Šeštadienį, vasario 16-ąją, Šiaulių miesto gyventojai ne tik minės Nepriklausomybės šventę, bet ir pergalę prieš verslininkus, ketinusius vietoj Šiaulių amfiteatro – buvusios viešosios erdvės, švenčių, mitingų, vaidinimų ir koncertų vietos statyti keturių aukštų pastatą. Tam priešinosi miesto piliečiai ir judėjimai.

      Jie jau ne vieną savaitę priešinosi amfiteatro prichvatizacijai, rengė mitingus, akcijas ir performansus. Šeštadienį rengiamas koncertas turėjo dar sykį priminti, kad piliečiai neabejingi miesto reikalams ir socialinei gerovei, bet viskas apsisuko tinkama linkme.

 

      Po antradienio Šiaulių mero pareiškimo apie savivaldybės sprendimo dėl amfiteatro privatizacijos atšaukimą, protesto koncertas, rengiamas vasario 16 dieną, taps pergalės fiesta. Pilietiniai aktyvistai džiaugiasi, kad pavyko laiku įsikišti ir išgelbėti viešąją erdvę nuo eilinės prichvatizacijos.
 

      Šiaulių universiteto profesorius, filosofas Gintautas Mažeikis pastebi: „Puiku ir tai, kad Šiauliuose oficiali valdžia vasario 16 švęs kaip visi valdininkai - vasario 15, o mes būsime tikri piliečiai ir švęsime 16. Kas turite jėgų ir laiko, prisijunkite!“
 

     Koncerte gros Gin Gas, Vairas, Bix, Brainers ir kitos grupės iš Šiaulių.


    Anarchija.lt