Jei muši prie parduotuvės – būsi nuteistas, jei muši prie bažnyčios – gali būti išteisintas
politika

dungannon        Iš Lietuvos nuteka ne tik protai, bet ir homofobai

 

Šią savaitę prasidėjo dviejų lietuvių, nužudžiusių vieno Didžiosios Britanijos prekybos centro vadybininką, teismo procesas. Dienraščio „15 min“ interneto svetainėje primenama, kad Shaunas Fitzpatrickas rastas žiauriai sumuštas kraujo klane. Nusikaltimas buvo įvykdytas dar 2008 m. Šiaurės Airijos mieste Danganone.

 

Dėl nužudymo prieš Danganono apygardos teismą stojo du 26 metų lietuviai – Andrius Dunauskas ir Ramūnas Balseris. Teismo posėdyje paaiškėjo, kad nužudymo priežastimi galėjo būti lietuviams neįtikusi airio lytinė orientacija.

 

R. Balseris, kuris, beje, pats atvyko į policiją kitą dieną po nužudymo, teigia, kad parduotuvės vadybininką pasiūlė užpulti A. Dunauskas, kuris pareiškė, jog sutiktas vyras yra gėjus, o jis juk gėjų nemėgsta.

 

Prokuroras Stephenas Foweris teigia, kad du draugai užpuolė S. Fitzpatricką, tempė jį apie 20 metrų grindiniu, o vėliau „pakartotinai ir negailestingai daužė jo galvą“. Pranešama, kad aplink nužudyto vyro kūną telkšojo kraujo klanas. Teismo medikai aptiko 36 sužalojimus nužudytojo galvoje, kakle, krūtinėje ir kitose kūno vietose. Vyriškiui sulaužyta nosis, išmušti du dantys, lūžę kai kurie kaulai, nustatyta kitų sužalojimų. Iš sumušto brito lietuviai pagrobė penkis svarus ir telefoną. Teismo procesas tęsiamas.

 

prie Onos baznyciosTamsiaodę dainininkę užpuolusi buvusi krašto apsaugos savanorė gynė lietuvių katalikų teises?

 

Tokią gynybos liniją pasirinko už rasinės neapykantos kurstymą ir viešosios tvarkos sutrikdymą 43 paras kalėti nuteistos buvusios savanorės Violetos Iljinych advokatas Nerijus Ulčinas, − pranešama dienraščio „15 min“ interneto svetainėje. Už buvusios televizijos laidos vedėjos Berneen užpuolimą nuteista V. Iljinych apskundė nuosprendį. Lietuvos Aukščiausiojo Teismo (LAT) ji prašo ją išteisinti, o bylą nutraukti.

 

V. Iljinych advokatas N. Ulčinas LAT prašo kreiptis į Konstitucinį Teismą, nes Baudžiamasis kodeksas esą pažeidžia lietuvių katalikų teises. Gynėjas teigia, kad tamsiaodę Berneen jo ginamoji išvadino nigere ne todėl, kad tyčiojosi, o esą norėdama sudrausminti, kad nesikeiktų ir nerodytų nepadorių gestų prie bažnyčios.

 

Anot advokato, Baudžiamojo kodekso straipsnis, pagal kurį nuteista V. Iljinych, prieštarauja Konstitucijai. Straipsnis numato atsakomybę už kurstymą prieš bet kokios tautos, rasės, etninę ar religinę žmonių grupę. „Baudžiamojo kodekso 170 straipsnis yra atvirai nekonstitucinis, paminantis žmogaus teises reikšti savo mintis, žmogaus teisę auklėti savo vaikus pagal katalikų tikėjimą, išpažinti katalikų tikėjimą“, – po LAT posėdžio sakė N. Ulčinas.

 

Savo ruožtu valstybinis kaltintojas sako, kad advokato prašymas kreiptis į Konstitucinį Teismą turi būti atmestas. Prokuroras Arūnas Verenius teigė: „Aš manau, kad jis išeina iš kaltinimo, už kurį nuteista Iljinych, ribų ir nematau pagrindo, jo argumentai manęs neįtikino.“ LAT teisėjų kolegijos verdiktas paaiškės kitą mėnesį.

 

Pagal apostaze.blogspot.com informaciją

2010 02 10

 

Komentarai  

 
0 # :(carlos Y-m-d H:i
kokia bebutu nuomone apie minetuosius ivykius, bet straipsnio pavadinimas absurdiskas, na tai pasirinko advokatas tokia ginybine taktika na ir tegul noretu pasirinktu kad cia pazeidziamos ufonautu teises, tai prie ko cia "gali buti isteisintas", jeigu realiai del tokiu nesamoniu isteisintu tada ir purkstaukit, o advokatai kaip nori taip dirba ir nieks jiems to neturi teises drausti, toks ju darbas ir tiek...
 
 
0 # katalikiški "patriotų" jausmaien arche Y-m-d H:i
Dangstytis bažnyčia ir "katalikų teisėmis" tampa masiniu reiškiniu. Labai panašiai teisinosi ir tūlas homofobas E. Girskis, iš kurio mentai atėmė kompiuterį. Reikia demaskuoti tokią strategiją parodant, kad bažnyčia čia niekuo dėta: homofobai bei ksenofobai gali kuo puikiausiai žudyti žmones ir prie parduotuvių...
 
 
0 # ...Fock Y-m-d H:i
Oho. Dabar bet koks nužudymas įvykdytas Airijoje bus priskiriamas homofobams/ksen ofobams ir pavadinamas hate crime su bandymu prisidengti bažnyčia? O paskui muštynės su kažkokia pasaulio valkata prilyginamos nužudymui?
 
 
0 # aaaaaaa Y-m-d H:i
ale gerai pedikams, zydams, negrams ir t.t...
primusa paprasta zmogeli - gaila, liudna, ka padarysi. prilupa koki negra ar homika, ar neduok dieve - zyda, tai iskarto veja pakelia - homofobija, ksenofobija, rasininis nusikaltimas! o gal prilupo uz tai, kad akis draske? Gerai turet isskirtines teises del to, kad esi mazuma
 
 
0 # ble budupartyzanas jozas Y-m-d H:i
as no penkelikos metu vagiu uz letuva kaip kaks misko brolis a padlos mientai strebai vadina mane vagiu pizdena su bananais i tampo po praveniskes! nu ble japtvaima! as esu partyzanas laisvies kovu sajudze dalivis i letuviu tautas ginacyda auka man priklausa kare savanore tytulas tris ordenai rizistianta pazimiejimas i ka mano fotke kabyntu salia vanago! ulcinai tu pasirodo jasi giaras viras apgink patrejoto teisias!
kail kytler!
jozas
letuvos laisvies kovu sajudze henities apigardos agurko rinktynes peziniu tiavonijos partyzanas
 
 
0 # Feisbuko grupė "Prieš kairiarankius"pinčius Y-m-d H:i
Feisbuke jau susikūrė grupės "Prieš gėjų paradą" ir "Už gėjų paradą. Neseniai susikūrė dar viena - "Prieš kairiarankius".

MES SAKOME: Jeigu kairiarankiai yra normalu, tada ir gėjai yra normalu. Jų daug ir jie nevisada matomi, bet istorija mūsų pusėje.

Žmonės nuo seno žinojo, kad kairė pusė yra nešvari, ji priklauso blogiui. Tai moteriškumo simbolis. Anglų kalboje "sinister" reiškia "kairę pusę" ir "blogio apsėstąjį". Kairiarankiai visada buvo žinomi kaip nelaimingi šėtono tarnai. Dabar mes gyvename moderniais laikais ir dauguma šių dalykų nebetikime. Bet, kaip ir visuomet, senovės išmintis turi tiesos grūdą. Kiekvienas sveiko proto ir tvirtos moralės žmogus supras, kad nėra normalu naudotis kaire ranka. Bet tolerancijos idėjomis prisidengę įvairaus plauko psichologai iš Vakarų mus bando įtikinti, kad tai normalu, kad kairiarankiai tokie pat kaip ir mes.

Nepasiduokime Vakarų šantažui. Tai dar vienas Briuselio biurokratų planas, kaip sunaikinti lietuvišką šeimą.

http://www.facebook.com/home.php?ref=home#!/group.php?gid=302508647566&ref=nf
 
 
0 # ;DDDDooo Y-m-d H:i
žiūrėkit, anarchoidai, nesimuškit prie parduotuvių, blogai baigsit;-)
 
 
0 # trobesyszolelius Y-m-d H:i
daugiau anrachosudpanki u eis tam parade negu pediku. bus gera proga visus vienoje vietoje pagaut
 
 
0 # del mustyniuKostia Y-m-d H:i
anarkystus musti neapsimoka - bo anie iskart apsisika ir skudniasi palycyjai.
 
 
0 # IrViktoras Butas Y-m-d H:i
Su tokiom blogybėm reikia kovoti kitokiomis priemonėmis nei smurtas. Tai turi būti sprendziama valstybiniu mastu, kad doriems pilieciams patiems nereiketu paleisti kumsciu. Visada galvoju ka daryciau jaigu pamatyciau musant pvz koki imigranta ar homika, ko gero visdelto ginciau, kad ir kaip nemalonu tai butu
 
 
0 # batmanArijas viena rasė šūdų rasė Y-m-d H:i
Tikiuosi uždarys tuos išgamas ilgam, nors galėtų ir sušaudyt.
O ta Iljynič iš vis tegul slepiasi.