Kaip religija dresuoja vaikus (video)
politika

krikscioniskas vaiku emo rokas        Šie kadrai nufilmuoti 2010-ųjų pradžioje Maskvos evangelikų protestantų (penkiasdešimtininkų) bažnyčioje „Gyvybės žodis“. Juos geriausiai aprašo videofilmą paviešinusio internauto žodžiai: „Премиум пиздец! Маленькие дети под угрозой богоёбнутых продюсеров ебашат христианский эмо-рок!“ (Apytikslis vertimas: „Visiškos šakės! Maži vaikai, baimindamiesi dievakrušių prodiuserių, skaldo krikščionišką emo roką!“

 
 
 
 

„Daina apie tai, kad yra žmonių, kurie geria, ir yra tokių, kurie rūko. O yra ir žmonių, kurie negeria ir nerūko. Bet jei jie nepažįsta Jėzaus Kristaus, tai jų gyvenimas tuščias.“

 

Kitas filmas pasakoja apie vaikų evangelizavimą. Pamokslininkas Samuelis Boutwellas savo pašaukimą labai atsakingai naudoja gelbėdamas nusidėjėlius iš pragaro liepsnų ir kiekvieną šeštadienį bando atkalbėti moteris, kad šios neitų į Misisipės abortų kliniką. Samueliui tik septyneri metai. Filmukas „Baby Bible Bashers“ pasakoja neįprastas istorijas apie tris dievo „išrinktuosius vaikus“, jų šeimas ir jų santykius su dievu. Samuelis sutinka 9 metų Terry ir 12 metų Brazilijos TV evangelininkę Aną. Filmas seka šiuos nykštukinius pamokslautojus ir atskleidžia nepatogią bei nerimą keliančią tiesą apie vaikų evangelizavimą. Ar tie vaikai yra nekalti dievo žodžio transliuotojai, o gal jų vaikystė paaukota tėvų garbės troškimams ir stebuklų išalkusios religinės kongregacijos poreikiams.

 

 

 
Atsiuntė N.K.
2010 01 27

 

Komentarai  

 
0 # -dop Y-m-d H:i
och tu jopshikmat :DDD
 
 
0 # Prizadejau saualus Y-m-d H:i
Pasakaiau sau "jei bus soliakas, sestadieni einu i baznycia".. bybi.. soliako nera, nera ir dievo.
 
 
0 # -Mefisto Y-m-d H:i
Pirmam video dar nors kiek malonu žiūrėti, kai tokiam jaunam amžiuje groja ir stengiasi, bet antrajame video tai siaubinga žiūrėti į tokius užhipnotizuotus vaikus.
 
 
0 # @Anarchist Y-m-d H:i
galvojau protestanizmas ne toks jau ir baisus...klydau ...antras klipas sokiravo.man baisu pagalvoti, kas issaugs is tu vaiku...viena tik ir matau naciukiu/kkk vadeiva,kita bus prilyginta marijai, o trecias taps pranasu, alia ka ten rastamanai sugalvojo?
 
 
0 # DiskusijaX Y-m-d H:i
galetume padiskutuoti, ar daugiau naudos, ar zalos duoda jaunimui musu religija (nekalbant apie radikalias sektas ir t.t.). reiktu cia foruma tik sukurti, nes nera lyg, o diskutuot prie atskiru publ. nepatogu. taip kad forumas butu didele pazanga, vieta diskusijoms ir t.t.