Iliustracijos K. Klimkos straipsniui „Marozai – gatvės sanitarai“ (foto)
aktyvizmas

        Prieš keletą dienų Karolis Klimka delfyje išspausdino straipsnį „Marozai – gatvės sanitarai“. Štai keletas citatų: „Nors Lietuvos gyventojai, anot apklausų, nenorėtų gyventi šalia čigonų, nemėgsta imigrantų ir kristų kryžium gėjų paradui skersai kelio, visi šie priešai šalia „marozo” atrodo kaip angelai. „Marozo“ figūra užima reikšmingą vietą Lietuvos gyventojų, ypač jaunimo, pasaulio suvokime: ji žymi trauminę, jau ankstyvoje vaikystėje išgyvenamą ir neišdildomą pėdsaką paliekančią agresijos, disciplinavimo ir svetimumo patirtį. (...) Nors dažnai pabrėžiamas materialus gatvės agresorių interesas, „marozai” daug įdomesni kaip ne(be)egzistuojančių normų ir kodeksų sargai, „nesuinteresuoti” gynėjai. Pavyzdžiui, jie dažnai agresyviai reaguoja į žmonių išvaizdos ypatumus, taip pratęsdami valstybinio disciplinavimo funkciją. Šiuo atžvilgiu „marozai” yra giliausiųjų lietuvių tautos fantazijų – apie tvarką, teisingumą, gėjų ir juodaodžių išgyvendinimą ir t.t.– delegatai, taip pat Konservatorių partijos deputatai („iškrypėlius reikia gydyti, grėsmes kultūros grynumui – pašalinti”).“  Straipsnis ir įžvalgus, ir teisingas, tačiau... neiliustratyvus. Siekdamas kompensuosi šį trūkumą, parinkau keletą nuotraukų, kurios vaizdžiai parodo, kas Lietuvoje yra valstybinio disciplinavimo tarnai, trokštantys išguiti gėjus, imigrantus ir visus kitaip atrodančius žmones.


        Fotografijos iš „Doros ir Tautos sąšaukos“ suorganizuoto piketo (2005.IX.30) prieš homoseksualizmo plitimą Lietuvoje (apie piketą skaitykite www.fsspx.lt). Nuotraukos pateikiamos hierarchine tvarka: Vadas – politrukai – jėgos struktūros – eiliniai „marozai“. Jose išvysite platų „sielų ir gatvių sanitarų“ spektrą: nuo kunigo iš Šv. Pijaus X brolijos iki neonacio iš „Blood&Honour“.

        Parengė ir nuotraukas parinko dp
        2008.08.04


          
     


            


     


     


     


     
 

 

Komentarai  

 
+1 # -nothingham Y-m-d H:i
Tikrų "marozų" šiose nuotraukose tik keletas. Dauguma likusių - kažkokie "gaidžiai":-).
 
 
+1 # hKirvis Y-m-d H:i
Didvyriai ateikit kovo 11 ir pasakykite tai i akis :-)
 
 
0 # ir darnothingham Y-m-d H:i
Abu politrukai patys atrodo iš akies traukti "žydrieji". Ajajai, kaip negerai.
 
 
0 # kirviuinothingham Y-m-d H:i
Kai kam kai ką esu ir į dantis pasakęs...
 
 
0 # .ovatydomu Y-m-d H:i
man tai visada ydomu paziuret, kokios ju mergos, t.y. kaip atrodo bandos pateles
 
 
0 # -0-0oho! Y-m-d H:i
tas kunigelis tai vienas baisiausiu personazu, siaubas.....gal koks lenkas, ar bent prijauciantis?
 
 
0 # :)bitininkas.blogspot.com Y-m-d H:i
šv. Pijaus brolijos kunigas - Edmundas Naujokaitis.

Informacija iš Gėjų pupulis 2008 rinkimų: Kunigas, vyrų kunigų šv. Pijaus X brolijos narys, dalyvauja grupės „Gėjams - ne“ veikloje.
Pasipiktino Arūno Peškaičio atvirumu, kad kunigai yra pedofilijos rizikos grupė. Pats jis niekada savo poreikių nepripažintų. Edmundas, remdamasis Scott Lively, teigia, kad egzistuoja pasaulinis gėjų sąmokslas. Buvo vienas iš kontraversiškų skelbimų Vilniaus mieste iniciatorių. „Kaip ir 1991-ųjų sausio 13-ąją suremkim pečius šįkart ne prieš tankus, bet prieš sodomijos agresiją. Padėk Lietuvai išsivaduoti iš gėjų diktatūros!“ – kviečia nuo Katalikų bažnyčios atskirtos Šv.Pijaus X kunigų brolijos kunigas Edmundas Naujokaitis. Edmundas mėgsta rašyti straipsnius apie gėjų sąmokslą ir kurstyti neapykantą, nemėgsta - mirties bausmės panaikinimo.

--------------

Vat toks bachuriukas :D
 
 
0 # :)bitininkas.blogspot.com Y-m-d H:i
http://www.fsspx.lt/index.php?option=com_content&task=view&id=415&Itemid=40

"Viešpats Jėzus Kristus paskelbė vienintelę realistišką laisvės politiką: „Jei laikysitės mano mokslo, jūs iš tikro būsite mano mokiniai, jūs pažinsite tiesą, ir tiesa padarys jus laisvus... Kiekvienas, kas daro nuodėmę, yra nuodėmės vergas... Jei Sūnus jus išvaduos, tai būsite iš tiesų laisvi“ (Jn 8, 31–36). Lotynų Amerikos istorijoje matome vieną iš bandymų šią politiką įgyvendinti – milijonai sielų buvo išvaduotos iš nuodėmės bei klaidos vergijos, o tai, kad milijonai indėnų ir juodaodžių nepajuto šios laisvės ir savo kūniškame gyvenime, yra ne Bažnyčios kaltė."

Čia Edmundo Naujokaičio nuomonė apie senųjų Amerikos gyventojų žudymą.

„Nė vienas scholastas nėra abejojęs, kad teisingame kare paimti pagonys belaisviai gali būti leistinai padaryti vergais“[14]. Didysis katalikų teologas šv. Tomas Akvinietis (1225–1274) taip pat nekvestionuoja vergovės institucijos, bet bando nusakyti pagrindinius jos vertinimo principus.
 
 
0 # nothingamuimano vardas Y-m-d H:i
nieko nuostabaus, piderui visur tokie patys vaidenasi
 
 
0 # dar bitininkuiVilma-Fiokla Y-m-d H:i
Dar labai ishkalbingas E.Naujokaicio kuruojamas leidinys „Pulkim ant kelių“. Siulau pasivartyt, nes ta Pijaus draugija labai koncervatyvi, prie spausdinto zodzio daugiau linkusi:-) Vis ilgisi inkviziciojos lauzhu, vergu- avinu-krikscion iu ir nuosavo pagarbinimo ju juodoms sutanoms.
 
 
0 # Nothingamuiore Y-m-d H:i
Nepatinka man skinai isties. Bet vadinti juos gaidziais ir pns internete tai kiekvienas cia drasus - bet tai eikite ir i akis sakykite. Kada gi bus kaip kokioje Vokietijoje kairiuju ir desiniuju radikalu susidurimai?:-) Ar internete tik drasinsites is ju tyciodamiesi?:- )
 
 
0 # -to ore Y-m-d H:i
... o kai tie susidūrimai bus ir Lietuvoj, tokie kaip tu verks, kad "prakeikti ruskiai kamūnegos dorus lietuvius pactreotus muša". Ponuliam neįtiksi. Muša - blogai, nemuša - vėl blogai...
 
 
0 # 'zigmas Y-m-d H:i
greiciau kiaules skraidyt prades, negu tie gaidziai komuniagos , lietuvius patriotus must prades :-)
 
 
0 # kiekpraeivis Y-m-d H:i
daug degeneratyviu snukiu. kur ziuri gydytojai psichiatrai.
 
 
0 # to to oreore Y-m-d H:i
jo jo, jau isiviazduoju ta kuopele raudonuju einanciu skinus musti:-)) na, bet tai turbut ir paciam (-iai) juokinga pasirode. o aš tai neverksiu, nes skinams nepriklausau ir radikalas nesu. bet radikalūs kairieji su radikaliais dešiniaisiais tai išties turėtų santykius aiškintis, nes kokie gi jie radikalai tada?
 
 
0 # pajėzijakun. edmundos Y-m-d H:i
marius perka lubrikantus
skino kvapas toks saldus
nepraeis čia gėjų tankai!
mes iškrušim juos visus!
 
 
0 # pavydas?žmogus iš nuotraukų Y-m-d H:i
bene pavydit, kad į "neonacių ir co " organizuojamus mitingus ateina bent 10kart daugiau žmonių.negu į jūsų? o žinot kodėl? nes pas skinus ir co tarp lyderių nėra žvairių mikčių
 
 
0 # KasparėliuiAdministrator Y-m-d H:i
komentaras panaikintas (red.)
 
 
0 # .Dešinysis Y-m-d H:i
Kaip ir visada komuniagos šito puslapio - drąsūs tik internete myžčiot. :-)
 
 
0 # snukiui iš nuotraukųnothingham Y-m-d H:i
Pocius, kiek jį esu matęs, tikrai ne Apolonas, bet, palyginus jį su gėjiškais snukučiais nuotraukose Nr. 02 ir 03, arba su strošnais mediciniškai nepilnaverčiais snukiais nuotraukose Nr. 04 ir 07, tai...:-)
 
 
0 # asiliukamsasiliukams Y-m-d H:i
Asilai jūs http://www.anarchija.lt/images/stories/file/marozai%2007.jpg šioje nuotraukoje kažkokie prašalaičiai neturėje nieko bendro nei su tuo renginiu nei su viena ar kita protesto puse. Pociaus tai snukelį įdėjus net komentarų nereiktų arne?
 
 
0 # debilaikasparas pocius Y-m-d H:i
ko cia lojat kurvu vaikai? ateis galas jums fasiai viena diena, pazadu
 
 
0 # apie nuotraukose esancius zmoneszinantis Y-m-d H:i
Pazystu 2 esancius siose nuotraukose. Abu - nepaprastai buki vaikinai, vos sugebeje baigt mokykla .
Gaila, kad kiekviena padugne siandien turi galimybe demonstruot savo kvailuma ir brukti ji kitiems
 
 
0 # durneliams anarchistamsAsilams anarchistams Y-m-d H:i
Ką Jūs čia patys lojat bijot jūs ir skinų ir neskinų. Fašistų jūs nekenčiat namuose sėdėdami tyliai į kelnes prikrove kelias porcijas :-) arba šveplais veideliais tai sakote bet ir tai tyliai apsidaire ar koks fašistas jums už nugaros nestovi. Jūs visi esatate bailiai ir kvailiai
 
 
0 # komentaras aiškussalvis Y-m-d H:i
Tik tiek ir tesugebat, anarchija.lt. Toks pats lygis, kaip tų komentatorių, kurie tyčiojasi iš "šveplo, žvairo" Pociaus. Matyt, nusipelnėt, vieni kitų verti.
 
 
0 # ir kur žiūri valstybinė kalbos komisija?salviui Y-m-d H:i
Salvi, mokykis lietuvių kalbos, nes darai elementarių klaidų:-).
 
 
0 # ?vaikai, gyvenkime draugiskai Y-m-d H:i
broliai lietuviai, kam mes lojam vieni ant kitu?..
kadangi gyvename demokratiskoje salyje, zodzio laisve turi buti lygi. Jeigu as esu smarkiai i desine, tai as turiu teise tureti savo nuomone. uz tai niekas manes negali kabinti, bet jei nusizengsiu istatymui tai mane nuteis pagal visus istatymus. Man asmeniskai pagrindinis istatymas yra myleti savo broli lietuvi, ir as visada padesiu jam kad ir kaip jis beatrodys ar ka galvos. Vienykimes, o nesiskaldykim. Del tokiu kvailu gincu zurnaliugos isiubuoja vis didesne lietuviu tarpusavio nesantaika, o tada mes visi tampame daug labiau pazeidziami. Musu tik 3mln. negalime sau leisti prabangos skaldytis..
 
 
0 # ATS: Iliustracijos K. Klimkos straipsniui „Marozai – gatvės sanitarai“ (foto)vardas Y-m-d H:i
Aš vienintelis pastebiu, kad visų fašių galvų formos smarkiai defomruotos?