Spėlionė: išaiškink homofobą pagal jo retoriką!
politika

homofobo kauke        Visuomenės totalitarumo lygį parodo joje vyraujantis požiūris į mažumas – tautines, rasines, seksualines. Smetoninėje Lietuvoje vyravo totaliai neigiamas požiūris į tautinę žydų mažumą, galiausiai virtęs holokaustu. Žydų klausimas jau išspręstas, tad pagal smetoninį pavyzdį atkurtoje dabartinėje Lietuvoje vietoje jų pasirinkta kita mažuma – šį kartą seksualinė. Tai homoseksualai.

 

Neapykantą homoseksualams šiandien Lietuvoje skleidžia daugelis – seimūnai ir benamiai, kairieji ir dešinieji, pienburniai ir senjorai, vyriškiai ir moteriškaitės. Neapykantą jiems spinduliuojančių straipsnių kupina žiniasklaida ir internetas – užtenka paieškos sistemose įvesti du žodžius „gėjai“ ir „iškrypėliai“.

 

Pagrindinė visų seksualines mažumas niekinančių straipsnių ašis yra griežta „normalumo“ ir „nenormalumo“ atskirtis, todėl absoliuti tokių tekstų dauguma yra pilka ir vienoda. Skiriasi tik homofobų raštingumo ir ekspresijos lygis. Pabandykime atspėti šių penkių tekstų, paviešintų vasario mėnesį, autorių pavardes pagal jų naudojamą retoriką. Dvi moterys, trys vyrai. Du pagyvenę, trys – gana jauni žmonės. Bent vienas jų save aiškiai priskiria kairiesiems. Taigi kas jie?

 

Pastaba: „Goglinti“ būtų ne itin garbinga.

 

Homofobu opozicija1. Vilniaus miesto savivaldybė davė sutikimą lytiniams iškrypėliams, pasivadinusiems įvairiomis spalvomis bei naujadarais žodžiais, marširuoti Vilniaus centre, paneriu, Olimpiečių gatvėje, priešais Gedimino pilį. Dvi su puse valandos gegužės 8-ąją jie galės nevaržomai maivytis ir demonstruoti savo „meilę“, tiksliau – lytinį iškrypimą, pristatydami tai kaip žmogaus teisių gynimo demonstracijos viršūnę. Lietuva palaipsniui verčiama vertybių neturinčia Europos provincija, kur nuosekliai propaguojami vyro-vyro ir moters-moters lytiniai santykiai, grupinis seksas. Kokią įtaką tai daro vaikams ir visuomenei – niekam nerūpi. Iškrypėliai siekia parodyti, kad jų polinkiai yra visiškai normalūs, o kritinį požiūrį į save jie lygina su homofobija, su XIX a. prietarais apie juodaodžių teises. Juodaodžiai ir iškrypėliai – visiškai ne tas pat. Tikrieji homofobai yra jie patys – iškrypėliai.

 

Homofobu balsas2. Globalistai siekia demoralizuoti visuomenę, paversdami ją primityviais vartotojais, valdomais vulgarių įgeidžių. Tokius lengviau valdyti. Gėjų ekstremistai čia atlieka tiktai smogiamųjų dalinių funkcijas, tai – tiktai ledkalnio viršūnė, bendro konteksto dalis. Baltijos šalyse galimas ir dar vienas imperialistinis veiksnys – iš Rusijos pusės. Užtenka pasižiūrėti į pagrindinių Lietuvos gėjų ekstremistų lyderių pavardes. Žvelgdami į kryptingo visuomenės demoralizavimo procesus, pirmiausiai užduokime sau klausimą: kam tai naudinga? Sorošų pinigais mintantys ir konjunktūrinės žiniasklaidos populiarinami anarchijos šaukliai dedasi žmogaus teisių ir tolerancijos gynėjais. Akivaizdu, jog jų sampratose žmogaus teisės ir tolerancija galioja tik jiems patiems. Tautinių arba krikščioniškųjų pozicijų žmonėms – šiukštu. Lietuvos laisvės kovotojus gėjų ekstremistai prilygina Talibanui. Ar bereikia aiškesnio įrodymo, kaip jie vertina pačią Lietuvą? Žydrųjų smogikų gaujoms nėra nieko švento, išskyrus jų hedonistinius polinkius. Vakaruose už bet kokią išreikštą kritinę mintį jau sodinama į kalėjimus. Ar leisime šioms tendencijoms įsitvirtinti mūsų Tėvynėje?

 

Homofobu blood and honour3. Pirmiausiai reikia pažaboti idėją ir jos propaguotojus, tai yra uždrausti visas politines ir visuomenines organizacijas, įstaigas ir institucijas, propaguojančias ir ginančias sekso revoliuciją, o homoseksualizmą ypač, kaip pažeidžiančias Lietuvos Konstitucijos 25 straipsnį ir griaunančias valstybės konstitucinę santvarką. Iškart užsidarytų pasaulinio sukčiaus Sorašo visi 20 kromeliai Lietuvoje ir sekso parduotuvės bei gėjų viešnamiai, klubais vadinami. Būtų likviduotos liberalų partijos ir sąjungos bei „suglaustų ausis“ visi nebaudžiamai prievartavę vaikus ir pardavinėję į viešnamius merginas. Priežastis – liberalizmo ideologijoje, priešingoje Lietuvos Konstitucijai bei Seimo priimtai Šeimos koncepcijai. Taigi, politinė valia yra užfiksuota pagrindiniame įstatyme bei šeimos modelyje. Belieka pareikalauti iš valdymo institucijų tai vykdyti!

 

Homofobu balsas4. Laisvai plevėsuojanti vaivorykštinė vėliava reiškia toleranciją tiems, kurie tenkina savo netradicinius seksualinius poreikius. Ji turėtų nuolatos pleventi Vilniuje ant dviejų  gėjų viešnamių, bet galėtų plevėsuoti ir privatizuotame merijos pastate, nes nusimovęs kelnes ir ant storo pilvo storai angliškai užsirašęs raginimą pačiulpti, mus prie to veda pats Vilniaus meras. Mero balsas – Vyriausybės ir partijų balsas. Teks klausyti. Mokyklose, regis, pradės vaikus  mokyti čiulpti, o gal ir nuo darželio – taip galvojau, atidarydama duris lauktam teismo medicinos ekspertui, nes pasikorusio vaikinuko teta prašė sužinoti giminaičio mirties priežastį. Aš taipogi tikėjausi padoraus, prisiliečiančio ne tik prie amžinybės, bet ir didžiausio gyvenimo purvo, žmogaus konsultacijos. – Kas atsitiko? – paklausė atėjęs gydytojas. – Rašau knygą „Tikro lietuvio ieškojimas“. Paaiškinkit, kodėl per dvidešimt nepriklausomybės metų doroje ir kuklioje mūsų tautoje priviso tiek besireklamuojančių gėjų, pedofilų, nekrofilų, zoofilų. Humoristai ir aktoriai klausytojus tik tuštinimusi bei seksu „džiugina“.

 

TS LKD5. Visokeriopai raginu Jus būti drąsius ginant mums visiems bendras vertybes ir ryžtingai siekti, kad ydingas savivaldybės sprendimas išduoti leidimą gėjų paradui būtų nedelsiant atšauktas. Turime labai aiškiai suvokti ir įvardyti, kad, kaip parodė analogiški paradai Lenkijoje, Latvijoje, kitose Europos šalyse, tokie renginiai nėra ir nebūna vien santūri „įvairovės šventė“, kaip teigia jų organizatoriai ir propaguotojai. Tokių paradų neatskiriama dalis – atvirai demonstruojama panieka ir išpuoliai prieš visuomenės moralinę sanklodą, prieš šeimą ir krikščioniškąsias vertybes, kurias išpažįsta Lietuvos žmonių dauguma ir kurias mūsų tauta gynė nuo totalitarinio režimo bei prievarta pasaulėžiūrą primesti bandžiusių okupantų.

 

Spėlionę sudarė Gėjus Faradėjus

2010 02 25

 

Komentarai  

 
0 # spejimasJustelis Y-m-d H:i
turbut nera sunku atspeti, kad opozicijoje kairiojo straipsnis. juokingiausia butu speti, kad tas kairysis - blood and honour.
 
 
0 # puikuKostia Y-m-d H:i
labai saunios mintys pasiulytos. Beleika tik jas igivendinti.
 
 
0 # Kur is tikruju yra Lietuvos vieta?kaukas Y-m-d H:i
NVS. Euroazijoj. ES-oje mes tik parazituojam. NVS mes turetumem buti. Nes Europos mes nesuprantam. Visai kitas mentalitetas.
 
 
+1 # kas yra kavava Y-m-d H:i
Kiek suprantu terminas anarchistas tampa pederasto sinonimu?
 
 
0 # to vavakaukas Y-m-d H:i
Niekas nei naciu, nei pederastu nemyli. Paprastiems zmonems, gyvenantiems paprastus gyvenimus, dirbantiems paprastus darbus ir paprastai mastantiems abi puses yra svetimos ir slykscios. O jei dar kitaip paaiskinus, tai... anarchistai pederastai taip, kaip nacionalistai - naciai. Kvailys kvailai masto ir gaunasi kvailyste.
 
 
0 # Pasiulymas bendrazygiamsJorgas Haideris Y-m-d H:i
Vyrai, nesipykit, nebukit tokie kategoriski. Negi negalima kaip nors pasiekti kompromisa tarp nacionalistu ir homoseksualu? Vyrai, gyvenkim draugiskai ;-)
 
 
0 # kosteiJorgas Haideris Y-m-d H:i
Tylek, slave.
 
 
0 # Ačių už nuoradasViktoras Butas Y-m-d H:i
Tikrai naudingos nuorados, o atmetus ir redagavus dalį teksto išvis straipsnis pusė velnio(vėleno) būtų. Žiūriu anarchija taisosi, gal ateityje pasivadins Blood anarchija ar kažkas panašaus