Odesoje supleškintas prabangus „Ukrainos anarchistų sąjungos“ lyderio visureigis
aktyvizmas

vadim ciornyi hummer        Liepos 27-ąją, apie 2 val. nakties, Odesoje buvo sudegintas anarchokapitalistinės partijos „Ukrainos anarchistų sąjunga“ lyderio Vadimo Čiorno visureigis „Hummer“. Pranešama, kad į jį buvo mesti du buteliai su padegamuoju skysčiu („Molotovo kokteiliai“). Nuo sprogimo užsiliepsnojo ir greta stovintis automobilis.

 

Kontraversiškai vertinamos „Ukrainos anarchistų sąjungos“ lyderis dėl šio išpuolio apkaltino Odesos merą Eduardą Gurvicą ir jo „parankinį“ – radikalios nacionalistų organizacijos „Laisvoji Odesa“ vadą Dmitrijų Korčinskį. „Automobilį tiesiog susprogdino. Manau, kad tai mero Eduardo Gurvico kerštas už žiniasklaidoje paviešintą informaciją apie jo turtą Izraelyje. Nėra abejonės, kad automobilį susprogdino merą palaikančios „laisvosios Ukrainos“ nariai“, – aiškino „anarchistas“ V. Čiornas.

 

Tačiau netrukus ėmė aiškėti tikrieji padegėjai. Atsakomybę už prabangaus džipo, priklausančio žmogui, vadinančiam save anarchistu, padegimą prisiėmė Odesos „Anarchistinio pasipriešinimo“ judėjimas. Gatvės meno portalo „Street art 161“ redakcija gavo tokį laišką:

 

„Anarchistinis pasipriešinimas“ prisiima atsakomybę už partijos „Ukrainos anarchistų sąjunga“ lyderio Vadimo Čiorno visureigio „Hummer“ padegimą. Čia akcija mes norėjome pareikšti protestą prieš partines žiurkes, kurios kaupia purvinus pinigus prisidengdamos šviesiais anarchizmo idealais. Tuo metu, kai mūsų bičiulius žudo ir sodina į kalėjimus, tokie žmonės kaip Vadimas Čiurnas iš to uždirba krūvas pinigų. Šie pinigai aplaistyti mūsų bendražygių krauju. Buržujai, „Anarchistinis pasipriešinimas“ jus seka. Darykite kaip mes, darykite kartu su mumis!“ (Anarchistinis pasipriešinimas)

 

„Ukrainos anarchistų sąjunga“ yra vienintelė pasaulyje oficialiai įregistruota partija, kuri skelbiasi esanti anarchistinė. Jos vadovai prisilaiko radikalaus dešiniojo anarchokapitalizmo pažiūrų. „Ukrainos anarchistų sąjungos“ veiklą Ukrainos anarchistai, ypač kairieji, vertina itin neigiamai ir laiko anarchizmo idėjų kompromitacija.

 

Taip pat skaitykite: Neįtikėtina, bet faktas: Ukrainos anarchistų sąjungos vadovas – stambus fabrikantas!

 

Pagal www.avtonom.org parengė en arche

2010 07 30
 
vadim ciornyi hummer

 

 

Komentarai  

 
0 # Į Estiją neįleisti SLF nariai.Upe Y-m-d H:i
http://www.fronte.lt/index.php?action=page&id=3631
 
 
0 # anarcho-kapital izmas tai ne anarchizmasemptiminded Y-m-d H:i
Kas čia nuostabaus, kad anarcho-kapital isto mašiną sudegino? Taip jam ir reikia. Galia kad jis ir pats ten nesėdėjo.
.
Anarcho-kapitalistai apskritai didžiausi parazitai. Suskirsčius pagal ideologiją tai atrodo taip:
.
Kairė - politinė dešinė
xxx Kapitalizmas-> laissez-fairre kapit-> anarcho-kapitalizmas

Anarcho kapitaliūgos vadinami anarcho tik dėl to, kad pasisako prieš BET KOKĮ valstybės kišimąsi į jų biznio reikalus. Privatus kalėjimų biznis, privatus mokslas, priavtus gydymas, soc draudimas, net privatūs TEISMAI, policija, armija ir tt yra jų svajonė.
.
Taip be jokio valstybės kišimosi galės dul*int žmones su savo minimaliais nedidėjančiais atlyginimais, 30val per parą darbu, kartelianiais mokesčiais. Žodžiu prie anarcho-kapital iūgų dirbsi kaip tikras vergas, niekam negalėsi pasiskūsti ir VISUR mokėsi pinigus..
.
Žmonės nemaišykit anarchizmo su tuo pačiu pavadinimu prisidengusiu išverstaskūr-an archo-kapitaliz mu ty laisve dul*int bet ką ir bet kur, kas tik turi daugiau $$ !!
.
http://en.wikipedia.org/wiki/Anarcho-capitalism
 
 
0 # ChaLoki Y-m-d H:i
Seniai jau šitą saitą laikas pervadinti į social-anarhija .lt arba ir išvis - socializmas.lt
 
 
0 # "true" kairioji anarchijaliberty Y-m-d H:i
Jo, šiaip anarchijoje visi laisvi, bet svarbu nepamiršti, kad kai kas griežtai draudžiama:

Draudžiama būti turtingu
Draudžiama būti darbdaviu
Draudžiama turėti mašiną
Draudžiama turėti užsiiminėti verslu
Draudžiama save vadinti anarchistu, jei Didžioji Komuna tam nepritaria
Draudžiama vagimis pavadinti individus, kurie niekada nieko nedirbę pyzdina daiktus, vien dėl to, kad ant bybio turi našyvkę su A raide
Draudžiama parazitais vadinti individus, kurie niekada nieko nedirbę gyvana kitų sąskaita ir spjaudo ant tų, kurie už juos sumoka, vien dėl to, kad ant bybio turi našyvkę su A raide
Draudžiama landynėmis vadinti visiškai nušiktus namus, kuriuose įsilaužę parazituoja individai ant bybio turintys našyvkę su A raide

ir dar daug daug...
 
 
0 # lektūra visiems anarchokapitali stamsen arche Y-m-d H:i
1) Išprotėjusio finansisto užrašai: Anarchistas - valdžia, pinigai, nuosavybė http://anarchistas.lt/

2) Anarchokapitali sto blogas (deja, mirė vos užgimęs): http://anarchija.blogspot.com/

3) Dešiniojo libertaro Giedriaus tinklaraštis http://giedriusc.blogspot.com

4) Oficioziniai neoliberalai: http://www.liberalidea.eu/

5) LLRI, oficialus portalas http://www.lrinka.lt/ (kažkodėl neveikia), blogas http://llri.blogas.lt/
 
 
0 # prisipažinkitliberty Y-m-d H:i
Prisipažinkit, kad jums visai nieko būtų, jeigu kartu su tuo džipu būtų susprogdintas ir pats Vadimas Čiornas. Juk taip saldu turėti idėjų monopolį...
 
 
0 # OViktoras Butas Y-m-d H:i
O bachuriukas, neblogai prasisukes