Graikijos studentai kaktomuša atakavo policijos grandinę (video)
aktyvizmas

graikijos studentai kaktomusa        Gruodžio 2 d., ketvirtadienį, Graikijos studentai Atėnuose surengė demonstraciją solidarizuodamiesi su Didžiosios Britanijos studentais, kovojančiais prieš mokesčių už aukštąjį mokslą padidinimą. Drąsūs studentai be jokių kompromisų kaktomuša atakavo policijos grandinę, pastojusią jiems kelią Didžiosios Britanijos ambasados link.

 

Deja, ši tiesmuka taktika nepasiteisino, nors ir pelnė daugybės žmonių simpatijas. Studentai buvo atblokšti atgal, trys iš jų patyrė sunkias traumas. Vėliau studentai pateko prie Didžiosios Britanijos ambasados aplinkiniais keliais ir surengė ten protesto mitingą.

 

Tarp policiją atakavusių studentų vėl buvo pastebėtas rusvo kailio šuo Loukanikos (liet. Dešra), dažnai vadinamas Louku. Šis „riaušių šuo“ gyvena pas anarchistus ir dažnai „dalyvauja“ mūšiuose su policija. Žr. Graikų anarchistams kautis prieš policiją padeda šuo vardu Loukas (foto).

 

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

 

Graikijos studentai

 
a.lt info
2010 12 03

 

 

Komentarai  

 
0 # vaikai žaidžia karąX Y-m-d H:i
Kokia to prasmė? Ar tai turėtų pritraukti didesnį dėmesį? Mano nuomone tai valdžia kaip tik turėtų dar labiau siutinti del baimes.
Is viso, riauses yra kazkokia berpasmybe (na, nebent issikrovimui, vandalizmui ir pan., bet su politika tai nesirisa).
Po to, kas idomu, tai patys puola, patys gauna ir patys rekia (pvz. matet ta cicka (0:55)? Ka ji ten veikia?)

Todel to Lietuvoje ir nevyksta, nes nematoma prasmes eikvoti tiek daug energijos tokiems zaidimams, o ir valdzia ziauresne, nes ir ji nemato prasmes zaisti. Jeigu atsitiktu taip, kad vienintelis budas ivesti tvarka butu per fizine jega, tai imtumemes tikru ginklu, o ne zaisliniu. Nes mes nenorim zaisti. Neesam iki tiek nusigyvene.

Riauses vienas yra dalykas (durnas dalykas), bet protestai ir pilietine veikla - kitkas. Kas liecia vakarus, tai del pilietines veiklos ir protestu reikalui esant ok. Taciau kas liecia Lietuva ir visa musu regiona - blogai. Kodel? Gal del to, kad zmones nemato prasmes? Jeigu musu noras yra pinigai, siltas, lengvas ir saugus gyvenimas (jeigu norim socializmo), tai zmones tai ir pasiima - emigruoja. Nes socializmas nera apie dvasinius dalykus, jis yra apie materialinius. Todel lietuviai ir nekovoja, nes musu laiku vertybes yra istizeliu ir dekadentu vertybes.
Ir todel as manau, kad "karas del daugiau pinigu" Lietuvoje neivyks. Tiesa sakant savanaudiskumas lietuvius gali visai prazudyti.
Mums reikia kitokiu vertybiu.
 
 
0 # paziurejaupaziurejau Y-m-d H:i
paziurejau filmuka :DDDDD
bbd ten juokingai kai revoliucionieri ai viens ant kito suvirsta :DDDD

Tikrai, kad kils karas :DDD
 
 
0 # aparke Y-m-d H:i
Matos, kad buvo iš anksto numatę, kad taip viskas ir bus. Sakau gal čia chebra norėjo paeksperimentuo ti, išbandyti kitą taktiką. Bet manau, kad tikrai beprasmiška šitaip. Policijos šunys turi specialiai tam pritaikytus ginklus ir teisinį stogą bet kam. Nu bet pabandė...