Vilis Normanas. Apsimyžusi Absurdistano teisėchujnia
politika

 

yeisechujnia     Dabar esu susiparinęs: didžiausi Absurdistano apsimyžėliai, teisėchujnios atstovai, užuot gelbėję nepilnametes, nusprendė gaudyti menininkus. Išsigimėliai. Šita sistema – dar blogesnė nei šveitimo sistema. Tokių nususėlių nerasi ir niekur kitur pasaulyje.

     Užtenka kažkokiam tautiniam debilui Jonukui parašyti, kad išniekinta tautinė vertybė, ir visa govada aplavūchų puola tirti „neeilinio reiškinio“. Daunai, pirma tirkite savo neeilinį debilumą, visa kita – po to.

     Bet gerai, man irgi dasiėdė, kad niekas nedrįsta garsiai pasakyti: šūdai, menkystos, žalios varlės ir juodom mantijom vilkinys marozai, šalin rankas nuo žmonių! Poliucijas tepliokit ant savo uniformų!

    Apie tautininkus atskirai neturiu noro kalbėti – juos visus laikiau, laikau ir laikysiu nevisapročiais ir nevisaverčiais daunais, kurie yra pagrindinė visų Absurdistano problemų priežastis. Ir apie juos skaitykit mano šedevrinį rašinuką, kur rašiau apie vienos ministerijos klerkelį. Supistas debilas parašė skundą etikos komisijai – geriau tu, frustruota atlieka, juokintum tautininkus (gal tada jie atras humoro jausmą), o manęs juokinti nereikia – užteko tavo snukio fotografijų, kad visi suprastų, kas yra tautiškumas. O tai yra grynas G.V.N.O.

     Aš irgi, seniai seniai, kai buvau žurnaliūga, buvau mentinėje, nes parašiau, kaip vaikai vieni kitus daužo – o tiesos sakyti šitoje landynėje, Absurdistane, negalima. Mentė, ačiū Atsitiktinumui, pasitaikė gerietė ir pamokė mane, kaip „duoti parodymus“. Bet už kelią vis tiek susimokėjau pats.

     Niekada gyvenime jokie mentai man nepadėjo. Na chuj jų iš viso čia reikia. Jie arba prisipisa dėl to, kad esi protingas, arba leidžia išsimiegoti areštinėje, jei nerandi kur eiti. Bet ten nėra lovų! Tik kietas suolas. Leistų geriau kur gamtoj pagulėti.

     O dabar užsipuolė femininstes, dėl ko? Dėl Byrkos „Nuosmaukiškos giesmės“. O tu karve švenčiausia, mergos, kam jūs iš viso lietėtės prie tos pigios nešvankybės? Tegul Absurdistano vaikai eina na chuj. Ir viskas.

     Bet koks absurdas Absurdistane: gaudo tik tuos, kurie turi proto, kurie iš viso dar nesužaloti nacistinio mąstymo, radžvilų, genzelių, ozolų, viso to brudo, kuriuo taip persisunkusi ši nederlinga, niekam nereikalinga žemė ir kalba.

     Laisvė čia neegzistuoja. Ar suvokia svolačiai, kad jų veikla čia yra pats didžiausias nusikaltimas? Ne. O man ta debiliškos giesmės neva iškraipyta versija buvo zajabys. Žvengiau... Džiaugtųsi visi, kad ją belekaip kas nors gieda, nes aš net žodžių nemoku (ir tuo didžiuojuosi).

     Meilė... O taip taip, meilė, kas gi dar verčia žmones klysti? Kai ekonomikoje – tragedija, kai Absurdistane – visi masiškai žudosi, depresuoja ir ryja antidepresantus, bliadės, svoliačiai, dalbajobai mentai ima gaudyti moteris, merginas, kurioms turėtų kojas bučiuoti. Džiaugtųsi, kad mergičkos aktyvios. Bet ką jie – matosi, kad jau nerūpi joms tos femmes...

     Ne, nereikia ašarų, suprantu: jie – impotentiški impozantiški šunys, kurie puola pagal komandą. Neieškom čia savigarbos ir sveiko proto. Veisiasi jie tik kažkuriuo egzistavimo periodu, po to užraukia šitą veiklą. Mentai, teisėjobai, teisėchujnios sistema – visa tai reikia paskelbti už savigarbos ribų egzistuojančia nusikaltėlių veikla.

     Ir visi bendrai, kaip tikri broliai ir seserys, turime jų nekęsti ir juos niekinti. Ką mes, manau, ir darome. Dėl ko? Vardan Absurdistano. Bliad.

     Dėl vieni kitų – nėra kito kelio. Čia persekioja tiesiog už tai, kad esi laisvas. Na chuj tada reikėjo išsibraukt iš SSRS (Supistų Svolačių Resentimentinės Sąsmaukos), jei Pisau Rujot ir Absurdistano feministės laikomos nusikaltėlėmis?

     Kas jūs – menkystos, kurie puolate menininkus? Protingus akademikus? Kodėl, svolačiai, per laisvės eitynes ginate tuos debilus, kurie nori teisti Kitus. Tai juos sulaikykit, bauskit, teiskit.

     O kūrva, manau, Absurdistanas eilinį kartą apsijuoks. Bet ne tame esmė – mes nepamiršim, ir neatleisim. Ateis jums, svolačiai, diena paskutinė. Tvarka bus! Kai jūs būsit virtę dulkėmis. Ko ir linkiu.

     2013 10 26

 

 

Komentarai  

 
+19 # n-an-a Y-m-d H:i
Ačių Vilismegmijau Norkomanai,
kaip visada parodei "Protingo" "menininko" ir "akademiko" skystą protą.
na bent šiek tiek juokinga buvo
 
 
+6 # ATS: Vilis Normanas. Apsimyžusi Absurdistano teisėchujniaStanislovas Y-m-d H:i
"Protingus akademikus?" Tai, kad dauguma akademikų kvailiai. Taip jie protingi, bet elgiasi, kaip maži vaikai- rezga intrigas, vieni kitų nekenčia, gadina savo konkurentų studentams gyvenimus ir t.t. Būtų mano valia išplakčiau visus akademikus su botagu o poto susodinčiau
 
 
+5 # :DD:DD Y-m-d H:i
Autorius, kaip suprantu, gyvena ateityje. Ne taip, kaip mes Absurdistano piliečiai. Pas mus dar rugsėjis, o straipsnis 2013-10-26 pasirodė :)
 
 
-2 # ATS: Vilis Normanas. Apsimyžusi Absurdistano teisėchujniaGuest Y-m-d H:i
Tikiuosi autorius rašė būdamas girtas. Kitaip labai liūdna ir gėda jei liberalai Lietuvoje tokie.
 
 
+3 # ATS: Vilis Normanas. Apsimyžusi Absurdistano teisėchujnia. Y-m-d H:i
Na, ir kas kad girtas? protingas žmogus ir girtas nebūtų toks debilas.

Tokie šiušklės dar kažkada apietoleranciją kalbėjo..Jio, ne vieną jie paskerstų gavę veiksmų laisvę. Šiaip jei jis po tokių tesktų dar vaikšot laisvas, tai jau jam laisvės per duaug
 
 
+7 # ATS: Vilis Normanas. Apsimyžusi Absurdistano teisėchujniaenergetikas Y-m-d H:i
Bet tu ir dau*nas Viliau, Apsimyž**lis debil**ydas - rašau tavo stiliumi.. sėkmės spaudantis neapykantos spuogus :)))....
 
 
-1 # bet psichiatramsteisesauga neturetis Y-m-d H:i
reiketu patikrinti ,kaip ir tave ,dalbajobe.Beje ,ka veiki Lietuvoje?
 
 
+6 # ATS: Vilis Normanas. Apsimyžusi Absurdistano teisėchujniahuh Y-m-d H:i
Čia koks nors labai ligotų žmonių tinklaraštis?
 
 
0 # lol:DDDD Y-m-d H:i
kiek emociju,va cia idomu skaityti, ne tai kai dauguma nuobodziu straipsniu
 
 
+5 # ATS: Vilis Normanas. Apsimyžusi Absurdistano teisėchujniaAš, turbūt, morozas Y-m-d H:i
Nesuprantu... Žinau, kad kai kas labai stengiasi primesti mums įvaizdį, kad lietuviai patys į savo lizdą šika, bet pasirodo, kad k.k. tikrai taip daro. Nesuprantu tokio "meno" ir "menininkų". Čia ne kūryba, o kūrinių ir kūrėjų dergimas. Jei čia ne rytų spec. tarnybų projektas, tai bent jau labai jiems parankus kelių kvailelių pasistaipymas. Manau, kad reiktų nuteisti bent jau sumanymo organizatorius. Šikti ant kaimyno kilimėlio irgi yra saviraiškos būdas, bet jei visi sau leisime taip elgtis, visi ir sėdėsime apsišikę ir apsitapšnoję. Yra įstatymas, kurio visi turime laikytis.
 
 
+5 # Žudantis jumoro jausmas...NеTiеsа.lt Y-m-d H:i
Citata:
prisipisa dėl to, kad esi protingas,
cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha!

Dar prisipisa dėl to, kad esi mianyninkas...

O labiausiai prisipisa dėl to, kad esi pederastas.

Nėr gyvenimo ant Lietuvos protingam mianyninkui pederastui!
 
 
+2 # bb znraimondas Y-m-d H:i
na ir idiotas
 
 
+1 # ATS: Vilis Normanas. Apsimyžusi Absurdistano teisėchujniaSėlis Y-m-d H:i
Normanai, apsitriedes, apsivemes, apsivafliaves nuo galvos iki kulnu esi, anarchopydere sumautas.
 
 
+3 # Nokautas Normanuitikras lietuvis Y-m-d H:i
Visiškai nusivažiavai.
Kada skundėt komentatorius, tada buvo gerai, ar ne, o kada gavot atkirtį, tada jau prapliupot paskutiniais žodžiais.
Silpni esat, o kas bus jei dar ir pasodins? :)
 
 
-8 # pasipiktinusiem s situacijaSocialsocialistas Y-m-d H:i
Anarchistai, užteks žaisti, kurkit partija ar kokia normalia organizacija ir keiskit situacija realiais veiksmais. Individualizmu nieko nepakeisit.
 
 
+7 # ATS: Vilis Normanas. Apsimyžusi Absurdistano teisėchujniaTautininkas Y-m-d H:i
Visada laikiau, laikau ir laikysiu Vilių Normaną apgaliėtnu pusgalviu, menkysta, šudinų, nupezusių, išsigimėliškų romanų ir neaiškios orientacijos rašliavotoju, tipišku sociopatu ir apgailėįina nedadielka.Ir taškas, kitokio vertinimo ir būt negali.
 
 
+4 # ATS: Vilis Normanas. Apsimyžusi Absurdistano teisėchujniaMušeika tautietis Y-m-d H:i
Ei, normaniuk, gali nori susitikti ir vyriškai pabazaint?
 
 
+3 # Vilis Normanas. Apsimyžusi Absurdistano teisėchujniaVienas Y-m-d H:i
Apsimyžėlio ablavucho rašliava. Kaip myža taip ir rašo.
 
 
-5 # ATS: Vilis Normanas. Apsimyžusi Absurdistano teisėchujniaThemis Y-m-d H:i
Dauguma komentarų, žiūriu, ad hominem.
O šiaip pritariu straipsnio autoriui.
Žodžio laisvė, atrodo, turėtų būti užtikrinta konstitucijos, bet realybė kitokia...