Konfliktas tarp Rusijos ir Gruzijos – menininko akimis
menas

       Konfliktas tarp Rusijos ir Gruzijos gali būti suprastas įvairiai. Nacionalistai ir konservatoriai kelia isteriją dėl Rusijos imperializmo, pamiršdami dar didesnį pavojų, kylantį iš JAV. O Brazilijoje gyvenantis ir copyleft metodu kuriantis komiksų dailininkas Latuffas visą šį konfliktą mato kitaip.

anarchija.lt
2008.08.10.


 

Komentarai  

 
0 # :)bitininkas.blogspot.com Y-m-d H:i
Koks pavojus kyla iš JAV?
 
 
0 # :(Dailidė Y-m-d H:i
Venesueloje ar Šiaurės Korėjoje gyvenantys menininkai matytų konfliktą dar radikaliasniu kampu, bet ar būtiną tokį šūdą publikuoti Anarchijoje.lt?
 
 
0 # bitininkuiredactor Y-m-d H:i
pavojus labai realus - karas irane, skaitykit pranesima, kuri idejau vakar.
lazda visada turi galus. gaila, kad desiniuju sukelta nacionalistine isterija padaro savo darba. karas vyksta del naftos, o turint omenyje, kad saakasvili koordinuoja czv, JAV ir Izraelio pajegos, interesai tampa labai aiskus.
 
 
0 # galima buvo išvengtievaldas Y-m-d H:i
Jei ne JAV ir jų sąjungininkų tokių kaip lietuva kurstymas ir ginklų tiekimai to karo nebūtų buvę, ir dabar ką Gruzijoj veikia lietuvos užsienioreikalų ministras? Ogi bando demonstruot politinę paramą Gruzijai, remia režimą iš tankų ir artilerijos pabūklų sunaikinusį miestą su tūkstančiais gyventojų? ko jie siekia? dvišalį Gruzijos - rusijos karinį konfliktą paverst tarptautiniu? mažai kraujo? nori sukelt trečią pasaulinį? Tas karas tiek Rusijai tiek gruzijai yra grobikiškas, bet žmonės įsakę šaudyt iš pabuklų, ar raketų į gyvenamus kvartalus - nusikaltėliai, žmonės tokie kaip vaitiekūnas teikę jiems pagalbą ar ginklus - bendrininkai ir turi būti teisiami. Nepavyko išvengt šio kraujo praliejimo, bet nuteisdami nusikaltėlius, išvengtumėm būsimų karų.
 
 
0 # +dailidei Y-m-d H:i
O pats kas per grūdas būsi?
 
 
0 # anarchistainezinojau Y-m-d H:i
kodel visi anarchistai "rasytojeliai" rasineja i savo puslapius alkocholiniam kosmose arba zoles uke?