Slab City – sudužusių vilčių ir neribotos laisvės miestas (foto)
kontrkultūra

slab city 0       Slab City – tai nedidelė gyvenime visko mačiusių žmonių bendruomenė, gyvenanti gana ekstremaliomis klimato sąlygomis Kolorado dykumoje, pietryčių Kalifornijoje, JAV. Pavadinimą gyvenvietė gavo nuo betoninių plokščių, likusių dykumoje nuo II-ojo pasaulinio karo laikų karinės bazės.

 

Vietovę supa iš tikro romantiškas ir šiurpą keliantis peizažas, verčiantis gyventojus palaikyti tą patį grožio ir šiurpumo balansą. Nepakeliamai stiprus karštis verčia žmones išsikelti iš šios vietos, palikdamas joje tik ištvermingiausius arba nelaimingiausius, kurie tampa nuolatiniais gyventojais.

 

Tuos, kurie lieka metai iš metų, galimą pavadinti pažeistais skurdo nelaimėliais, gyvenančiais turbūt pačiomis prasčiausiomis visoje Amerikoje sąlygomis. Kai kurie gyventojai pasakys jums, kad taip ir yra, kiti aršiai gins savo gyvenimo būdą kaip sąmoningą pasirinkimą atsiriboti nuo didžiosios visuomenės dalies.

 

Tiems žmonėms Slab City užtikrina laisvę, kurios jie niekada nepatyrė. Daug tokių, kuriuos čia atvedė nepalankiai susiklosčiusios aplinkybės. Visuomenė atstūmė šiuos žmones, nes negalėjo susitaikyti su jų – nusikaltėlių, narkomanų ar valkatų – praeitimi.

 

Slab City – puiki vieta nelaimingiems, nusivylusiems ir palaužtiems žmonėms, o taipogi aršiems asmens laisvės gynėjams. Tai vieta, kurią nedidelė grupė žmonių vadina savo namais.

 

slab city 01

 

slab city 8

 

slab city 1

 

slab city 10

 

slab city 2

 

slab city 4

 

slab city 6

 

slab city 9

 

slab city 4

 

 

slab city 11

 

slab city 7

a.lt, 2010 10 30

 

 

Komentarai  

 
0 # sdewdthya Y-m-d H:i
o per filma "into the wild" ne sita vieta rodo?
 
 
0 # dfggfdg Y-m-d H:i
Jo, ten kai su ta mergina buvo nuvažiavęs.
 
 
0 # thyasdewd Y-m-d H:i
bet ir pati stovykla man atrodo ta pati.