Komiksas: Taikios religijos, nešančios kalaviją
politika

krikscionybe taiki       Jėzus sakė: „Nemanykite, jog aš atėjęs nešti žemei ramybės. Aš atėjau nešti ne ramybės, o kalavijo. Atėjau sukiršinti sūnaus prieš tėvą, dukters prieš motiną ir marčios prieš anytą.“ (Mato evangelija, 10/34,35). „Indėlis, kurį religija ir gali ir privalo įdėti, yra ypač svarbus skatinant atlaidumą ir susitaikymą prieš smurtą, rasizmą, totalitarizmą ir ekstremizmą, kurie išniekina Kūrėjo atvaizdą žmoguje“, – sakė popiežius, tarnavęs Hitlerjugende ir nacių armijoje.

 

Komiksą vertė Pinčius

krikscionybe taiki religija

2010 10 25

 

 

Komentarai  

 
0 # http://www.anarchija.lt/menas/28237-plungeje-gimsta-naujas-stilius-ir-atsiveria-cakros.htmlhttp://www.anarchija.lt/menas/28237-plungeje-gimsta-naujas-stilius-ir-atsiveria-cakros.html Y-m-d H:i
http://www.anarchija.lt/menas/28237-plungeje-gimsta-naujas-stilius-ir-atsiveria-cakros.html

jums baznycia patalpas duoda, erdves uzleidzia, kad nereiktu tarpuvartese apie revoliucija eilerascius skaityti, o jus?..

reikia informuoti Plunges parapija su kuo turi reikalo... :/
 
 
0 # nice loladadas Y-m-d H:i
geras komiksas;-)D
 
 
0 # -.. Y-m-d H:i
KARLAS MARKSAS

BARUCHUI LEVIUI, LAIŠKAS CITUOTAS "REVIEW DE PARIS", 1928 BIRŽELIO 1, 574 PUSLAPYJE.

"Žydų tauta kaip visuma taps savo pačios Mesiju. Ji įgys pasaulinį viešpatavimą per kitų rasių žlugimą, per pasienių panaikinimą, per monrachijos pašalinimą ir per pasaulinės respublikos, kurioje žydai visur džiaugsis pilietybės privilegija, sukūrimą. Šioje Naujoje Pasaulio Tvarkoje Izraelio vaikai aprūpins visus vadovus nesusidurdami su jokia opozicija. Skirtingų pasaulinę respubliką sudarančių tautų valdžios nesunkiai paklius į žydų rankas. Tada žydiškiesiems valdovams bus paprasta visur pašalinti privačią nuosavybę, kad pasinaudoti valstybės resursais. Taip bus išpildytas Talmudo pažadas, kuriame yra sakoma, kad kai ateis Mesijo laikas, žydai savo rankose turės viso pasaulio turtą."