Lenkijos moterys gąsdinamos abortus draudusiu Hitleriu
politika

hitleris abortai lenkija 0        Lietuvoje abortų draudimo įstatymą dar tik rengiamasi priimti, o Lenkijoje, kur toks įstatymas yra vienas griežčiausių Europoje (nėštumą galima nutraukti tik išžaginimo, kraujomaišos, smarkaus apsigimimo arba didelio pavojui nėščiosios gyvybei atvejais), siekiama draudimus dar labiau griežtinti. Šiems tikslams pasitelkta aiškiai melaginga reklamos kampanija, sugretinanti Hitlerį su abortų legalizavimu.

 

20 metrų ilgio plakatuose pavaizduotas A.Hitleris, o greta jo – per abortą išimti kruvini vaisiai. Plakato užrašas skelbia: „1943 metų kovo 9 dieną Hitleris įvedė abortus lenkėms“. Tokiu būdu visiškai iškreipiama istorinė tiesa – Hitleris vaizduojamas kaip didžiausias abortų šalininkas, nors iš tiesų jis buvo aršus abortų priešininkas. Norėdamas užtikrinti „aukščiausiosios rasės“ viešpatavimą, Hitleris uždraudė abortus Vokietijoje ir visomis priemonėmis skatino gimstamumą. Priešingai jis elgėsi Lenkijoje – leido atlikti abortus „žemesnės rasės“ moterims ir taip, nacių nuomone, mažino tautų, kurios turėjo būti išnaikintos, populiaciją.

 

Prieš abortus nukreiptą reklaminę kompaniją suplanavusios asociacijos „Pro“ atstovas Mariuszas Dzierzawskis teigė: „Kovoje prieš abortus švelnūs metodai neveikia. Priešindamiesi abortams neturime kitos išeities“. Taip jis leido suprasti, jog tikslas pateisina priemones – paslėptą melą, manipuliacijas istorine tiesa ir atvirą bauginimą Hitlerio įvaizdžiu.

 

hitleris abortai lenkija

 

Lenkijoje abortų įstatymai buvo sugriežtinti 1993 metais. Pasak Lenkijos moterų teisių organizacijų, kasmet šalyje įvykdoma iki 180 tūkst. neteisėtų abortų. Oficiali statistika rodo, jog kasmet teisėtai nutraukiama tik 200-300 nėštumų.

 

a,lt info, 2010 03 06

 

Komentarai  

 
0 # itogoKostia Y-m-d H:i
abortas - vaikzudyste. Etiniu, moraliniu apsektu moteris pasidariusi du abortus niekuo neiskiria nuo Jonaiteienes. Gineklologai darantys abortus yra vaikzudziai, nieko neiekiriantis uz maniakus - skalpu medziotojus ar raslanus su dusanskiais. Isgamos, nuprendusios nuzudyti dar negimusius savo vaikus vertos viesumo ir bausmes. Kekses,nesugeba ncios gerti kontraceptiku ir vyrai, nesugebantis uzisdeti prezervatyvo turi buti istumti i visuomenes uzribi. Abaortas - vaikzudyste. Nors paziurejus i kai kuriuos abarchystu aktyvistus vis del to labai gaila, kad ju motinos - kekese nepasidare abortu.
 
 
0 # Meskit mūsorą iš chatos: Y-m-d H:i
tokiems šiukšlėmsmaip kostia nevieta tarp žmonių
 
 
0 # ?klausimas Y-m-d H:i
o bano troliui Kostiai puslapio adminai negali uzdet? nervuoja nepraustaburnis .
 
 
0 # redkolegija yra nusprendusi nebanintien arche Y-m-d H:i
Šiukšlė Kostia vienu metu (prieš kelis mėnesius) buvo pradėjęs rašyti įdomius komentarus, bet jau ilgą laiką visi jo komentarai tipiniai. Tai dogmatiškas ultradešiniųjų tradicionalistų požiūris, atskiestas keiksmažodžiais . Paprašysiu admino padaryti eksperimentą - kokią savaitę trinti visus jo komentarus. Gal tada jam atsibos ir jis išnyks iš čia visiems laikams (kaip, beje, dingo Fock).
 
 
0 # sdfsdfsdsadfsdf Y-m-d H:i
užgauliojantis komentaras pašalintas
 
 
0 # ...Fock Y-m-d H:i
O žiūriu en erkė pasiilgo, suprask ne visi yra išlaikytiniai ir negali gyventi tokio visaverčio virtualaus gyvenimo kaip ponai anarkystai. Nenuobodu kai komentaruose rašo tik niolikiniai šudpankėliai, net nesuprasdami apie ką rašo, bet skuba sakyti seilėtų panegirikų? Iš kai kurių skiauterėtų lochų pasisakymų reiktų suprasti, kad žmonės - tik anarchystai?
O dėl abortų, tai yra dviejų žmonių, vyro ir moters, apsisprendimas, o ne moters teisė (nebent minėtos išimtys). Abortų draudimas yra toks pat kvailas kaip ir teiginys, kad tai moters teisė ir vos ne kontracepcijos priemonė.
 
 
0 # Fockuiklausimas Y-m-d H:i
matau vyrai nemokat kulturingai diskutuot. istryne komentarus na ir puiku, be trolio bus ramiau. esme ne panegirikoj, o to kolegos nesugebejime civilizuotai reikšti minciu.net jei neesu anarchistu gerbeja, manau nemandagu zmoniu motinas vadinti necenzuriniais zodziais. kostia ne oponentas, o trolis elementarus, arba nestabilios psichikos zmogus, kuris kaifuoja kitus izeidinedamas.
 
 
0 # o dabar biski apie abortusklausimas Y-m-d H:i
Dabar paaiskinsiu ko as cia uzsiputojau. Pirma nemegstu nepraustaburniu vyru. antra nemegstu sovinistu. Trecia ne seimo ne kunigams ir seimo nariams aiskint, kaip zmogus gyvent turi.
Tureciau pastebet, kad abortas ne manikiuras, kuri taip imi ir pasidarai, kai uzsinori. sita procedura visuomet skausminga moteriai. ir truksta dar sutanuotu moralizuotoju armijos aiskinancios, kad esi zudike ir keliausi pragaran. turiu draugiu kurios pasidare aborta del vienu ar kitu priezasciu (karjeros, finansinio nestabilumo, vyro reikalavimo etc. etc.) ir nei vienai tai nebuvo lengva. Situo klausimu visuomet moteris turi tureti teise rinktis. Taip gerb. Fock tai moters teise, bet ne kontracepcijos priemone. nepainiokim dievo dovanos su kiausiniene.
 
 
0 # Dėl abortųMindaugas Y-m-d H:i
Tai jūs man pasakykit, gerbiamieji piliečiai, ar jūsų požiūriu abortas žmogžudystė, ar ne?

Ir taip, ir taip galvoju, bet mano galva niekaip neisneša - jei nužudai gimusį kūdikį, tai jau žmogžudystė, o jei moteris pasidaro abortą - tai jos "teisė" ir legalus dalykas (nors nužudyt gimusį kūdikį motina tos "teisės" nebetenka).

Kažkaip čia nelogiška - arba leidžiam žudyti visus arba nieko...
 
 
0 # problema nėra elementari, kurią gali išspręsti binarinis mąstymasen arche Y-m-d H:i
Gražus vulgaraus binarinio mąstymo pavyzdys - "arba leidžiam žudyti visus arba nieko". Problema ta, kad vaisiaus formavimasis yra nuoseklus procesas be ypatingų kokybinių šuolių. Net mokslininkai nesusitaria, kada vaisių (kiaušialąstę apvaisinusį spermatozoidą) jau galima laikyti "gyvybe". Yra kultų, kurie šventa gyvybės forma laiko net spermą, nors dažniausiai gyvu žmogumi (gyvybės forma) laikomas jau gimęs kūdikis.

Manau, kad kol kas nėra vienareikšmio sprendimo visiems atvejams, todėl nepalaikau nė vienos pusės. man patinka H. Bey'aus požiūris (žr. straipsnį greta): "Reikia džiaugsis kiekvienu išnešiotu & pagimdytu benkartu, gimusiu iš meilės. Sperma & kiaušinėlis pavieniui tėra tik mielos išskyros, bet sujungti į DNR, jie tampa potencialia sąmone. Kiekvienoje „problemoje“, iškeptoje „debatams“ pagal Spektaklio receptų knygą, abiejose pusėse pilna šūdo. Abortų tema nėra išimtis..."
 
 
0 # abortasKostia Y-m-d H:i
abortas yra vaikzudyste. Vienareiksmiska i. Todel butina kuo daugiau dayrti prienamesniu kontraceptiniu priemoniu, ir mokyklose nuo kokios 6 klases pradeti lytinio svietimo pamokas. Gal tada gimtu maziau idiotu. tokiu kaip skliaustai ar pasirasinejanty s mano nicku.
 
 
0 # abortaspro sikna nudulkintas patriotas Y-m-d H:i
prytariu kostiai! mane zydai nudulkino su prezervativais todel man dabar nereikes dariti aborto!
 
 
0 # .Peka Y-m-d H:i
Gimdyti kūdikį ar ne, turi spręsti - tik pati moteris,o ne kokia nors išorinė institucija.Man o kūnas yra MANO,ir niekieno kito.Ar suprantate,ultr a-moralistai? Kita vertus,moteris pasidariusi abortą dėl karjeros,negalė tų būti mano „geriausia drauge“.
Manau,kad kontraceptikai ,maistas,rūbai privalo būti dalinami nemokamai.Kiekv ienai besilaukiančiai moteriai turi būti suteiktas būstas.Sunaikin kime kapitalizmą, išmeskime televizorius,šv ieskime vaikus,ir abortų beveik neliks.
Bažnyčia saugo embriono sielą,bet negina paprastų darbininkių kovojančių už vietą po saule teisių.Argi ne absurdas?
 
 
0 # netaip Y-m-d H:i
labai teisinga, o ne melaginga socialinė reklama.
 
 
0 # Pekaitaip Y-m-d H:i
kūdikis nėra tavo kūnas, nepainiok. vyro ir moters "idėlis" į apsisprendimą atip pat vienodas, o ne kurio vieno iš jų sprendimas. na, nebent moteris pastojo nuo šventos dvasios, tada vyro tikrai nederėtų trukdyti, taip pat ir alimentais.
 
 
0 # .jonas Y-m-d H:i
Plakato užrašas skelbia: „1943 metų kovo 9 dieną Hitleris įvedė abortus lenkėms“.

kur cia melas? cia turbut mintis tokia, kad va, kazkada hitleris ivede abortus lenkem, kaip rases gryninimo priemone, o dabar jus [lenkes] tai norite daryti savo noru.

Tokiu būdu visiškai iškreipiama istorinė tiesa – Hitleris vaizduojamas kaip didžiausias abortų šalininkas, nors iš tiesų jis buvo aršus abortų priešininkas.

patys sau priestaraujate - jei hitleris buvo abortu priesininkas, tuomet kodel jis ivede abortus lenkem?

as uz zmoniu teise rinktis beje.
 
 
0 # Pasižiūrėkit... kur nubėgo? Y-m-d H:i
filmą "Nebylus šauksmas". Bent jau.