Lapkričio 20-osios mitingas: raginimas išardyti politines monopolijas ir nevykusi „gazpromininkų“ provokacija (video)
aktyvizmas

darius pocevicius kalba       2010 m. lapkričio 20 d., prie Vyriausybės rūmų, V. Kudirkos aikštėje, Vilniuje, buvo surengtas mitingas prieš grobuoniškas šilumos kainas ir monopolijų diktatą. Jame pasisakė anarchistas Darius Pocevičius, paraginęs atkreipti dėmesį į politines monopolijas, kurios kuria ir palaiko ekonomines monopolijas, tarp jų – ir šildymo. Politinės monopolijos – tai centralizuotos valdžios institucijos: Seimas, vyriausybė ir pan.

 

Kad būtų išardytos ekonominės monopolijos, o pirmiausia – jas remiančios politinės monopolijos, D. Pocevičius ragino blokuoti artimiausius savivaldos bei Seimo rinkimus.

 
 

Mitinge neišvengta incidentų. 13:15 val. į aikštėje susirinkusių žmonių minią mėgino įsimaišyti apie 10 provokatorių, pasidalinusių į dvi grupeles. Jie nešėsi mėlynai baltas Rusijos dujų koncerno „Gazprom“ vėliavas. Į klausimus, kodėl jie atėjo su tokia netinkama atributika, provokatoriai mykė, jog atėjo palaikyti „Gazpromo“. Netrukus jie buvo išstumti iš aikštės, supykę žmonės sutrypė keletą jų vėliavų.

 
 

Žmonės kalbėjo, kad provokatorius galėjo nusamdyti Vilnių korupciniais tinklais apraizgiusi „Rubicon“ bendrovė, besipelnanti iš šildymo ūkio. Be to, provokacijos braižas atitinka konservatorių dirbtinai skatinamą rusofobijos isteriją.

 
a.lt info
2010 11 20

 

 

Komentarai  

 
0 # nurodziau pavadinimaparanoja Y-m-d H:i
atrodo, kad provokacija pavyko. bereikalingai liejamos emocijos, o minia kazkodel primena pensininku nacistu bureli.
 
 
0 # sestadienisTaip Y-m-d H:i
pensininku naciu buvo daug:-)
 
 
0 # nesuprantukre Y-m-d H:i
kodėl tie senukai jums naciai? kovo 11 pamiršot?
 
 
0 # enarkefascio Y-m-d H:i
Nu bet tu, Darka, ir egocentrikas :-)
 
 
0 # pavadinimasparanoja vel Y-m-d H:i
na todėl, kad jie taip pat nemyli nei homoseksualų, nei plaukuotų hipių rūkančių žolytę, o kartu ir "šlykščių" nemokančių mokesčių valkatų. jų visa konfrontacija apsiribojo: "ėjk iš čė!";"kiek jums sumokėjo?!" ir t.t. nežinau, gal tie baisūs narkomanai būtų padarę gerą performasą, bet gi negalima, nes mitingas tik, aniems su beretėmis. taip, visi esame šūdžiai, bet anie mano, kad yra labai reikšmingi ir kažką keičia, deja, nė velnio!
 
 
0 # velniop mitingusAngis Y-m-d H:i
Piliečiai! Užteks žodžių!
Duokite valią rankoms.
Valdžiažmogiui galvą pravošim
tiktai griaudžiant patrankoms.

K.Boruta - perfrazuotai
 
 
0 # man patikoPunksas Y-m-d H:i
Man tai patiko pati pradžia, ten senas budulis mėtosi vienos organizacijos vardu... Bijo bolševikinė žiurkė tos organizacijos. Galiu nuraminti, šį kartą mes čia nesikišom... Bet man vistiek patiko, juk jei bijo, reiškia gerbia :-)
 
 
0 # "kažkokiais seniais"flumen Y-m-d H:i
Ištrauka iš kekšės komentaro: "matai, ne visiems anarchistams patinka save apgaudinėti besitrinant su kažkokiais seniais"

Be komentaro.
 
 
0 # cheanarchistas Y-m-d H:i
Trintumės su jaunesniais, bet kad tokių nėra. O varyti ant "senių" yra lygiai tas pats, kas varyti anr "bobų" arba ant "pydarų".
 
 
0 # o?? Y-m-d H:i
kada kairieji pseudoanarchist ai viešai išsitrauks gazpromų vėliavas?
 
 
0 # satansludge Y-m-d H:i
jei tai būtų rimta į juos būtų šaudę