mazesnius atlyginimus moka > todel visiskai logiska, kad del sitos diskriminacijos jie jungesi ir kovoja su kuo tik gali. Lygiai kaip anarchistai jungesi su gejais kovodami uz juos ir megindami prikviest i savo gretas. Ar nacionalistai besijungentis su religiniais fanatikais.. zodziu nemalkit sudo visi megina savo diktata ipist ir tiek.
 
 
0 # ---Žmogus Y-m-d H:i
Kažkokiam kvailiui vėl diktatas vaidenasi...