Didžiausios Gyvūnų išlaisvinimo fronto (ALF) akcijos per 2010 metų rugpjūtį ir rugsėjį
aktyvizmas

  00alf       Naktį iš rugpjūčio 12-osios į 13-ąją iš Castelvetro fermos (Italija) buvo išlaisvinti tūkstančiai putpelių. Anoniminiame laiške, atsiųstame laikraščio „Gazzetta di Modena“ redakcijai, atsakomybę už veiksmus prisiėmė grupė „Neri come la notte“. Laiške sakoma, kad šia akcija solidarizuojamasi  su trimis suimtaisiais, kaltinamais organizavus pasikėsinimą prieš IBM skyrių Ciuriche, užsiimantį bio- ir nanotechnologijų tyrimais.

 

       Rugpjūčio 15 d. į laisvę iš tinklų buvo paleisti 200 tūkstančių upėtakių, laikytų tinkluose Gallejaurio ir Miekojarvio ežeruose šiaurinėje Švedijoje. Kitą savaitę tris metus augintas žuvis ruošėsi išgaudyti ir numarinti. Anot Fiskeman AB savininko, kompanijos nuostoliai siekė daug milijonų kronų.

 

       Rugpjūčio 18 d. iš Lotenhulle fermos, esančios Rytų Flandrijoje, Belgijoje, išlaisvinti 300 audinių.

 

       Rugpjūčio 26 ir 27 d. iš Heliodendro fermos Kastorijoje ir Kaloneri fermos Siatiste (Graikija) buvo išlaisvinti 50 tūkstančių audinių. Graikijos kailių pramonininkų asociacijos prezidentas tas dienas pavadino juodomis kailių pramonei. Vienos iš fermų vadovas savo nuostolius įvertino milijonu euru.

 

       Naujienų reportažas:

 

      

 

       Rugsėjo 5 d. iš Siuderbraupe fermos (Vokietija) buvo išlaisvinti keli tūkstančiai audinių. 40 iš jų buvo išvežtos ir paleistos gamtoje.

 

       Akcijos dalyvių nufilmuota medžiaga:

 

      

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

 

       Ankstų rugsėjo 9-osios rytą Gyvūnų išlaisvinimo fronto aktyvistai aplankė fermą Beck's Granite Falls miestelyje, esančiame JAV Vašingtono valstijoje, kur išlaisvino 400 audinių.

      

       Pagal www.directaction.info ir http://piter.indymedia.org parengė a.lt

       2010 09 26

 

 

Komentarai  

 
0 # zoofilaisebentas Y-m-d H:i
tai putpeles paleido, kad audines turetu ka esti?
 
 
0 # Protinga?Audine Y-m-d H:i
Rugpjūčio 26 ir 27 d. iš Heliodendro fermos Kastorijoje ir Kaloneri fermos Siatiste (Graikija) buvo išlaisvinti 50 tūkstančių audinių..

O audinės buvo augintos fermose ar išgaudytos natūralioje gamtoje?