Kauno LUNI spręs – būti ar nebūti
švietimas

LUNI buti ar nebuti       Ketvirtadienį, gruodžio 16 d., 18 val., visus neabejingus neformaliam, tačiau efektyviam švietimui, Kauno LUNI kviečia į klubą „INSAIT“ (buvusi „Radijo gamykla“, Žemaičių g. 31 / Savanorių g. 66, Kaunas), kur aptarsime tai, kas praėjo, ir dar labiau koncentruosimės į Kauno LUNI potencialą bei ateities perspektyvas.

 

Ne paslaptis, kad Kauno LUNI trūksta šviežio kraujo, kuris ne tik tekėtų paskaitose klausytojų pavidalu, bet ir pats kurtų naujas formas, t. y., aktyviai dalyvautų LUNI procesų organizavime. Aptarsime net gana radikalų reikaliuką – poetišką Kauno LUNI klausimą: būti – ar nebūti? Ar jis vis dar reikalingas, ar Laikinosios sostinės gyventojai jau atsivalgė nemokamos alternatyvios intelektualinės substancijos?

 

Neformalioje „INSAIT’o“ aplinkoje laikas tikrai neprailgs, ir susirinkusieji netaps jo įkaitais. Nuoširdžiai patariame visiems, mylintiems nestereotipinį ir alternatyvų mąstymą, prisijungti šį ketvirtadienį, kadangi reikalingas balsas ne tik iš dabartinio Kauno LUNI „vidaus”, bet ir jį iš esmės įkvepiančios išorės – kurie kartu sudaro pasiutiškai nonkonformistinį natiurmortą.

 

Susirinkimas laisvas ir šventiškas – į patalpą galite atsinešti ko nors gerklei praskalauti ar šiaip – rubikų kubikų. Iki susiuostymo ketvirtadienį!

 
Su meile, LUNI
2010 12 12

 

 

Komentarai  

 
0 # nežinauneo Y-m-d H:i
Nežinau ar dalyvaut. Kažkaip nesinori ant sektantiškos grupuotės užšokt :-) Ir negalvojau, kad Kaune yra LUNI :-)
 
 
0 # kokie, blia, dar sektantai?kre Y-m-d H:i
Apie Kauno lunatikus galima spręsti iš jų rengtų paskaitų: http://luni.lt.garnys.serveriai.lt/luni-kaunas.html
 
 
0 # ką tu sakaineo Y-m-d H:i
Tada nesuprantu, ko jūs čia verkšlenate, būti ar ne? Kam jums nauji žmonės? Ar tiesiog vienas pasakorius prie altoriaus atsistojęs, o kiti du ant kėdžių sėdi? Žodžiu, sėkmės bet kokiu atveju :-)
 
 
0 # BUTILaurynas Y-m-d H:i
Be abejonės būti, būti dar aktyvesniems, bet paskaitas daryti ne tokias pasyvias, vesti ne padrikas paskaitas, kad viena diena mes kalbame apie kosmosą kita apie gėlo vandens stygių, o vesti kokį paskaitų ciklą, kur atsispindėtų šios dienos aktualijos ir(ar) kokios buvo seniau ir kaip jos buvo sprendžiamos, kaip tai išgyveno praėjusių amžių žmonės, kad tai žmones verstų mąstyt, kalbėt, nes tai liestų juos pačius, ir kita paskaita atsinešti naujų minčių, be abejonės rekomenduot rašyt tekstus ir jais dalintis internete, gal būt net burtis į grupeles, kur galėtume ne tik ką nors naują sužinot, bet ir patys ką nors naują sukurt.
p.s.
Paskaitų ciklą būtų galima pradėti nuo masinės manipuliacijos, kaip šiuolaikiniai politikai naudodamiesi masinėmis informavimo mašinomis naudojasi mumis.