Holokaustas Kirgizijoje: Nacionalizmas – tai idiotų socializmas
politika

kirgizija 0        Kai kurios žiniasklaidos priemonės praneša, kad konfliktas Kirgizijoje rimsta. Tačiau tai netiesa. Pogromai, kuriuos būtų galima pavadinti genocidu, persikėlė į kaimus ir Dželalabado miestą. Vien tik šiame mieste nužudyti 700 uzbekų. O kas darosi kaimyniniuose kaimuose ir Oše, nuo kurio viskas ir prasidėjo? 100 tūkst. pabėgėlių traukia į Uzbekistaną. Pakeliui juos tiesiog skerdžia. Uzbekai skerdžiami visoje Pietų Kirgizijoje, dažniausiai tą daro vietinis jaunimas.

 

Skerdynių nepajėgia sustabdyti nei valdžia, nei visuomenė, niekas nenori lįsti į Kirgizijos košę. Pogromininkai elgiasi taip pat, kaip ir Biškeko revoliucionieriai prieš keletą mėnesių. Didžiule minia jie užpuola karinius dalinius ir grobia ginklus. Jie kuria štabus, koordinuoja veiksmus mobiliaisiais telefonais, organizuotai naikina uzbekų kvartalus, puola vienu metu iš kelių pusių.

 

Tai ta pati anarchistinė žmonių saviorganizacija, tik ji nukreipta ne prieš kapitalą ir valstybę, o prieš kitą etninę grupę. Galinga liaudies sukilimo jėga ėmė triuškinti ne išnaudotojus, o kitą tautą. Tai ne socialinė revoliucija, o nacionalistinis plėšikavimas. Baisus reiškinys, primenantis akimirksniu pratrūkusią vėžio votį.

 

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

 

Vidurinėje Azijoje, pavyzdžiui, Kazachstane, uzbekai priskiriami prekeivių tautai. Tarp uzbekų iš tikro daug prekeivių, yra netgi ir turtingų, tačiau daugumą vis tiek sudaro valstiečiai, miesto darbininkai, tarnautojai. Situacija Kirgizijoje panaši į žydų pogromus Ukrainoje, kada juodašimtiška nacionalistinė isterija buvo apėmusi visus ten gyvenančius žmones, tik čia dar prisidėjo ir kivirčai dėl žemės.

 

Visos kalbos apie slaptus suokalbius, slaptas tarnybas ir Bakijevo šalininkus – gryna fantazija. Viskas daug paprasčiau ir liūdniau. Iš fragmentiškų pranešimų galima susidaryti visiškai aiškų paveikslą.

 

Pogromų dalyviai – tai provincijos jaunimas ir priemiesčiuose išsimėčiusių kaimų gyventojai, daugiausia bedarbiai. Kad uzbekus žudo jauni žmonės, praneša visos žiniasklaidos priemonės.

 

Iš pradžių kažkas kažką užkabino kavinėje, susimušė, galbūt panaudojo peilį. Muštynių dalyviai po to pasikvietė draugelių iš savo rajono, greičiausiai tos pačios tautybės. Ir prasidėjo... Alyvos į ugnį įpylė ir senos nuoskaudos – juk prieš 20 metų tarp kirgizų ir uzbekų vyko tikras karas. Kaip minėjau, kivirčai dėl žemės buvo paaštrinti gandų, kad visi uzbekai – baisūs turčiai. Taip atsirado pirmosios aukos, pirmieji padegti namai. Smurto banga ritosi toliau, kol pasiekė Dželalabadą. Žinoma, pirmiausia atėjo gandai: „Chebra, matote, tenai mūsų brolius žudo mano brolis gyvena Oše, o tie niekšai stovi turguje, jau viską aplinkui supirko, mušk juos!!!“

 

Nacionalizmas – tai idiotų socializmas. Galima surengti revoliuciją, išvyti oligarchus ir valdininkus, įvairiataučių gyventojų tarybų žinion perimti visą žemę, įmones bei gamtos išteklius. O galima ir apiplėšinėti savo brolius, kurie gyvena nė kiek ne geriau, ir atimti iš jų paskutinius trupinius.

 

Kirgizijoje mūsų akyse prasidėjo naujas Holokaustas. Juk vokiečių žurnalistas ir istorikas Götzas Aly sako, kad Holokaustas yra ne kas kita, o masinės žmogžudystės siekiant užgrobti svetimą turtą.

 

http://shraibman.livejournal.com vertė en arche

2010 06 15
 
kirgizija 1
 
kirgizija 2
 
kirgizija 3

 

 

Komentarai  

 
+1 # kalambūrasche che Y-m-d H:i
Pogromų idiotizmas - tai naciukų kuriams socializmas.
 
 
0 # .pekA Y-m-d H:i
Тем временем, Узбекистан сегодня закрыл свою границу с Киргизией. В Ташкенте заявляют, что беженцев больше негде размещать.
http://www.echo.msk.ru/news/687914-echo.html
 
 
+1 # AleksandrAleksandr Y-m-d H:i
DAVAI DAVAI anarchistai vaziojam į kirgizija kvoot tu fasistais !

Aleksandr ir jo tiavas jau susiruosie !
 
 
+1 # abejonės: Y-m-d H:i
straipsnio autorius abejotinas, jis dažnai prikuria "faktų", kad pagrįstų savo teorijas... tam kruvinam konflikte virvutes tampo klanai, nusikalstamos grupuotės, aukšti politikai - tiek buvę, tiek esami, jie visokiais būdais taip pat ir pogromų pagalba bando stiprint savo įtaką - fašizmas, arba kraštutinis nacionalizmas eilinį kartą pasitarnavo valdantiesiems, po šito kalbos apie kokią nors liaudies revoliuciją - tai visiškas absurdas, Šraibmano ligotos fantazijos vaisius. Manau dabar tautinių mažumų (rusų, kurdų ir kt) klanai rems visus kirgizų valdančius klanus, arba sulauks uzbekų likimo, technologijos atidirbtos, smogikai pajuto kraujo skonį... Fašizmas dar kartą nugalėjo.
Prisiminkim 1941 metų birželį lietuvoje ir kai kurių idijotų norus tai vadinti liaudies veiksmais prieš okupantus.
 
 
0 # abejonės?Justelis Y-m-d H:i
"Kirgizijoje mūsų akyse prasidėjo naujas Holokaustas. Juk vokiečių žurnalistas ir istorikas Götzas Aly sako, kad Holokaustas yra ne kas kita, o masinės žmogžudystės siekiant užgrobti svetimą turtą.ii"

Argi išeina abejoti tokiu reziumė?
 
 
0 # Ispudiskaukas Y-m-d H:i
Kazkokia psichoze. Beprotyste. Butu 'prikolas', jeigu rusai eitu i pagalba... Tuomet reiketu padaryti isvada, kad dar viena karta valzdziazmogiai isuka mesmale. Taciau... tuomet kokio velnio zmones duodasi manipuliuojami???
Sakau, beprotyste.
 
 
0 # saknys ne ciaKostia Y-m-d H:i
neramumu saknys - tai bolseviku vykdyta idiotiska " internacionaliz mo " ( is tikro - rusifikacijos politika. Siuo atveju turi isiskisti pilnateise SSSR visu teisiu permeja - rusija ir padaryti tvarka ! k jebeni feni !!! blt. tvarka turi buti - marodierius - pagal karo stovio isatatyma - prie sienos, nx. !!!
 
 
0 # Socialinių grupių priešprieša pakankamai dažnas reiškinysmazylis Y-m-d H:i
Žmonių jungimasis į grupes ir kova su kitomis grupėmis yra dažnas ir įprastas reiškinys.
Mokiausi trikalbėje pradinėje mokykloje (rusų, lietuvių, lenkų). Žiema įprastas reiškinys buvo kovoti dažnai kraujuotus sniego karus tarp skirtingų tautybių grupių. Paaugę kartais kovodavome su gretimo kaimo vyrukais apsiginklavę rimčiau - grandinėmis, ,,bytomis'', armatūros gabalais ir t.t.
Konfliktai tarp atskirų grupių tikrai dažnas reiškinys, o kalbiniai, turtiniai, geografiniai ir kt. skirtumai mažina komunikacija tarp šių grupių ir aštrina iškylančius konfliktus. Reikia pastebėti, kad noras smurtauti šiuose konfliktuose dažniausiai neprievartinis, o savanoriškas.
 
 
0 # KlausimaiKlausimai Y-m-d H:i
Kas kaltas dėl to, kad anarchistas yra visuomenės užribyje?
Ar anarchizmas išgelbės anarchistą?
Ar anarchistas tai pilietis, kuris pasmerktas nugyventi gyvenimą kaip valkata?
Kodėl anarchistai kovoja su kapitalizmu? Kodėl jie nekaltina savęs?
Kodėl jų gyvenimai tokie niekingi?
Kodėl anarchistai tokie pikti, kad niekina viską, kas šventa daugumai?
Ar anarchistų skaičius parodo, kad valstybė serga? Ar didelis jų skaičius pasako, kad visuomenė degraduoja? Kaip reik vertinti šiuos žmones? Kaip netikėlius? O gal jie nenori gydytis? Gal jiems reik skirti privalomą reabilitaciją?
 
 
+1 # šiandien esu piktas+ Y-m-d H:i
Kažkodėl prisiminiau fragmentą iš Castor&Pollux raštų:
"Centralizuota valdžia, jos įstatymai ir tabu nesiderina su tikrąja demokratija, kuri yra ne kas kita, o galimybė sutikti, priimti, toleruoti viską. „Kas nutiktų, jei visi darytų ką panorėję“ – dudena „tvirtos rankos“ šalininkai – nuo megztos beretės iki sotaus milijonieriaus. Ne, laisvės nebus, tegul viešpatauja moralė ir padorumas!"

Jei VISI darytų ką panorėję, tokių vaizdų kaip klipe ir nuotraukose būtų galima išvysti ir Vilniuj, ir Kaune, ir Kaišiadoryse. Norinčių daryti BŪTENT TAI atsiras visur, ir ne pačiais mažiausiais kiekiais. Nepriklausomai nuo jokių valdžios klanų. O idealistiškai nusiteikusiems inteligentams beliks tai darančius sutikti, priimti, toleruoti... ir džiaugtis, jei bus palikti gyvi. Štai kame neišsprendžiama problema su visais idealistiškais kovotojais prieš moralę ir padorumą, už kiekvieno degenerato laisvę.